IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1601  
Стар 9th December 2011, 19:46
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране zdr

поредната оперирана,и имам проблема на Свобода...носът ми е малък и съм като Пиги..Моля ви,възможно ли е да е оптическа измама?В профил все едно нямам нос...имам чувство че е качен до небето,а исках да ми е по издължен
  #1602  
Стар 9th December 2011, 20:39
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lubov2 Виж мнението
поредната оперирана,и имам проблема на Свобода...носът ми е малък и съм като Пиги..Моля ви,възможно ли е да е оптическа измама?В профил все едно нямам нос...имам чувство че е качен до небето,а исках да ми е по издължен
Може ли снимки?
  #1603  
Стар 9th December 2011, 21:01
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране zsr

на този етап не съм за пред хора.Подута съм,синя и.т.
  #1604  
Стар 9th December 2011, 21:33
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lubov2 Виж мнението
на този етап не съм за пред хора.Подута съм,синя и.т.
Ок,както искаш,но не се отчайвай! Нали всеки във форума споделя именно факта,че носът се изменя с всеки изминал ден. Още не си му свикнала,а и съм сигурна,че ти отива,както на Свобода. Мисли позитивно,за да имаш позитивни резултати!
  #1605  
Стар 9th December 2011, 21:43
tochka tochka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meet you tonight Виж мнението
Ела в моята клиника, аз ще ти я направя без пари.
Поне не разваляй темата с излишни въпроси, на които 13 467 пъти е даван отговор.
страхотен отговор,....темата за злобари ли е или красотата няма цена
  #1606  
Стар 9th December 2011, 21:44
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lubov2 Виж мнението
поредната оперирана,и имам проблема на Свобода...носът ми е малък и съм като Пиги..Моля ви,възможно ли е да е оптическа измама?В профил все едно нямам нос...имам чувство че е качен до небето,а исках да ми е по издължен
Ти с лонгета ли си или вече е свалена ? Ако все още си няма как да знаеш дали носът е малък или не !!! Пишеш ,че си все още синя , по което може да се съди , че лонгетата не е свалена. Ако е така, това вече 100 пъти е коментирано и няма смисъл пак да предъвкваме нещата !
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1607  
Стар 9th December 2011, 21:51
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране здр

да,скоро оперирана.Искам да попитам,когато привидно е вдигнат върха,може ли това да е оптическа заблуда и с махане на лонгетата и оттоците ,този връх да падне и да изглежда по издължен?
  #1608  
Стар 9th December 2011, 23:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Споко, бе хора! Няма начин просто доцента да ти е късил носа прекалено много, човека не скъсява. Дори когато трябва, пак не скъсява... Прекалено къс нос, правен от Джамбазов - няма такова животно! И да го видя, няма да го повярвам!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #1609  
Стар 9th December 2011, 23:53
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lubov2 Виж мнението
да,скоро оперирана.Искам да попитам,когато привидно е вдигнат върха,може ли това да е оптическа заблуда и с махане на лонгетата и оттоците ,този връх да падне и да изглежда по издължен?
Айде и ти като Свобода. После да няма "ама нещо ми е голям носа...можеше да се скъси още". Досега прекалено скъсен и прекалено смален нос Джамбазов не е правил или поне не е писано във форума. Така, че изчакай да ти свалят всички работи от носа и тогава чакаме коментар
  #1610  
Стар 9th December 2011, 23:54
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Здр, Нелс минаха повече от шест месеца от операцията ти, нали? Как е твоето носле, промени ли се върха, харесваш ли го вече или още мислиш за четвърта операция?
Shani, благодаря ти за милите думи, наистина да се отървеш от един комплекс е невероятно чувство!
Да можеше и косата ми да стане гъста и лъскава
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:50.