IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 30th April 2010, 20:41
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

mumG, моите гърди бяха силно болезнени и твърди до към втория месец. Чувствах ги точно както ти описваш - напрегнати, напращели с изпъкнали вени. След втория месец дискомфортът поотмина, но гърдите останаха твърдички. Сега са на 6 мес и се поотпуснаха, но имат още да омекват. Моят доктор ми каза, че това се дълви на по-жилав гръден мускул, който просто по-бавно се отпуска. Ходих и на мамолог, контрола на 6 - тия месец, той също потвърди че всичко е наред. Така че при теб може мускулът да е причина за дискомфорта, но за подуването не знам
Но щом ехографът е ОК, успокой се, малко по-малко нещата ще си дойдат на място Успех
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th May 2010, 06:01
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Явно гръдния ми мускул е много жилав и стегнат...обичам да плувам, през зимата ходя на басейн и плувам по 1 час и нагоре. Установих и много силен предменструален синдром и когато ми дойде малко се поуспокоиха гърдите ми ама това беше след 12 дни...какъв е тоя предменструален синдром не знам но ще потръся някакви хапчета, за облекчаването му. Направо ми стават с една чашка по големи гърдите за почти 2 седмици. Според лекаря всичко е наред. Във вторник съм на преглед - 1 месец след операцията. Още са много твърди гърдите, боли ме там където са шевовете, разрезите ми са от край до край под цялата гърда, кожата ми се бели и ме дразни всичко, което се допира до гърдите ми...ама ще потрая пуста суета.
Усмихнат ден :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Силнонапрегнатиболезненигърдиследоперация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:31.