IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1861  
Стар 23rd January 2012, 12:10
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adelinka_ Виж мнението
Мерси за информацията! Само че нямам дефекти на лицето нито страшен нос нито нереалистични очаквания за себе си..носът ми има нужда от лека корекция не ми трябва преобразяване! Може пък ти да не си имала реални очаквания...
Понякога и магьосник неможе да помогне!
Много е грозно да изтъкваш неща, които за някои хора са болезнени. На никой не пожелавам да изпита това, което Сюзън е преживяла след първата операция. Не нейните очаквания, а един касапин е причината!!!! Ако се замислиш поне малко, ще се усетиш, че може би затова все още помага на хора от форума. Колко са тези, които след операцията продължават години да влизат тук и да помагат???? Не грозно, не просташко, а нямам думи, с които да опиша коментара ти.
  #1862  
Стар 23rd January 2012, 17:49
topitka topitka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Момичета (и момчета), искам да попитам оперираните при доцента има ли случаи, при които носа да е станал по-широк след ринопластиката ?
  #1863  
Стар 23rd January 2012, 20:44
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от елисавета Виж мнението
Абсолютно съм съгласна с теб..И аз рядко влизам,всичко съм изчела и наистина правят неприятно впечатление коментарите на Сюзън..Момичето се е взело насериозно като художник и като някакъв диктатор тукОнази тъпа,тази простаРешило момичето,че е професионалист,разбиращ от всичко и на ви сега да ви покаже колко е великаПо-кротко я карай,Сузанке,може би наистина си помогнала на някои момичета тук (за което евала),но злобата ти е очебийна и разваля цялата картинка
Форума е за хора,които имат нужда от съвети,а не от истерично избиване на комплекси...
Meriaaan81 харесва това!
  #1864  
Стар 23rd January 2012, 22:07
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от topitka Виж мнението
Момичета (и момчета), искам да попитам оперираните при доцента има ли случаи, при които носа да е станал по-широк след ринопластиката ?
Това изобщо не е изключено при махане на гърбица. Гърбицата по принцип прави носа да изглежда по-тънък, а като се махне, остава видима по-широката част на носа. Затова се прави и стесняването заедно с махането на гърбица, но носът пак може да изглежда по-широк отпреди.
  #1865  
Стар 23rd January 2012, 22:11
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от topitka Виж мнението
Момичета (и момчета), искам да попитам оперираните при доцента има ли случаи, при които носа да е станал по-широк след ринопластиката ?
Здравей!Аз лично нямам такъв проблем.Не само,че носът ми изглежда естествено,но и помен няма от гърбици,кривене,асиметрии и прочие.Мисля,че гърбиците и големите остри носове са силната страна на Доц.Джамбазов.Ако имаш желание можеш да разгледаш снимките ми преди и след в страницата за Доц.Джамбазов във facebook.
  #1866  
Стар 23rd January 2012, 22:41
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
.............. Но понякога е по-добре да оставиш заблудения да си върши глупостите си, не помагам на такива хора и не мисля да се хабя, но на хора като Kris-pis с удоволствие .
Благодаря ти!
  #1867  
Стар 23rd January 2012, 23:54
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от елисавета Виж мнението
Абсолютно съм съгласна с теб..И аз рядко влизам,всичко съм изчела и наистина правят неприятно впечатление коментарите на Сюзън..Момичето се е взело насериозно като художник и като някакъв диктатор тукОнази тъпа,тази простаРешило момичето,че е професионалист,разбиращ от всичко и на ви сега да ви покаже колко е великаПо-кротко я карай,Сузанке,може би наистина си помогнала на някои момичета тук (за което евала),но злобата ти е очебийна и разваля цялата картинка
Форума е за хора,които имат нужда от съвети,а не от истерично избиване на комплекси...
Хахаха Елисаветке искренно ме разсмя Повярвай ми че там където е трябвало да се докажа , съм го направила отдавна И ако не ти харесва отношението ми към теб просто потърси причината в себе си отношението ми е според аудиторията , а отговорите според въпросите
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1868  
Стар 24th January 2012, 12:54
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik 2 Виж мнението
Здравей!Аз лично нямам такъв проблем.Не само,че носът ми изглежда естествено,но и помен няма от гърбици,кривене,асиметрии и прочие.Мисля,че гърбиците и големите остри носове са силната страна на Доц.Джамбазов.Ако имаш желание можеш да разгледаш снимките ми преди и след в страницата за Доц.Джамбазов във facebook.
Здр,аз съм месец и половина след рино и имам още ширина на носа.След колко време носа ти се прибра и въпросната ширина изчезна?
  #1869  
Стар 24th January 2012, 13:14
topitka topitka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Това изобщо не е изключено при махане на гърбица. Гърбицата по принцип прави носа да изглежда по-тънък, а като се махне, остава видима по-широката част на носа. Затова се прави и стесняването заедно с махането на гърбица, но носът пак може да изглежда по-широк отпреди.
Благодаря ви за отговора, страхотни сте . Аз си направих рино при доцента преди почти 2 месеца, но носа ми изглежда пак голям за лицето и ми се струва по-широк и сега се чудя да се глася ли за второ рино отсега или да изчакам някой и друг месец Наистина носа ми беше много гърбав, извит като кука и сега изглежда мнооого по-добре,но...
  #1870  
Стар 24th January 2012, 13:20
topitka topitka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik 2 Виж мнението
Здравей!Аз лично нямам такъв проблем.Не само,че носът ми изглежда естествено,но и помен няма от гърбици,кривене,асиметрии и прочие.Мисля,че гърбиците и големите остри носове са силната страна на Доц.Джамбазов.Ако имаш желание можеш да разгледаш снимките ми преди и след в страницата за Доц.Джамбазов във facebook.
Благодаря Tytik 2, оооо на всички снимките ви ги разглеждах по сто пъти много сте готини всички, страхотни резултати...Аз и затова ходих при доцента...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:49.