IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th April 2008, 06:44
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране Четка за ФДТ

Момичета, исках да ви попитам вие как си нанасяте ФДТена? Аз преди ползвах тези гъбички, но те попиваха много от самия ФДТ, а ефекта не беше кой знай какъв. От година някъде ползвам на Шанел и там в самите инструкции си пише да се нанася с пръсти, което ми беше малко странно в началото,но пък добре се получава. Сега една приятелка си е купила четка за ФДТ и е очарована, нанасянето ставало просто перфектно, а и от всичко на горе, на рекламата в Америка твърдели, че ползвайки четка,на година се пести по едно флаконче "материал"?!? Сега много се чудя, понеже тук най-евтината е на Артдеко -16 евро, има и по 30 и по 40 Вие на какво мнение сте?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th April 2008, 07:44
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

На мен консултантката в магазина,откъдето си купувам ФДТ,ми каза,че най-добрия начин за начин за нанасянето му е с пръсти.

И аз така го слагам!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th April 2008, 07:56
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

и аз го слагам с пръсти
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th April 2008, 08:20
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

И аз с пръсти
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th April 2008, 10:52
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

И аз...

По едно време си бях купила ФДТ за около очите, който беше в шишенце с малка четчица (не гъбичка). Та тази четчица помагаше доста и за по-прецизното нанасяне на ФДТ в/у пъпчица например (с пръст е малко по-трудно, когато има неравност, обикновено се оголва..., или се напластява прекалено). Бях решила, че съм направила голямо откритие, но, когато онзи околоочен ФДТ приключи, хич не съм се и сетила да му ползвам само четката.

С две думи, не ти трябва чак толкова такава четка...Ако ФДТ е с хубава текстура, няма да ти е трудно да го нанасяш...Ако държиш все пак, купи си нещо подобно на това и му ползвай четката за проблемните зони (ако въобще имаш такива )...(моя беше на Манхатън някакъв..., цели 4 ЕUR )..
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th April 2008, 11:15
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Винаги съм го слагала с пръсти. С тампон остават излишъци и лицето става като маска
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th April 2008, 15:46
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Различно.Но напоследък повече с тампон.При мен така ефектът е по-добър.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th April 2008, 09:34
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

Моми4ета,аз си купих в крайна сметка четката още миналата седмица,но из4аках да ми мине еуфорията от новата придобивка,за да пиша. Като цяло съм страшно доволна, определено има разлика от нанасянето с пръсти, с 4етка става много лесно,равномерно и безупре4но, както моята приятелка се изрази, полу4ава се един такъв ефект като airbrush. А относно пестенето, определено си слагам по малко, преди ми трябваха 3 помпи4ки от моя ФДТ, сега слагам около 2 и то не не пълни...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th April 2008, 14:27
Dia_t Dia_t не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 373
По подразбиране

И аз като повечето момичета си го поставям с пръсти.Моят е в кутиика като крем и много лесно се нанася.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th April 2008, 14:36
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

и аз винаги съм го слагала с пръсти
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЧетказаФДТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:39.