IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2271  
Стар 29th February 2012, 12:30
Аватара на jalana1000
jalana1000 jalana1000 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 72
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gabi987 Виж мнението
Ами аз чаках от октомври 2011г за консултация и едва края на януари успях да си запиша час.Тази събота на 25.02 се видях с проф. Джамбазов и имам дата за операция на 27.06.....така че момичета, въоръжете с търпение, защото наистина се чака доста...
Малко се озадачих, аз имах среща с него ноември и датата на операция ми е за юни, знам че не е работил януари, може би и част от февруари, но ако знаех, че и февруари да отида пак ще имам дата за юни, нямаше да се бутам толкова
  #2272  
Стар 29th February 2012, 12:40
Gabi987 Gabi987 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jalana1000 Виж мнението
Малко се озадачих, аз имах среща с него ноември и датата на операция ми е за юни, знам че не е работил януари, може би и част от февруари, но ако знаех, че и февруари да отида пак ще имам дата за юни, нямаше да се бутам толкова
Ами сигурно още октомври са раздадени датите за операции за май месец и е почнал да записва за юни, след което е излязъл в отпуск.А сега на 25-и февруари бяха първите дати за консултация за тази година и за това така се е получило да сме за юни и двете
  #2273  
Стар 29th February 2012, 12:51
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suonsan Виж мнението
Нелс, аз се надявах, че нослето ти се е побрибрало след няколко месеца. Признавам, може би и аз на твое място бих се подложила на поредна корекция, защото ми се струва, че тази корекция трябва да е минимална. Нослето е тясно и хубаво, с изключение на върха, който определно може да се прибере.
Suonsan,моят нос беше подобен на твоя. Така и не успях да видя снимки ти от преди в анфас,но май върхът не е бил месест. Днес моето връхче ми се стори по-голямо и бих искала да те попитам дали при теб то е било малко топчесто през възстановителния период и дали ноздрите изглеждаха големи и ти се свиха с времето?
  #2274  
Стар 29th February 2012, 15:14
GiVi GiVi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Някой знае ли как става промяната на датата за ринопластика, дали трябва да се отиде лично при доцента или може и по друг начин ?
Имам насрочена дата, но ми се налага да я отложа
  #2275  
Стар 29th February 2012, 15:22
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GiVi Виж мнението
Някой знае ли как става промяната на датата за ринопластика, дали трябва да се отиде лично при доцента или може и по друг начин ?
Имам насрочена дата, но ми се налага да я отложа
Обаждаш се на Димитров. Той е отговорен за графика. Можеш да ми пишеш на лични,за да ти дам телефона му. А защо не си размениш датата? По-добре е за другите които искат по-рано да минат и е добре за теб също така.
  #2276  
Стар 29th February 2012, 15:44
Gabi987 Gabi987 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GiVi Виж мнението
Някой знае ли как става промяната на датата за ринопластика, дали трябва да се отиде лично при доцента или може и по друг начин ?
Имам насрочена дата, но ми се налага да я отложа
Givi, писах ти на лично
  #2277  
Стар 29th February 2012, 16:28
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране здр

Цитирай:
Първоначално написано от Pimpola Виж мнението
Мили момичета,тъй като заминавам след няколко месеца поне за година,а искам да си правя ринопластика единствено и само при др.Джамбазов,реших да отправя следното предложение-300 ЛЕВА на тази от вас,която може да ми отстъпи час за консултация за март или най-късно април,а ако може директно и дата за операция,истината е,че от три месеца безуспешно се боря за час,но е невъзможно!Много ще съм щастлива ако има желаещи!До скоро!
Погледни лични..
  #2278  
Стар 29th February 2012, 16:29
Аватара на maryan
maryan maryan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 23
По подразбиране

GiVi, имащ ЛС
  #2279  
Стар 29th February 2012, 17:10
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от annnna Виж мнението
Suonsan,моят нос беше подобен на твоя. Така и не успях да видя снимки ти от преди в анфас,но май върхът не е бил месест. Днес моето връхче ми се стори по-голямо и бих искала да те попитам дали при теб то е било малко топчесто през възстановителния период и дали ноздрите изглеждаха големи и ти се свиха с времето?
Качих снимки и в анфас, но явно имаше проблем с отварянето...
В началото и на мен върха ми се струваше голям, но по-скоро остър, отколкото топчест. 3.5 м. лигавицата на дясната ми ноздра беше толкова подута, че едва виждах дупчица навътре. ТЪРПЕНИЕ!! Носа се променя минмум 6 месеца и не трябва избощо да се вглеждаме.

На всички оперирани, пожелвам бързо възстановяване и удовлетворение от резултата!!
  #2280  
Стар 29th February 2012, 17:38
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suonsan Виж мнението
ТЪРПЕНИЕ!! Носа се променя минмум 6 месеца и не трябва избощо да се вглеждаме.
Suonsan,благодаря за отговора! Утре ще ми свалят лонгетата!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:55.