IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th April 2008, 18:28
Geri_979 Geri_979 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Пловдив
Мнения: 2
По подразбиране Корекция на удължена коса - добър салон в Пловдив?

Здравейте,
Имам удължена коса - 200 кичура, направих си ги в Магама, но не съм доволна от тях, а и съм от Пловдив. така че поддръжката им ме затрунява. В Дима Стил в Пловдив ми казаха, че не се занимават с удължена коса чрез силикон и лепило, а от Магама твърдяха, че това е най-доброто.
Бихте ли ме посъветвали къде в Пловдив има добър салон, където могат да ми преместят кичурите, защото вече косата ми е много израстнала?
Мерси предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th April 2008, 19:03
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

мила преди била ли си с кичури коса не е искам да те плаша но след едни кичури ми беше оредяла много косата и моите хем бяха по малко бъди подготвена за зле изглеждаща коса ако си ги махнеш и не ги слагаш, против силкона сам по добре кератин
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th April 2008, 21:07
Geri_979 Geri_979 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Пловдив
Мнения: 2
По подразбиране

За първи път съм с удължена коса, сега ми предстои да видя за какви поражения става въпрос, дано да не са големи В Магама уж ми казаха, че не вреди на косата. Затова ми се иска да не е случаен салон. Някакви предложения?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th April 2008, 21:13
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

искаш коса вземи си треса на 6типки кеф ти слягаш кеф ти махаш аз имам и съм доволна
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th April 2008, 21:17
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

сега да ти обясня защо сам против помисли когато ти взимат кичурче коса за да залепят другата косъмчетата които са били най в края на кичура са най податливи на опън така че е възможно да се скъсат
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КорекциянаудълженакосадобърсалонПловдив
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:08.