IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 16th December 2009, 09:49
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

chaoslady, бъди сигурна, че и като остарееш пак ще искаш да се харесваш. Това е усещане, което не намалява, а напротив - увеличава се. Нямам представа дали проблемът ти е толкова видим или ти сама от суета си го създаваш. Но пък от друга страна щом не се харесваш трябва да има начин да се оправят нещата. Дано попаднеш на точния специалист и да поправи, това, което те дразни. С една дума - ботоксът не е твоята процедура. Успех!
Отговори с цитат
  #102  
Стар 16th December 2009, 15:08
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Мерси Не знам, аз се дразня от тези бръчици но сама съм си виновна от прекаляване с солариум и плажове Добре че отново е модерна бялата коя Близките ми не забелязват тези бръчици, но важното е че аз ги забелязвам и се дразня че ги има... Както и да е. Хубавото е че наистина и на мен погледа ми се отвори и веждите ми се повдигнаха, изобщо лицето ми след ботокса изглежда доста освежено. До колкото знам не всички които поставят ботокс в БГ, могат да се справят и с повдигането на вежди, защото ако лекаря не е опитен може да се получи точно обратния ефект.
Затова и не бих се доверила на разни козметични центрове, а само на пластичен хирург. Мисля лятото да си поставя ботокс за втори път, този път в БГ при д-р Янков, защото дори и да не ми се изгладят бръчиите, харесва ми този ефект на повдигнати вежди а мисля все още да не прибягвам до браулифтинг операция, поне не в близките 2-3 год.
Колебаех се между SkinLine и д-р Янков, тъй като в SkinLine си правих лазерна епилация, и там поставят и ботокс, но предпочитам да се оставя в ръцете на пластичен хирург а не дерматолози или козметички.
Може пак втория път да остана повече доволна, кой знае
Колко ви излезе поставянето на ботокса? Аз мисля да си слагам ботокс и филар в устните, пак за втори път. С сигурност ще ми излезе по евтино отколкото в Хелзинки, тук тези процедури ми излязоха 870 EU.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 16th December 2009, 15:12
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Е,аз не знам във Варна да има по некадърна дерматоложка от Михайлова в скин лайн...и аз минах от там,ама....щом пък си доволна
Отговори с цитат
  #104  
Стар 16th December 2009, 15:17
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Ааа не, там не съм си слагала ботокс. Ботокса си го слагах в една клиника в Хелзинки. Иначе от лазера им съм доволна.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 16th December 2009, 15:19
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Помислих ,че във варненския скин лайн и взех ,че сериозно се притесних за теб,ама сега ще си плюя в пазвата
Отговори с цитат
  #106  
Стар 16th December 2009, 16:44
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

[/quote]
А при коя от трите дерматоложки си прави лазера ?
Отговори с цитат
  #107  
Стар 16th December 2009, 17:07
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

О, не и знам името Изглеждаше млада, на около 30 год. Иначе ефект има, от 2 пъти на краката почти нищо не остана. Но не съм си правила само там. Общо са 4 пъти, от които 2та там.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 17th December 2009, 02:12
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

А каква цена ви излезе поставянето на ботокса и дали цените ги определя индивидуално в зависимост колко единици е поставил, или се плаща цялата ампула?
Отговори с цитат
  #109  
Стар 17th December 2009, 07:43
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Не е удобно да се пишат цени тук. Ако се наложи да ти сложи по-малко единици - плащаш по-малко, но чакаш един-два дни, за да те "комбинират" с друга пациентка. Д-р Янков отговаря много бързо по електронната поща - пиши му. Или питай Kaka G на лични - тя беше обсъждала различни цени с док.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 17th December 2009, 23:24
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Не е удобно да се пишат цени тук.
и защо ??? че тук основно това се обсъжда....мисля,че никоя от нас не е подписвала декларации за поверителна финансова информация
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаниелЯнковклиникаquotДивнаquotВарнаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:19.