IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1611  
Стар 10th December 2011, 10:20
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Здр, Нелс минаха повече от шест месеца от операцията ти, нали? Как е твоето носле, промени ли се върха, харесваш ли го вече или още мислиш за четвърта операция?
Shani, благодаря ти за милите думи, наистина да се отървеш от един комплекс е невероятно чувство!
Да можеше и косата ми да стане гъста и лъскава
Прави си маски с Тривитаминол!
  #1612  
Стар 10th December 2011, 10:32
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

ООО,дааа и към тривитаминола прибави и екзаматин С,купуват се от ветеринарните клиники))
  #1613  
Стар 10th December 2011, 10:49
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране здр

много ви благодаря.знаех че ще ме успокоите.И аз се надявам като паднат отоците и махнем лонгетата,да падне върха и да не е прекалено скъсен.
  #1614  
Стар 10th December 2011, 11:48
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lubov2 Виж мнението
много ви благодаря.знаех че ще ме успокоите.И аз се надявам като паднат отоците и махнем лонгетата,да падне върха и да не е прекалено скъсен.
Според скромните ми наблюдения тук...малко след махането на лонгетата ще си казваш "еххх, защо не е малко по-къс!" Бързо възстановяване и не се затормозявай с песимизъм
  #1615  
Стар 11th December 2011, 02:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Здр, Нелс минаха повече от шест месеца от операцията ти, нали? Как е твоето носле, промени ли се върха, харесваш ли го вече или още мислиш за четвърта операция?
Здр, Рокси!
Носът ми е ок, върхът си е за ремонт, ще има 4-та, но няма да е при доцента. Точно, защото имам нужда от сериозно скъсяване и рязане от хрущялите, а той не знам дали не го може или просто не иска да го прави. Чак ме е яд на него, защото като хирург му се доверявам на 100%, на него и на екипа му, обаче тея пусти върхове не ги умее и това си е! Всички мацки тук, които са напълно доволни, всъщност са нямали никаква работа по върха - имали са просто гърбички. За това на момичетата с месести върхове им повтарям, че не е той човека - разгледайте снимките на всички оперирани и си дайте сметка, че човека е мн добър, но не е БОГ! Върховете са му слабото място.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #1616  
Стар 11th December 2011, 03:09
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Здр, Рокси!
Носът ми е ок, върхът си е за ремонт, ще има 4-та, но няма да е при доцента. Точно, защото имам нужда от сериозно скъсяване и рязане от хрущялите, а той не знам дали не го може или просто не иска да го прави. Чак ме е яд на него, защото като хирург му се доверявам на 100%, на него и на екипа му, обаче тея пусти върхове не ги умее и това си е! Всички мацки тук, които са напълно доволни, всъщност са нямали никаква работа по върха - имали са просто гърбички. За това на момичетата с месести върхове им повтарям, че не е той човека - разгледайте снимките на всички оперирани и си дайте сметка, че човека е мн добър, но не е БОГ! Върховете са му слабото място.
Абсолютно съгласна. Носовете, които съм виждала последните месеци и изобщо са много хубави. Но корекцията е лека, въпреки че има голяма промяна в излъчването. В тази връзка който иска час за март да пише на лични. Преимущества ще имат момичетата, които имат часове за април и май (лични причини).
  #1617  
Стар 11th December 2011, 10:44
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Nells,ти имаш ли снимки някъде из форума преди и след,за да добия представа какво точно не ти харесва на върха,че нещо взе да ме хваща шубето
  #1618  
Стар 11th December 2011, 11:38
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране здр

момичета,с какво се мажите против отоци?Аз съм деформирана и се мажа с reparil.И по принцип мажите ли носа след махатено на всичко с нещо за падане на отока на носа?А да не говорим че немога да дишам вече 5 ден.Кога ще ми се отпуши носа,незнам.Пръскам стеримар ,но пак нищо.

Последно редактирано от lubov2 : 11th December 2011 на 12:12
  #1619  
Стар 11th December 2011, 12:05
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Абсолютно съгласна. Носовете, които съм виждала последните месеци и изобщо са много хубави. Но корекцията е лека, въпреки че има голяма промяна в излъчването. В тази връзка който иска час за март да пише на лични. Преимущества ще имат момичетата, които имат часове за април и май (лични причини).
Аз пък съм абсолютно несъгласна с твоето мнение .Смея да твърдя че от всички носове които съм виждала в този форум най хубави са на Джамбазов.
Наскоро имаше една мацка оперирана при някой друг и честно казано аз бях ужасена от резултата и ...Колкото за това колко е добър в върховете въпроса е спорен тъй като много зависи от първоначалния вариант на носа!
Ето примерно при Рокси има чудесен резултат дори в анфас, макар носа и да беше доста камбест !
Мисля че е малко неетично да казваме какво може и какво не може Джамбазов ,, при условие че в БГ няма друг който да постига толкова добри резултати !Май доста се разглезихте и очаквате Холивудски резултати на цената на 900 лева ...хайде моля ви ,слезте малко на земята !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1620  
Стар 11th December 2011, 13:46
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Нелс, обмисли добре! Ако не си доволна след три операции, рискът да не се харесаш след 4-та е голям! Виждала съм твои снимки, много си красива, имаш прекрасни черти.. не се взирай толко в нослето. Близките ти съгласни ли са, че имаш нужда от още корекции?
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:10.