IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1961  
Стар 28th January 2012, 14:03
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Има го в първите постове на тема 2 и 3, като единият от тях е мой. Многократно се опитвах да го изтрия от моя пост, но не става. Явно новата платформа е създадена така, че да нямаме възможност да нанасяме корекции или трием първи пост от тема.
  #1962  
Стар 28th January 2012, 14:16
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
YoUbe здравей, моята операция е на 29 март. За консултацията ще питам дали може да ми я насрочат за 27 март, защото аз ще дойда от Италия на 25 март.
Успех на всички.
Здравей и на теб, ами незнам дали ще стане за 27, аз исках за тогава, но доколкото разбрах най-рано на 24-ти ще стане...дано ти имаш успех за 27, защото консултациите мисля че са само вторник и събота...
  #1963  
Стар 28th January 2012, 14:41
mila_m mila_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте момичета, аз си записах час за преглед на 25.02 и предполагам, че тогава се насрочва дата за операция. Правилно ли съм разбрала или трябваше по телефона да си насроча дата и за операцията?
Чета ви от известно време и искам да помоля някой ако има желание и време да ми помогне с обработка на моя снимка. Изобщо нямам познания по Фотошоп. Ще съм много благодарна.
  #1964  
Стар 28th January 2012, 15:01
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Здравей, mila_m! Дата за операция се определя от доцента в деня на консултацията.
  #1965  
Стар 29th January 2012, 14:32
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

усещането от вадене на тампоните е нищо,сравнение с дискомфорта от тях.Запушен нос имах 15 дена след махане на тампоните и още вечер съм с Олинт.За върха,аз бях изпаднала в истерия от зурлата,която имах,но сега вече нещата са много добри.Само не разбрах,кога носа става мек и не е като камък?
  #1966  
Стар 29th January 2012, 15:24
Аватара на marrinella
marrinella marrinella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 58
По подразбиране Рино

Цитирай:
Първоначално написано от lubov2 Виж мнението
усещането от вадене на тампоните е нищо,сравнение с дискомфорта от тях.Запушен нос имах 15 дена след махане на тампоните и още вечер съм с Олинт.За върха,аз бях изпаднала в истерия от зурлата,която имах,но сега вече нещата са много добри.Само не разбрах,кога носа става мек и не е като камък?
А,кога си оперирана?
  #1967  
Стар 29th January 2012, 15:32
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lubov2 Виж мнението
усещането от вадене на тампоните е нищо,сравнение с дискомфорта от тях.Запушен нос имах 15 дена след махане на тампоните и още вечер съм с Олинт.За върха,аз бях изпаднала в истерия от зурлата,която имах,но сега вече нещата са много добри.Само не разбрах,кога носа става мек и не е като камък?
Писах ти на лс
  #1968  
Стар 29th January 2012, 15:59
Аватара на marrinella
marrinella marrinella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Oт няколко седмици насам се нагледах на операции на носа ,но единствения път когато пациент се оплака от болки и наистина се възстанови трудно беше пациент , на който по случайност му откриха тумор по време на операцията
Обикновено всички са на крак до 2 часа след операция а след 4 часа си ходят в къщи . Днес имахме 4 пациенти които кървяха продължително след операцията , но никой от тях не каза че го боли или че изпитва някакъв дискомфорт Между другото не видях пациент с тампони
Искаш да кажеш,че там където си след ринопластика не слагат тампони??
  #1969  
Стар 29th January 2012, 16:01
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

Преди около 2 месеца
  #1970  
Стар 29th January 2012, 16:21
topitka topitka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lubov2 Виж мнението
усещането от вадене на тампоните е нищо,сравнение с дискомфорта от тях.Запушен нос имах 15 дена след махане на тампоните и още вечер съм с Олинт.За върха,аз бях изпаднала в истерия от зурлата,която имах,но сега вече нещата са много добри.Само не разбрах,кога носа става мек и не е като камък?
И мен ме интересува този въпрос, кога наистина го усещаш като нос, а не като някакво чуждо тяло на лицето ?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:16.