IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1701  
Стар 30th December 2011, 22:21
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jarra Виж мнението
Кери 2 см имах предвид, близо до окото и по дължината на носа, в анфас изглежда подуто, а на пипане по-твърдо. Незнам дано да изчезне, аз дали му свикнах, но имам чувството че намаля, а отоците си мисля че не са твърди на пипане. Калцирането знам че се разбира до 4 месец, а от кой може да започне.
И аз имам такова подуване,от ляво на носа,но мисля,че е оток.На пипане е твърдо но е кост,така поне мисля.И мисля,че трябва да се прибере кам носа.3 седмици след операцичта днес се сабудих с странни болки в носа и около него.Това нормално ли е след толкова време?
  #1702  
Стар 1st January 2012, 14:43
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jarra Виж мнението
Кери 2 см имах предвид, близо до окото и по дължината на носа, в анфас изглежда подуто, а на пипане по-твърдо. Незнам дано да изчезне, аз дали му свикнах, но имам чувството че намаля, а отоците си мисля че не са твърди на пипане. Калцирането знам че се разбира до 4 месец, а от кой може да започне.
Първо Честита Нова Година и да сме живи издрави най-вече, по-малко притесниния и по-добри резултати. Разбрах те, аз също имах нещо подобно, но при окото спадна и остана сега по-надолу. При мен най-вероятно има и калциране, само се моля да спадне и бабунката ми да остане незабележима , така че да не се налага втора среща с д-ра. А иначе според мен калцирането се вижда след спадането на всички оттоци - т.е. няма определен времеви интервал. Зависи от организма ..
  #1703  
Стар 1st January 2012, 15:11
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране здр

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на всички Вече месец след операцичта,и все още на моменти немога да дишам.През по голчмата част на денч дишам спокоино,но предимно сутрин ,се събуждам от задух.Пръскам СТЕРИМАР,но нищо.До кога ще е така и има ли с какво друго да пръскам?и другото,имам някакав секрет от носа с миризма.Какво е това?

Последно редактирано от lubov2 : 1st January 2012 на 15:15
  #1704  
Стар 2nd January 2012, 11:12
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Честита Нова Година, момичета!
Нека най-хубавото от старата година за Вас да бъде най-лошото- през Новата!!!
  #1705  
Стар 2nd January 2012, 11:46
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lubov2 Виж мнението
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на всички Вече месец след операцичта,и все още на моменти немога да дишам.През по голчмата част на денч дишам спокоино,но предимно сутрин ,се събуждам от задух.Пръскам СТЕРИМАР,но нищо.До кога ще е така и има ли с какво друго да пръскам?и другото,имам някакав секрет от носа с миризма.Какво е това?
И аз съм така вече 8м след. Аз се издухвам внимателно и през деня съм ОК, но сутрин си имам секрети, които ме запушват. Тъй-като ти си по-пресна можеш да си продължиш със стеримара или само с вода (при мен това помагаше). С почистването малко по малко ще ти се изчиства носа.
  #1706  
Стар 2nd January 2012, 11:48
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Емка къде се изгуби, как си след 2-та - доволна или е рано да се каже ?
  #1707  
Стар 2nd January 2012, 13:52
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

Честита Нова Година мацки!
  #1708  
Стар 2nd January 2012, 15:28
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

ЧНГ, мацки! Много здраве и късмет през 2012! За запушването на носа при някои от вас мога да дам съвет да си купите ЦИнабсин и да го пиете 3х1 таблетка в продължение поне на 1 месец (може и по-дълго). ТОй спомага за премахмане на оттока на носната лигавица и нейното заздравяване. Ако не ви помогне няма да ви навреди със сигурност...Ефект обаче ще има може би след 1 седмица прием...аз нямам проблем с дишането, но от детето ми знам, че много помага при оток на носната лигавица....а понякога и многото пръскане на морска вода не е полезно дотолкова...опитайте се да го ограничите до 1-2 пъти дневно...поне аз така мисля, а и док ми каза същото....
  #1709  
Стар 2nd January 2012, 17:25
Аватара на marrinella
marrinella marrinella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 58
По подразбиране

Здравейте момичета!Вече започвам да се чудя от всичко написано повечето момичета имат проблеми с дишане,на някой преградите се изкривяват отново...Нека споделят тези ,които са оперирани от няколко месеца как се чувстват в момента?
  #1710  
Стар 2nd January 2012, 19:35
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

marrinella, явно при всеки е различно при всеки един от етапите...аз вече 2 месеца съм оперирана и имах малко затруднено дишане първата 1-2 седмици, но след това отшумя и сега нямам проблеми...според мен (не съм чела много по темата) отока на лигавицата причинява затрудненото дишане и запушването на носа. За това ви препоръчах Цинабсин (не съм рекламно лице), мисля, че ще има ефект от него, ако се приема 3х1 на ден в продължение поне на месец, можете да прочетете в нета листовката....иначе и промивките на носа са си нужни, но не прекалено, 1-2 пъти дневно, защото и пръскането често нарушава нормалната флора в носа и той произвежда повече секрети (понякога)
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:36.