IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1571  
Стар 5th December 2011, 21:22
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

При мен минаха 5 месеца и малко и още ме е страх да ми го пипа козметичката. При почистване с ултразвук няма проблем, но като почне ръчно да ме стиска и настръхвам. Не мога да си представя, че със тази сила, с която ми чисти челото например, ще ми натиска и носа. Не давам! Според мен докато не омекне напълно носа трябва да се внимава при такива процедури. До тогава- ултразвук и дълбоко почистващи маски.
  #1572  
Стар 5th December 2011, 21:30
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Сигурно ще ми се смеете, но носът ми става все по-голям и по-голям и вече започва да не ми харесва Дали е оток, защо така?
Според мен е оток, споко! В момента носа ми не е за чудо и приказ, но определено е в пъти по-добре от първите месеци след свалянето на лонгетата. Като дойдат големите студове и усетиш как ти замръзва носа от студ, погледни се в огледалото да видиш за каква промяна става въпрос. Напряво нямам търпение да станат минусови температури, че ме се възстанови носа съвсем
  #1573  
Стар 5th December 2011, 21:33
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

[QUOTE=shani;763579]Svoboda ако се сещаш ние преди известно време точно това бяхме коментирали. Непосредствено след махане на лонгетата носа е ок, но после доста се подува, може би оттича като я няма лонгетата да го стиска, но и при мен е така, върхът е много подут, но за сметка на това вече няма синини и оттоци по лицето. Зареди се с много търпение , поне до 4 мес ще спада и ще се подува и по-добре много не се вглеждай в огледалото.
Това да не би да е защото си го гледаш често?какво казват хората около теб?много ли е подут?Аз каквато камба имам едва ли ще е по зле от сега?Колко е видима разликата след операцията?Моята на 7.12,има ли друг на тази дата?
  #1574  
Стар 5th December 2011, 22:22
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Като бях заспала следобед на топло без лонгета, да видите с каква камба се събудих Околните не виждат да е подут..Това и ме притеснява - ако няма оток, значи носът няма вече такава хубава извивка, както при свалянето на лонгетата и не е толкова малък. Незнам на какво се дължи, обаче като гледам снимки сега направо формата му е друга
  #1575  
Стар 5th December 2011, 23:07
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Извинявам се, че се намесвам с невежеството си, но, Свобода, в крайна сметка ти малък или немалък нос искаш? Преди се опасяваше, че е прекалено малък, сега се притесняваш, че вече не бил толкова малък. Видях снимките ти, изглеждаш страхотно и естествено, какво още мрънкаш?
Това за психолога е наистина добра идея.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #1576  
Стар 5th December 2011, 23:25
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jalana1000 Виж мнението
А след колко време принципно, може да се направи качествено почистване на нослето при козметик?
Мила, има отделна тема във форума /в раздел Ринопластика/, специално за ходенето при козметик след операцията. Аз я разгледах вече, погледни и ти, може да намериш нещо полезно от съветите.
  #1577  
Стар 6th December 2011, 00:35
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Ето малко снимки и от мен на 20 ден след риното
тук качих само профила
http://www.facebook.com/pages/%D0%94...81063?sk=wаll
а тук има снимки и на анфаса,
http://roxana74.snimka.bg/experiment...91338.25771055
но не е много добра - на живо е по-тесен нагоре, а само върха е топчест. Надявам се да се прибере поне мъничко - и на 2-3 мм ще съм доволна. Иначе го усещам още доста подут, не са ми падали никакви конци. Вчера се опитах да правя някакви елементарни упражнения и веднага ме заболя, усещам напрежение дори като се навеждам. Ще се чака доста за крайния резултат, това е ясно.
Да кажа и аз за мазната кожа - лекувам я с маска от цедено кисело мляко или натриване с резен лимон - свива порите веднага.
Е, за пред хора -фон дьо тен на Мейбълин.
  #1578  
Стар 6th December 2011, 10:36
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране zdr

много ми харесват нослетата.Аз съм в шок,утре ми е риното,обаче като гледам колко са ви добри резултатите се успокоявам.Не забелязвам големи отоци,явно всичко е психо основаА и неможе да е по зле от сегаАз имам лека гърбица и леко стисняване на върха)Надявам се да не е много сложна операцията)
  #1579  
Стар 6th December 2011, 11:19
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meet you tonight Виж мнението
Извинявам се, че се намесвам с невежеството си, но, Свобода, в крайна сметка ти малък или немалък нос искаш? Преди се опасяваше, че е прекалено малък, сега се притесняваш, че вече не бил толкова малък. Видях снимките ти, изглеждаш страхотно и естествено, какво още мрънкаш?
Това за психолога е наистина добра идея.
Мрънках, когато бях с лонгета и лепенки - беше малък наистина, като сравнявам снимки. Махнаха лонгетата, плаките - на снимките в снимка.бг беше чудесен и си го харесвах. Сега не е такъв. Това е. И спирам да мрънкам.
  #1580  
Стар 6th December 2011, 11:30
anetonkl anetonkl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Свобода,това с втълпяването за по-големият нос май го има при повечето от нас.При мен мина един месец и всеки ден е различен-или подут от едната страна или от другата,или по-голям,днес ми се вижда пък крив.
и направо ми идва да се гръмна.
Просто запази спокойствие и се въоръжи с търпение.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:02.