IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1721  
Стар 8th January 2012, 11:48
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

Здравейте нова съм,но от доста време чета форума.Искам да попитам видях доста снимки и мнения за доц.Джамбазов снимките които видях резултатите наистина са много добри и така реших да си правя ринопластика при него,но искам да попитам някой дали е запознат с актуалните цени за ринопластика?
  #1722  
Стар 8th January 2012, 12:33
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Здравейте! Нова съм във форума, но отдавна следя темата Обадих се за записване за час за консултация и ми насрочиха час за доктор Димитров, а не за Джамбазов. Жената между другото се оказа доста любезна, не го очаквах от това, което съм чела тук
Въпросът ми е - след като ще ме преглежда д-р Димитров, при евентуална операция кой я извърши? Извинявам се, ако въпросът е глупав.
Въпросът ти не е никак глупав, а много сериозен. Явно Джамбазов е толкова натоварен , че е оставил консулатициите за определено време на Димитров, но мисля че самата операция ще ти я прави Джамбазов. Но това не говори мн добре за него ... Лошото е че засега не му е излязла сериозна конкуренция, от което страдат и 2-те страни. Сам състезател на пистата не е добре за никой
  #1723  
Стар 8th January 2012, 13:44
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Явно Джамбазов е толкова натоварен , че е оставил консулатициите за определено време на Димитров
Кийри,Джамбазов е извън страната в момента и затова Димитров е отговорен за консултациите. Или има нужда от почивка или е заминал по работа-по-скоро първото.
  #1724  
Стар 8th January 2012, 14:59
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Димитров е много добър доктор! Достатъчно компетентен да извършва консултации и прегледи преди и след операциите. Така или иначе операциите са месеци след първия преглед и преди операция пациента се консултира с опериращия хирург. Д-р Димитров оперира, но не мога да кажа операции/манипулации с каквасложност прави. Знам,че оперира малко детенце,вади му сливици (не съм сигурна операция ли се води манипулацията, но определено изисква голяма прецизност!)
  #1725  
Стар 8th January 2012, 15:17
Аватара на marrinella
marrinella marrinella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 58
По подразбиране rino

Момичета лонгетата по какъв начин се прикрепя към носа?С лекопласт ли?
  #1726  
Стар 8th January 2012, 17:02
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marrinella Виж мнението
Момичета лонгетата по какъв начин се прикрепя към носа?С лекопласт ли?
Самата лонгета има лепило от вътрешната страна. За това е хубаво първо да се сложи хартиена лепенка на кожата на носа, след това лонгетата и накрая се закрепва с тънка лепенка.Аз си слагах лекопласт на дупчици, с който кожата диша.
  #1727  
Стар 8th January 2012, 18:15
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Момичета,аз пак събрах смелост и решителност за операция!
Ще се опитам да си запазя час на 18,ако не по-нататък...


Ситуацията е ,че нямам гърбица или друг проблем,затова и няма да нося никакви снимки.Смятам само да му обясня,че искам носът ми да е малко по-фин...

Според вас той ли е човекът за такава корекция?Хубавото е ,че няма да задавам въпроси достатъчно четох лятото,но когато ми дойде часът ме достраша и го отстъпих.
  #1728  
Стар 8th January 2012, 21:29
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
Здравейте момичета , за много години!

keery постоянно следя форума , но рядко ми остава време да пиша.
При мен вече мина 1 месец от операцията, но съм със много затруднено дишане и почти постоянно съм така и аз имам много гнойни секрети и е супер неприятно.
За резултат е рано още да се говори все пак върха спада бавно , но ако трябва да си призная с ръка на сърцето просто не ми харесва някак си е доста грубоват и пак ми е доста голям , дано като поспадне още малко резултата да ми хареса.
След около 3 месец ще кача снимки момичета да видите за какво става въпрос, но наистина май на доцента върховете не са му силна страна.
Иначе носа ми в момента е прав, точно както го исках, но просто върха е много груб.
аз съм точно месец след операцията и докато мислих че съм вече малко по добре,преди 2 дена се събудих с зверски отоци.Кошмар е.Мажа с крем за отоци и нищо.Огромни торби под очите.Все едно съм седмица след операция.Немога наново да дишам и Димитров ми каза крем НИЗИТА И ОЛИНТ капки,вечер преди лягане и помага.До 2-рия месец ще ми спадне ли поне малко отока?Интересното в случая е,че ме видяха доста познати ,които независимо от отоците и промяната в носа ми казаха,че сам се подмладила и изглеждам страхотно,но не разбраха откъде е тази промяна).Явно резултата е добър,но е въпрос на време да ми мине отока и аз да се възприемаА иначе и миризмата от секрета в носа ,още я имам.

Последно редактирано от lubov2 : 8th January 2012 на 21:33
  #1729  
Стар 9th January 2012, 00:36
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

Моля някой да каже знае ли актуални цени при Джамбазов за ринопластика?
  #1730  
Стар 9th January 2012, 01:37
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Ти вземи да прочетеш. През 3 поста само това се коментира.
Още малко и ще почнат да питат ринопластика какво значи.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:20.