IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 21st May 2013, 23:13
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Нелке, слушай Цуца... тя е курифей
И не само ЛилЯнке
Също така съм куртурна и сифилизовна
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #512  
Стар 22nd May 2013, 09:52
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
А истината е, че като се влюбиш в някой, просто не забелязваш физическите недостатъци.
Значи, ако някой не те привлича (а това зависи и от физиката, няма как) достатъчно в началото ... едва ли това ще се промени в бъдеще.
Пък за спорта ... почти винаги можеш да ентусиазираш някой и после заедно да се наслаждавате на постигнатите резултати.
Отговори с цитат
  #513  
Стар 22nd May 2013, 10:07
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

[QUOTE=Нелка;787754]
Приятелите ми ме базикат, че като видя мъж с мускули съм като мъж, видял голям балкон.. Ака, спира всякаква мозъчна дейност.

Това ми е познато до болка ...
Заради един преминаващ мускулест младеж си блъснах челно колата без никакъв спирачен път..., забравих че шофирам
то бива нагон , то бива хормони ...
съсипах си колата..

Последно редактирано от tyning : 22nd May 2013 на 10:55
Отговори с цитат
  #514  
Стар 22nd May 2013, 16:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Заради един преминаващ мускулест младеж си блъснах челно колата без никакъв спирачен път..., забравих че шофирам
то бива нагон , то бива хормони ...
съсипах си колата..
Особено внимавайте покрай овулацията ... тогава било най-зле.
Отговори с цитат
  #515  
Стар 22nd May 2013, 16:56
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране



Eй мацки не мога да ви изчета написаното ве, много се активизирахте.
Обаче добре разклатих кошера с осите а
Вие жените нямате право да се оплаквате, че някой мъж по улиците ви разсеял и сте челосали колата си нейде. А ние мъжете кво да кажем по този въпрос, вие знаете ли, че като карам на някой места и става разноглед ве ей и ся вече в летния сезон малииииии , то пътя ли да гледам или тротоара, я за тва най обичам да се возя.

Ама вие жените сте виновни, то не са крака, дупета, красота , а ние не сме от камък все пак. Ей ся се сетих за един лаф, дето бях чул от един мъж от по старото поколение. Вика едно време до като и свалиш всички гащи, чорапогащници и дрехи, то вика ти мине мерака да го ева, а в днешно време няма кво да сваляш, само отместваш и вече може да "работиш" Доволен съм аз, че съм се родил в правилното време, сега има много красота, много сексапил и по малко табута.

Само мога да ви кажа браво, че се правите толкова хубави, за да ни радвате нас мъжете, аз знам какво време и средства отделяте вие, за това нещо и аз го оценявам.
Отговори с цитат
  #516  
Стар 23rd May 2013, 11:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Сигурен съм обаче, че няма да имате две мнение по отношение на интимното окосмяване, където добре окосената ливада винаги е за предпочитане пред гъста гора
Разбира се,че е по-добре от гъста гора,хахахахахахах
Но,ако има някаква лека прическа е най-секси

Тунинг,аз пък по жени така се заглеждам и понякога не гледам къде вървя..хахаа Не че по мъже не се заглеждам,ама жените имат повече атрибути за оглеждане,хихи

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Пък за спорта ... почти винаги можеш да ентусиазираш някой и после заедно да се наслаждавате на постигнатите резултати.
Да,така стана с моя мъж и много се радвам,че се захвана сериозно с фитнеса


Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
Повечето мъже тръгват на фитнес не защото ги караш да ходят, а защото просто искат да са ти достоен партньор
Напълно съгласна!И това също:

Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
...ще търсиш мъже с които можеш да си говориш и докато умния мъж винаги можеш да го накараш да отиде на фитнес и да влезе в форма, то глупавия мъж няма как да го направиш умен.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 23rd May 2013 на 11:55
Отговори с цитат
  #517  
Стар 23rd May 2013, 16:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Но,ако има някаква лека прическа е най-секси
Това го казваш за вас жените нали ? Още една причина да се радвам, че съм се излюпил в правилното време, защото си представям какво е било едно време, когато всичко е било натурално и не е имало окосени ливади, а по скоро гъсти шубраци и ако искаш да си поиграеш с езиче там, трябва да имаш фенерче под ръка и да отместваш с ръце гъсталака Я за тва голите праскови най си ги обичам и мъхестите ги консумирам де ако няма други, все пак плодовете са много важни за добрият хранителен режим


Цитирай:
Тунинг,аз пък по жени така се заглеждам и понякога не гледам къде вървя..хахаа Не че по мъже не се заглеждам,ама жените имат повече атрибути за оглеждане,хихи
Ние теб си те знаем, че си голям любител на тези неща, но аз тъй като ви мисля доброто, ще ти кажа нещо важно. Много често както и със много други неща в живота, човек може да се увлече и да не се усети, кога вече се е пристрастил към нещо и му е трудно да спре ако въобще иска да го направи.

Някой може би вече са разбрали за какво говоря, а на другите ще им поясня. Ти обичаш да си правиш най различни разкрасителни процедури и хирургични такива, но трябва много да внимаваш да не се увлечеш до толкова, че да продължиш да си правиш разни неща, без реално да имаш нужда от тях. Има много такива случаи и в България дори със много лош завършек, където от нещо много красиво се е получило нещо много плачевно и обезобразено, разбира се това са крайните случаи. От психологическа гледна точка, аз много добре разбирам този стремеж към съвършенство и неудовлетвореност от където идва и проблема със това пристрастяване към всичките процедури и корекции, но границата е много тънка и човек не може да се усети, кога е преминал и вече се увлякъл сериозно !

Това е просто предупредително послание към всички кои го четат, може и да не са толкова много случаите България на такива хора, но ги има и може би защото това са скъпи процедури и за това не са толкова много.

Това, че го казвам на теб не е случайно, защото аз видях, че имаш огромно желание да изпробваш и вече си изпробвала най различни естетични корекции и процедури. Въобще не искам да ти/ви се бъркам в личния живот, но просто искам да ви предупредя. Аз гледам доста безпристрастно и това, че съм мъж също е важно, защото вие всичко това го правите най вече заради мъжката част и за това е добре да се вслушвате в нас
Отговори с цитат
  #518  
Стар 23rd May 2013, 18:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Това го казваш за вас жените нали ?
Не само за жените,а и за мъжете
За другото ще кажа само едно:НЕ Е ТВОЯ РАБОТА И АЗ НЕ СЪМ МАЛКА,ЗА ДА СЕ ОПРАВЯМ САМИЧКА Не са ми притрябвали съвети от непознат мъж! Елементарно е,никой не те е питал нищо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 23rd May 2013 на 19:53
Отговори с цитат
  #519  
Стар 24th May 2013, 17:07
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това не е просто съвет, а мнение и няма от какво да се обиждаш. Точно защото изглеждаш много добре ти го казвам, а не за нещо друго. Ако знаех, че така ще се обидиш нямаше да го пиша това. Никога не съм искал и най много мразя това, да накарам някой да му стане неприятно !

Добре, успя да ме накараш се почувствам зле, чувствам се като идиот, но явно плямпащата ми уста е виновна за това. Ама и аз колко съм тъп, хем знам, колко са чувствителни жените по тази тема, но плямпалника си е плямпалник
Ето това усетих аз
Отговори с цитат
  #520  
Стар 24th May 2013, 17:11
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Емотиконите обаче хич не ти се връзват с поста, ти все едно ме напляска с усмивка
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какъвтвоятфетиш
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:36.