IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th April 2008, 18:28
Bless_111 Bless_111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 1
По подразбиране Косми по корема и гърдите

Здр..имам ужасно мн косми по корема и дори гърдите а съм момиче нз какво такова същество сам..ужас..на какво може да се дължи това....и като си представя че тря да си ги чистя не не лошо ми става..но не мога и така да карам..виждат се..немога спокоино да си сложа блузка с по отворено деколте и да тръгна с гол кръс..да не се и замислям за лятото нито мога да отида на море нито нищо..тва е ужасно и все повече и повече се отчаивам..та с кво мога да си ги махна..но искам нещо ефикасно..пробвала съм с епилатор малко но ми остават червени точици и мн бързо ми разстат. и др ми въпрос е възможно ли е от космите да не ми разстат гърдите защото от 2 години не са мръднали...а и с кола маска ако си ги махна срещу разстежа или обратното трябва и ако някои си ги зима на това място за колко време ви излизат наново и личи ли си..остават ли някакви белези???Моля ви даиде съвети как да се справя с този проблем...аз си мисля вече че няма спасение от тези така омразни за мен космии
Благодаря предварително!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th April 2008, 18:43
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Правила ли си си хормонално изследване?

Може тестостерона/мъжкия хормон/ да ти е в повишено количество,което да предизвиква повече окосмяване!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th April 2008, 18:54
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Мисля , че има някакъв нов метод за махане с лазер , дето изчезвали завинаги
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th April 2008, 19:19
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

и аз си мисля, че е на хормонална основа....повишени нива на мъжките хормони (андрогени)....отиди при ендокринолог, да ти предпише изследвания
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th April 2008, 19:22
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Мисля , че има някакъв нов метод за махане с лазер , дето изчезвали завинаги
Да,лазерна епилация! Нужни са обаче от 6 до 8 процедури!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th April 2008, 21:49
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране

Какво?
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th April 2008, 21:57
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мила с годините и на мен ми се увеличи мъха по тялото не мога да ги нарека косми защото нямат нищо общо с тези по краката и ръцете. При мен окосмяването по ръцете е повече от по краката но ги махам с епилатор. Останалите на местата където се нервирам като по корема и деколтето ги махам през зимата със запалка, много внимаваш да не се изгориш. Това го знам от приятелка още от училище тя си ги почистваше със свещ но мен ме е страх от това да не капне восък. Подбираш запалка със среден пламък и да пуска еднакво количество газ за да не се изгориш. От това нито се увилачавт инто стават по твърди или черни, а като дойде лятото с разтежа си те изсветляват и не е проблем. Имам и по гърдите 4-5 косъма по ореола които махам но с пинсета.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Космипокоремагърдите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:59.