IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th February 2010, 09:50
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране Търся хирург

Много Ви моля, ако някой от Вас е имал подобен проблем или може да помогне с информация - да помогне!
Мой много близък трябва да се оперира (за пореден път) от дермоидална киста. Един доктор ни препоръча д-р Васко Кьосев от ВМА. Срещнахме се, прегледа го, разбрахме се за края на февруари. До тук добре. случайно обаче разбрах, че той е коремен хирург и за себе си не намирам връзката между дермоидалната киста и коремната хирургия. Чували ли сте нещо за този хирург-някакви отзиви. По принцип сме се консултирали с доста хирурзи, които са само на кабинет. Зная, че общо-взето във ВМА поддържат добри кадри и се надявам избора ни да не е лош. Дано даже да е отличен. Но въпреки всичко, доста се притеснявам. Тези мъки се повтарят вече няколко пъти.
Та, моля Ви, ако някой от Вас е имал подобен проблем или може да помогне с информация - да помогне!
__________________
Няма начин, да няма начин!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th February 2010, 19:41
vassilissa vassilissa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Виж този сайт там ще добиеш представа за такива кисти.Косъма расте на вътре.Може и коремен хирург.Това е елементарно.На мен са ми махали.Точно горния лекар и съм много доволна.
www.dr-todorov.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Търсяхирург
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:31.