IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2111  
Стар 29th June 2011, 22:18
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Happythought7 Виж мнението
Благодаря за отговора, Tytik
Аз не разбирам, от какво може да се получи тази стафилококова инфекция? По време на операцията ли се случва нещо, не е стерилна средата ли или след това се случва нещо в следствие на лоша хигиена...
Често ли се случва?
Стига се филмира сегаДадох го просто като пример.Нищо няма да се случи,всичко ще бъде ок!)
Отговори с цитат
  #2112  
Стар 29th June 2011, 22:19
Happythought7 Happythought7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 6
По подразбиране

А от какво се получава тази стафилококова инфекция? По време на операцията, средата в операционната не е стерилна ли или по време на престоя в болницата, след това ли, в следствие на лоша хигиена?
Често ли се случва?
Отговори с цитат
  #2113  
Стар 29th June 2011, 22:20
Happythought7 Happythought7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Оо, нямам опит с форума, нали съм нова и публикувах отново въпроса, защото помислих, че не е отразен.
Извинявам се!
Отговори с цитат
  #2114  
Стар 29th June 2011, 22:21
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Happythought7 Виж мнението
А от какво се получава тази стафилококова инфекция? По време на операцията, средата в операционната не е стерилна ли или по време на престоя в болницата, след това ли, в следствие на лоша хигиена?
Често ли се случва?
Reason е бил с такава инфекция.Той е много отзивчиво момче и най-адекватно би ти отговорил,но за жалост не влиза във форума или го прави много рядко.
Отговори с цитат
  #2115  
Стар 29th June 2011, 22:22
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Happythought7 Виж мнението
Оо, нямам опит с форума, нали съм нова и публикувах отново въпроса, защото помислих, че не е отразен.
Извинявам се!
Абе,я стига се извинява!Все пак сме хора и грешим)
Отговори с цитат
  #2116  
Стар 29th June 2011, 22:26
Happythought7 Happythought7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Аз се интересувам така от периода от време, който е необходим, защото работя на място, където работят още много жени и всичко се обсъжда, коментира, но не добронамерено, а се случва и със злоба, а аз... не, че се срамувам, на всичките си приятели съм казала, че искам да си направя тази операция, но не искам да споделям с хора, които са предубедени и недобронамерени.
И просто се чудя, как да го изкомбинирам с работата и децата и така...
Отговори с цитат
  #2117  
Стар 30th June 2011, 09:33
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Аз съм си предвидила две седмици отпуск, не ми е удобно да представям болничен лист за подобно нещо, след което да се върна за около седмица и да изляза за още една. С тази подробност, че през лятото голяма част от колежките ще са в отпуск, т.е. повечето ще ме видят чак месец и нещо след това. Иначе според мен забрави да не се коментира - неизбежно е. При нас също всичко се коментира. И нищо да не им кажеш, се хващам на бас, че някоя наблюдателна колежка ще забележи новата форма на носа ти и ще свърже нещата.
Тепавичарова - при нея ще бъда, живот и здраве - каза, че десет дни се искат за придобиване на вид, подходящ за ходене на работа. Не питах кога точно сваля разните шини и превръзки, но предполагам, че точно тогава, т.е. предполагам, че веднага след свалянето е предвидено да можеш да се появиш пред хора. Ако Джамбазов ги сваля на 14-я ден, може би толкова време, а не повече, ти трябва и за връщане на работа.

Последно редактирано от mira_sm : 30th June 2011 на 09:39
Отговори с цитат
  #2118  
Стар 30th June 2011, 17:17
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

аз след втората седмица имах все още малко синини под едното око и трябваше да си слагам фондьотен, но пак не стоеше добре и си личеше . според мен 3 седмици е наистина най-добре да се изчака преди да се ходи на работа. ако резултатът от операцията е много осезаем, то естествено, че ще се коментира. интересното е, че има хора, които забелязват на секундата, на други им взема малко време, а трети изобщо нищо не забелязват. аз чесно казано не знам кой какво е коментирал, но един глупак се изцепи пред всички: оо, ново носле, а!? аз щях да припадна, направо исках да го убия. в смисъл не крия, че имам операция, но никак не ми е конфортно да говоря на тази тема с колеги и просто всички се правим, че нищо не се е случило.
Отговори с цитат
  #2119  
Стар 30th June 2011, 21:09
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ilovemycat Виж мнението
аз след втората седмица имах все още малко синини под едното око и трябваше да си слагам фондьотен, но пак не стоеше добре и си личеше . според мен 3 седмици е наистина най-добре да се изчака преди да се ходи на работа. ако резултатът от операцията е много осезаем, то естествено, че ще се коментира. интересното е, че има хора, които забелязват на секундата, на други им взема малко време, а трети изобщо нищо не забелязват. аз чесно казано не знам кой какво е коментирал, но един глупак се изцепи пред всички: оо, ново носле, а!? аз щях да припадна, направо исках да го убия. в смисъл не крия, че имам операция, но никак не ми е конфортно да говоря на тази тема с колеги и просто всички се правим, че нищо не се е случило.
Това с коментарите винаги го е имало и ще продължава да бъде така.Когато бях на 3 годинки ми сложиха очила,които носих непрекъснато.Те станаха част от мен.Без тях не можех да виждам нищо,не ги свалях пред никой,защото когато бях на 13,един прекалено сензитивен период,всички ми се подиграваха.Когато ги свалях,очите ми от силното късогледство хлътваха-грозна картинка.Едва на 30 години(сега съм на 31)аз сбъднах своята детска мечта-да мога да виждам.Периодът след операцията беше много труден и тежък за мен.Какви ли не коментари се правеха....Чувството бе ужасно.Сякаш ми няма единия крак...Трябваше ми много време,за да се съвзема и да преодолея това.Дори веднъж една глупава жена ме попита:"Абе на теб какво ти има?Странна си,не си хубава така...."Тези нейни думи ме разяждаха като болезнен злокачествен тумор дни наред....Сега обаче не ми пука!Щастлива съм и най-важното е,че вече мога да виждам!Пожелавам успех на всички,които са решили да предприемат дадена интервенция и най важното е,никога да не забравяме,е че никой не може да ни изпревари,защото всеки от нас върви по своя собствен път.....
Отговори с цитат
  #2120  
Стар 30th June 2011, 21:24
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз пък си казвам всичко на всички. Не ми пука изобщо хората какво ще си кажат - напротив - гордея се със себе си, че дефинирам проблема, намирам решение и действам. С всичко в живота си съм така. Трябва да стоите с вдигната глава и с усмивка да посрещате коментарите на тези, които само ви завиждат за куража да се справяте с нещата от живота, които ви тормозят.

Имам 38282887 неща правени по себе си, но за сметка на това съм по-истински и по-органичен човек от много други, които защитават натуралното и естественото, само защото нямат куража или финансите да направят подобрения по себе си. Може крайно да ви звучи, но наитина няма от какво да се притеснявате, аз ходих с лонгетата си по уличите, беше ми забавно дори.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:33.