IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2011  
Стар 31st January 2012, 21:12
topitka topitka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tita tita tita Виж мнението
оле до сега не се бях замисляла че може да не се харесам сега след тези последните коментари който видях взех да се стряскам какво ще видя след седмица когато ми свалят лонгетата
Не се настройвай предварително , при всеки е различно, различните хора имат различни очаквания и дори да не се харесаш след свалянето на лонгетата поне ще знаеш, че има още да спадат отоците...Стискам ти палци много да се харесаш
  #2012  
Стар 31st January 2012, 22:07
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от topitka Виж мнението
Направо ми иде да те разцелувам за последното изречение, така се надявам и аз на големи промени след 5-6 месеца дано и при мен да е така
Права е, но за жалост при нея промените не са били положителни...

Търпение момичета /и аз това ще си повтарям след операцията/, все пак всеки организъм е различен и за различно време се възстановява.
  #2013  
Стар 31st January 2012, 22:17
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kris-Pis Виж мнението
Права е, но за жалост при нея промените не са били положителни...

Търпение момичета /и аз това ще си повтарям след операцията/, все пак всеки организъм е различен и за различно време се възстановява.
Опитах се това да го спестя, за да не настане паника Но момичета, нека е ясно, защото явно активността ми в темата за Джамбазов подвежда- АЗ НЕ СЪМ СЕ ОПЕРИРАЛА ПРИ ДЖАМБАЗОВ! Така, че имайте предвид, че сте били в ръцете на много добър специалист и опасностите са сведени до минимум.
  #2014  
Стар 1st February 2012, 00:07
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Опитах се това да го спестя, за да не настане паника Но момичета, нека е ясно, защото явно активността ми в темата за Джамбазов подвежда- АЗ НЕ СЪМ СЕ ОПЕРИРАЛА ПРИ ДЖАМБАЗОВ! Така, че имайте предвид, че сте били в ръцете на много добър специалист и опасностите са сведени до минимум.
Нищо, мила, то достатъчно изказвания имаше вече, че той не е човека за връхчета или за скъсяване... и т.н., та още по-малко пък ти да ни притесниш...Аз лично достатъчно се паникьосах вече, но мога само да се надявам, че съм направила правилен избор.
  #2015  
Стар 1st February 2012, 11:21
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Нищо, мила, то достатъчно изказвания имаше вече, че той не е човека за връхчета или за скъсяване... и т.н., та още по-малко пък ти да ни притесниш...Аз лично достатъчно се паникьосах вече, но мога само да се надявам, че съм направила правилен избор.
За скъсяване на носа и върхове с двете си ръце гласувам за Джамбазов.Моят нос е скъсен много и върхът няма нищо общо с това,което беше преди ринопластиката.При месестите върхове не съм наясно как стоят нещата,но в моя случай се справи блестящо добре.))
  #2016  
Стар 1st February 2012, 14:14
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Всичко е мн индивидуално, така че каквото и да кажа всеки има право да ме разкритикува.
6 месеца носа спада с по-големи темпове. 1 година спадат повечето отоци.
Смята се че за 1.5г са спаднали всички отоци. И мисля че спокойно човек може да си го чувства след този период може би към 2-та година. Но да кажат тези които са на 2 години може би ...
Ами нищо друго не ни остава осван да чакаме.Все пак при мен ( 2 месеца след рино) наи трудното мина.Немога и да скрия,че това е наи дългия и труден период(поне за мен).От тук нататък,мога да кажа,че дори много рядко пред деня се сещам за носа.Докато през тези 2 месеца бях обсебена от тази мисъл.А сега след като съм се възприела и хората около мен го направиха не мисля за това и времето минава по бързо,и ето ти минали 5-6 мес.Но това е,че като гледам стари и нови снимки и виждам ,че наистина в лице съм си подута....но и това ще мине))
  #2017  
Стар 1st February 2012, 14:16
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

Иначе нослето е уникално...Художник не би го нарисувал толкова правилно и красиво))А и ще се изваива и става по добро))Поздравления на доцента))
  #2018  
Стар 1st February 2012, 15:08
topitka topitka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 32
По подразбиране

lubov2, как така в лицето си подута ?
  #2019  
Стар 1st February 2012, 15:17
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

Просто съм подпухнала все още..Като понапълняла в лице,а дефакто след операцията доста ослабнах и няма логика.И както казах,сравнявам снимки и там наи си личи
  #2020  
Стар 1st February 2012, 15:38
topitka topitka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lubov2 Виж мнението
Просто съм подпухнала все още..Като понапълняла в лице,а дефакто след операцията доста ослабнах и няма логика.И както казах,сравнявам снимки и там наи си личи
Интересно...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:43.