IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1231  
Стар 5th June 2013, 15:47
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Намерих 3 стари снимки преди Йорданов да ме оперира,помня че някой ме питаше,но не се сещам коя мацка точно беше.
Знам сегашното ти носле от снимките и мисля че е окуражаващо : 2015::
Отговори с цитат
  #1232  
Стар 5th June 2013, 15:48
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

По принцип не се кефя много да качвам снимки, но ще направя изключение. Държа да отбележа, че преди ринопластиката носът ми, макар и с гърбица, беше абсолютно симетричен. Сиби, Бъни, не бъдете много сурови, защото и без това ми иде да ревна.

Последно редактирано от katerina27 : 5th June 2013 на 16:33
Отговори с цитат
  #1233  
Стар 5th June 2013, 15:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunbun Виж мнението
Мариса ти при него си правила ревизия нали и колко време след операцията беше сигурна че си доволна...защото при мен след спадане на отока профила се развали и връхчето падна надолу....и щръкна септума като рог,като по малка гърбица само че по надолу и пролича как е отрязана гурбицата,носа стои плосък и широк в средата...
Веднага като ми свали тия шитни от носа видях,че може да е оточен,но определено си струваше една вечер мъки да спя с тия тампони в носа и всичката кръв дето се стичаше в гърлото ми....
Формата си личеше още от самото начало,но сега е доста по-фин.Времето,след което доби окончателния си вид беше близо 7,8 месеца.Трудно ми е да се сетя точно колко,защото беше малко преди началото на лято 2010.Минаха 3 години,уау

Цитирай:
Първоначално написано от sunbun Виж мнението
Знам сегашното ти носле от снимките и мисля че е окуражаващо
Ама по гърба на носа ми не е работил,само връхчето поправя.Значи ти си обратния случай.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 5th June 2013 на 15:57
Отговори с цитат
  #1234  
Стар 5th June 2013, 15:56
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina27 Виж мнението
По принцип не се кефя много да качвам снимки, но ще направя изключение. Държа да отбележа, че преди ринопластиката носът ми, макар и с гърбица, беше абсолютно симетричен. Сиби, Бъни, не бъдете много сурови, защото и без това ми иде да ревна.
Катерина,така беше и при мен с гурбица с прожиснло връхче,но симетричен и мен ме е срам да кача снимки,иначе виждам че колумелата е виснала и леко настрани,това колко време след операция е...А Мариса има за какво да му е благодарна....
Отговори с цитат
  #1235  
Стар 5th June 2013, 15:57
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina27 Виж мнението
По принцип не се кефя много да качвам снимки, но ще направя изключение. Държа да отбележа, че преди ринопластиката носът ми, макар и с гърбица, беше абсолютно симетричен. Сиби, Бъни, не бъдете много сурови, защото и без това ми иде да ревна.
Всъщност моите коментари бяха за носа на lapiovra. Твоя едва сега го виждам. Не знам какъв е бил първоначалния вариант, но този на снимката е добре.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1236  
Стар 5th June 2013, 15:59
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Веднага като ми свали тия шитни от носа видях,че може да е оточен,но определено си струваше една вечер мъки да спя с тия тампони в носа и всичката кръв дето се стичаше в гърлото ми....
Формата си личеше още от самото начало,но сега е доста по-фин.Времето,след което доби окончателния си вид беше близо 7,8 месеца.Трудно ми е да се сетя точно колко,защото беше малко преди началото на лято 2010.Минаха 3 години,уау


Ама по гърба на носа ми не е работил,само връхчето поправя.Значи ти си обратния случай.
...Да....и след тези ужасни 6 месеца на очакване на по добър резултат,адски много ме е страх
Отговори с цитат
  #1237  
Стар 5th June 2013, 16:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunbun Виж мнението
А Мариса има за какво да му е благодарна....
И вече дишам 100% без проблеми
Надявам се и ти желая много успех и да си доволна от решението си и резултата,който ще последва

Цитирай:
Първоначално написано от sunbun Виж мнението
...Да....и след тези ужасни 6 месеца на очакване на по добър резултат,адски много ме е страх
Напълно нормално,всички сме били така.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1238  
Стар 5th June 2013, 16:01
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Как мога да кача снимки и да ги изтрия след това...
Отговори с цитат
  #1239  
Стар 5th June 2013, 16:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от sunbun Виж мнението
Как мога да кача снимки и да ги изтрия след това...
Кликаш нов отговор и най-отдолу има за прикачване на файлове,УПравление на файлове се казва,а след тва по същия начин може да се изтрият с бутонът ПРЕМАХНИ като отидеш на редактиране на поста.Не знам дали го обясних добре,хаха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1240  
Стар 5th June 2013, 16:11
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Най-смешното е ,че е работил само по едната страна на връхчето, там където е бил разрезът по затворения метод, затова и колумелата е леко встрани. Не знам как си е мислел,че ще му се размине... Между другото такова "провиснало" връхче е тип капка и понеже лично не съм фен на прекалено чипите нослета нямаше да имам проблем с него, ако беше симетрично!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:22.