IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2091  
Стар 28th June 2011, 11:01
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Inspiration , в такъв случай Джамбазов е твоят човек
Отговори с цитат
  #2092  
Стар 28th June 2011, 11:05
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Tytik , виждам , че си много нетърпелива да се сдобиеш с красиво носле Щом имаш нужда няма как Джамбазов да не пипне връхчето. Стискам ти палци. Кога ти е операцията?
Отговори с цитат
  #2093  
Стар 28th June 2011, 21:39
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Много търпелив човек съм,повярвай ми!Но 6 месеца чакане биха накарали и умрял кон да ритне....
Отговори с цитат
  #2094  
Стар 28th June 2011, 22:45
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Здравейте,
събрала съм вече куража да отида на консултация при доцента, друг е въпроса дали няма да се откажа впоследствие, защото много ме е страх от протичането на самата операция...да не вземе нещо да се обърка и да оставя две деца сираци...но това е за друг форум
Четох, четох и оставам с впечатление, че всички или повечето отивате с фотошоп, ще е проблем ли ако отида без обработена снимка, все пак бих искала първо да поговорим, кое как и заедно с него да уточним какво може да се направи. Той на място не работи ли с фотошоп и въобще трябва ли да си нося някакви мой снимки?
Отговори с цитат
  #2095  
Стар 28th June 2011, 23:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Здравейте,
събрала съм вече куража да отида на консултация при доцента, друг е въпроса дали няма да се откажа впоследствие, защото много ме е страх от протичането на самата операция...да не вземе нещо да се обърка и да оставя две деца сираци...но това е за друг форум
Четох, четох и оставам с впечатление, че всички или повечето отивате с фотошоп, ще е проблем ли ако отида без обработена снимка, все пак бих искала първо да поговорим, кое как и заедно с него да уточним какво може да се направи. Той на място не работи ли с фотошоп и въобще трябва ли да си нося някакви мой снимки?
Здравей!
Няма да оставиш сираци, не се притеснявай! Доц не работи с фотошоп, ако ти донесеш, ще го погледне и ще каже "да" или "не". На моя каза "не" Ако имаш въпроси, пиши ми на лични, ще се радвам да помогна с нещо!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2096  
Стар 29th June 2011, 08:44
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Не ти е необходима нито твоя снимка, нито фотошопната.
Можеш просто да обясниш на доцента какво точно искаш да получиш като резултат. А той ще ти каже докъде се разпростират възможностите в твоя случай.
Доцента работи с фотошоп.
Ще те снима на прегледа, а в деня на операцията ще ти покаже обработени снимки. Естествено това трябва да го уговорете при срещата.
Отговори с цитат
  #2097  
Стар 29th June 2011, 08:56
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Цитирай:
защото много ме е страх от протичането на самата операция...да не вземе нещо да се обърка и да оставя две деца сираци...
Деца сираци можем да оставим и при пресичане на улицата, теоретично, но друго са си необичайните събития - плашат, няма как. Явно страхът е нормален, защото и мен при предишната ми такава интервенция - липосукция - вечерта "преди" ме беше хванал подобен. Деца сираци няма да оставя, понеже нямам, но взех да се шашкам да не стане нещо непредвидено - я смъртоносно, я увреждащо.
Сега имам вече дата за рино и сигурно пак ще е така.
Но какво да се прави, като е от такова значение външният вид...
Няма страшно!
Отговори с цитат
  #2098  
Стар 29th June 2011, 11:29
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Доцента работи с фотошоп.
Ще те снима на прегледа, а в деня на операцията ще ти покаже обработени снимки. Естествено това трябва да го уговорете при срещата.
Това не го знех..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2099  
Стар 29th June 2011, 16:19
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Момичета,извинявайте ,но на кои номер звъните?

На мен ми вдига не толкова любезна жена?

И как си запазихте час?Звънях в началота на юни,казаха ми да изчакам до 24.От 3 дни звъня и никои не ми вдигна.Чак сега се свързах и ми казаха ,че за юли вече няма часове.Да се обадя в края на август,когато няма да работи,за да си запазя час за септември.А аз се надявах в началото на септември най-късно да се оперирам...

и само от любопитство-доцентът през месец ли работи?
Отговори с цитат
  #2100  
Стар 29th June 2011, 17:23
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

За съжаление и на мен ми казаха, че часовете за юли са запълнени, а август ще почиват...искаше ми се поне да мина на консулт, за да видя въобще дали ще правя нещо по нослето си, но ...ще почакам
Благодаря, за отговорите ви момичета!
До август може да се науча да работя с фотошопа и да си издялкам едно перфектно носле.
Не мога да разбера само как протича прегледа и въобще как след като не се уточнят някои детайли и крайния(приблизително) резултат за изгледа на носа какво се прави. Мислех, че поне прави снимки, съответно пациента се записва с пролемите и особеностите му и се вкарва в някаква база данни...поне за да може да си спомни като се весна за операцията коя съм и за какво се боря!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:58.