IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st May 2013, 10:43
ivvve ivvve не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 15
По подразбиране Стесняване на връх на нос

Здравейте, обмислям да си стесня връхчето на носа, но без да се пипа кост, някой правил ли си е подобна процедура да може да даде съвет.

Ето как изглежда носът ми в момента.




Благодаря предварително за съветите.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st May 2013, 11:12
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Моля те, лично и горещо те моля да не си бараш носа! Нищо ти няма, връхчето е супер! Ти си хубава и имаш хубав нос, не знам как ти е влязла тази муха..

От този старт, шансът да стане по-зле носът ти ОСОБЕНО В БЪЛГАРИЯ е към 90%!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st May 2013, 11:34
ivvve ivvve не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Здравей, мерси много за милите думи. Откакто се помня, демек от дете, съм търпяла коментари от тип - нос камба и тн. Носът ми просто си е широк и винаги съм искала да е тесен, но ме е било страх да пипам. Е, вече гледам много хора, не само модели или актриси, се подлагат на подобни операции. Откакто се помня, гледам да се снимам само в 3-4ти или профил, за да изглежда носът ми по тесен.
90% от снимките ми са в 3-4ти


Проблеми в реалния живот нямам особени,тъй като компенсирам с чар и присъствие липсите на физическо съвършенство, но ужасно се притеснявам да се снимам в анфас особено да се усмихвам- като се засмея, носът ми заема цялото лице. Гадно е цял живот това да те притеснява и да го мислиш. Всички познати имат нос 1/2 от моя. Дори много мъже
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st May 2013, 11:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Напълно те разбирам,защото моят нос беше фрапиращо много по-широк и камбест от твоя и с една операция не стана,тоест хирурга се изложи и ходих с ужасен нос още няколко госини преди да коригирм стореното.Така че,ако случайно решиш да го коригираш мисли и подбирай много,даже,ако имаш възможност нека да не е в България.Успех желая
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st May 2013, 11:46
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ивка, не знам ти в какъв свят живееш, но явно в твоя свят всички останали са със съвършенни носове, щом наричат твоя "камба"....

Ето - дала си 2 снимки в анфас, има една програма в нета, която опрделя пропорциите на лицето до колко са правилни , сега не мога да се сетя за линк. Но съм убедена, че по никакви математически параметри твоя нос не е широк! Може да има малко повече хрющял от съвършенството, но не е широк!

В прав текст ти казвам - в Бг няма кой да ти направи тесен връх само! Защото като гледам нито от пилене на гърбица имаш нужда, нито от повдигане на връх. Моя начален старт беше месест леко паднал връх. Сега, след 4тата ринопластика , може да ми се довериш като ти казам, че никой в Бг не може да ти направи това, което искаш!

Изчети и останалите теми, ще ти се изправи косата и тотално ще си избиеш тези глупости от главата!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st May 2013, 11:47
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Мацка, аз ли не виждам правилно....
на снимката в анфас не виждам това, за което говориш. Дори имаш сладурски нос, честно!
Ако и в действителност ти е такъв носа трябва да си луда, за да го пипаш, щото шанса да се събудиш с по-лош изглед е доста голям.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st May 2013, 12:53
veron4eto veron4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Много си хубава, а носът ти е чудесен И аз имам вече една ринопластика зад гърба си - съветвам те изобщо да не го пипаш и направо да забравиш за тези глупости
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st May 2013, 13:36
ivvve ivvve не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 15
По подразбиране

ох чета тук в други теми, че месестите носове били най-трудни, което мен ме изумява, защото все пак става дума само за хрущял, а не за пипане на костта...колко му е.

Нелка, така е, носът ми е прав в профил, не е чипо носле, но си го харесвам в профил и не искам чип като на кукла.

Сори, че ви занимавам, но ето го в профил. Аз винаги в някакви такива ъгли се снимам
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphoto...31638641_n.jpg


колко бих искала да беше по-тесен. толкова време събирам кураж и гледам на разни звезди пластиките...тъпо леко.

ще погледна какво се предлага в чужбина.

Момичета, мерси много за милите комплименти, но ми е леко тъпо, че това което звучи най-лесно - некво си връхче, е толкова трудно.
тук може би повече си личи месестото.

https://lh3.googleusercontent.com/-F...0-no/photo.jpg



Мерилин Монро е имала месест нос и като си го е оправила е станала красавица. Преди това е била просто симпатична. Не че съм тръгнала да ставам мерилин монро, но все пак разликата е много голяма при нея и е баш това, което прави от симпатично момиче в секс символ.

Ето нейни снимки преди и след:

http://starplasticsurgery.blogspot.d...ry-before.html

Съжалявам, че ви занимавам. ще попрочета повече във форума и ще потърся в чуждестранни форуми, а вие ако имате препоръки за хирурзи в чужбина кажете.
Мерси много.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31st May 2013, 13:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ако си рещила....
Влез в темата за Турските хирурзи.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st May 2013, 15:00
ivvve ivvve не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 15
По подразбиране

мерси мила Нелка. Аз четох част от твоите постове. Аз също съм с дебела кожа, особено на носа. Козметички са ми казвали, че имам кожа на мъж... Хубаво за бръчки, ама кофти за операции.
В интернет чета, че най-кофти комбинацията за стесняване било слаби хрущяли и дебела кожа, не знам какви са ми хрущялите дали са слаби или стегнати...но кожата със сигурност е дебела.
Хората от африкански произход имали точно твърда кожа и слаби хрущяли и заради това е много сложно да се стесни техния нос...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стесняваненавръхнанос
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:13.