IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3691  
Стар 23rd July 2010, 15:40
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

честито Нади. Скоро болките ще преминат и ще се почувстваш добре. ще чакаме снимки.
  #3692  
Стар 23rd July 2010, 15:51
nadili nadili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Имплантите са McGhan - Natrell - Inspira, кръгли, 330сс. Подмускулно са сложени, с разрез под гърдата. Все още не съм си видяла гърдите как изглеждат, защото съм доста стегната с нещо като широк бял лейкопласт, и изглеждам доста смачкана. Със същото нещо ми беше залепен и абоката и докато го махнат доста позаболя и се зачерви мястото. Така че идея си нямам как ще отлепят всичко това, с което съм омотана. Сега пия зинат и витамини, а за болката вече нищо. Вчера сто пъти съжалих, че направих тази интервенция, а днес съм много щастлива. Не знам какво друго да напиша... понататък ще направя снимки.
  #3693  
Стар 26th July 2010, 16:57
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Момичета като си стегна гръдния мускул и десния имплант се качва видимо нагоре? По-широк джоб ли са направили или не е добре фиксиран? Утре имам час при Заякова. Така съм от самата операция вече 3 месеца, според нея си въобразявам защото май не и се занимава с корекция. Утре и пред нея ще си стегна мускула дано ме вземе насериозно този път. Вече ми писна да се занимавам с тия цици...лявата гърда е перфектна а дясната стои по-високо боля ме 2 пъти повече там и имам чувството че и една година да чакам няма да се оправи и да слезе импланта надолу. А ако не е дясната защото отгоре е много изпъкнал полюса даже няма и да личи че съм със силикон, защото имам доста собсвтена тъкан и така ме е яд. Ходих и при ЖП-то ми според нея самия импант е поставен по-високо ама дали ще падне .... той се и движи дявол го взел а левия не мърда така ако си стегна мускула. Мога ли да претендирам за рекламация и корекция, която да не е за моя сметка...толкоз пари ако трябва да давам през 3 месеца де ще му излезе края не знам....
  #3694  
Стар 26th July 2010, 18:33
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

при доста девойки се среща това дори и да не им виждаме постовете тук,аз лично познавам такива.Пусни снимки да видим дали наистина е така но може би ти най добре си виждаш разликата.Според мен имаш пълното право да отидеш при докторката и да си искаш корекция и то не за твоя сметка.Самата корекция е много лесна и бърза става за около 20 мин. и след това си тръгваш.аз като се оперирах имаше една девойка със същия случай.
  #3695  
Стар 26th July 2010, 19:15
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

mumG, до колкото разбирам ти си оперирана само преди 3 месеца?
Ако е така, още е много рано да се каже дали така ще останат гърдите ти - тепърва ще има още да се променят. Аз също съм оперирана при Д-р Заякова и също като теб в първите 4 месеца след операцията гърдите ми бяха различни - дясната перфектна, а лявата по-надолу. Но след 4-тия месец нещата започнаха да се нормализират и сега вече 9 месеца след операцията гърдите ми са абсолютно еднакви и нямам никакви проблеми. Изчакай още време. Според мен на 3 месеца след операцията да искаш корекция е малко раничко.
  #3696  
Стар 26th July 2010, 20:10
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

доколкото разбирам, в спокойно състояние имплантите са на едно ниво ..отиди при нея за собствено спокойствие и й покажи това,което те притеснява...от това , което пишеш също може да се предположи,че може би при тази гърда отначалото още е имало по-голям отток и повече резорбтивна течност....което е нормално, не винаги при двете гърди положението с реакцията на тъканите е еднакво, те напрактика нямат общо една с друга....ЗАЯКОВА ОПРЕДЕЛЕНО СЕ ЗАНИМАВА С КОРЕКЦИИ , и то много добре...ако прината е внещо от нейна страна не взима пари за корекцията, само за упойката, което беше към 500 лв...по мое лично мнение тя е една от малкото, които никога не са отричали проблем, ако съществува такъв, за да не се занимават с корекцията, за разлика от много други....аз лично й имам старахотно доверие и бих се доверила на мнението, коректността и компетентността й !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #3697  
Стар 27th July 2010, 08:26
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

и в спокойно състояние не са на едно ниво. Дясната гърда е с по-висок профил и много и личи че е изкуствена при лявата не е така. Аз бях чашка Д преди операцията, но много увиснаха след две деца и съответно 2 години кърмене. Имах материал да се работи и без силикон, но щели да ми намалеят до чашка Б. Дали взех правилното решение не знам, но съм с импалнти Макган 375 сс и въобще не са ми твърди гърдите а мекички.
След операцията болката в дясната беше 2 пъти по-силна от лявата и оттока наистина беше по-голям. Ще кача и снимки в най-скоро време. До момента съм с много добри впечатления от Заякова и вярвам че ще получа разумен и адекватен съвет и обяснение.
  #3698  
Стар 29th July 2010, 10:18
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

Аз също съм оперирана при д-р Заякова. Макган 375, 360 сс. При мен операцията беше сложна поради факта, че имах силно изразена асиметрия - налагаше се изравняване с различни кубиции и местене на ареола. В началото гърдите ми бяха симетрични, но към края на годината по-проблемната започна някак да увисва, инплантът като че ли се свличаше. Вероятно джобът е бил по-голям. Тя прие присърце проблема и точните й думи бяха: "Щом това те притеснява и не ти харесва, ще го поправим". Взе ми пари само за упойката - 600 лв. Реоперацията мина бързо и възстановяването й беше безболезнено.
Но и според мен все още е твърде рано да се притесняваш.
Извинявам се на тези, които са запознати с моята история и се повтарям.
И нещо интересно... Преди няколко дни с нея се срещнахме случайно. Аз й се усмихнах и още преди да я поздравя, тя ми каза: "Здравейте!" Явно отдалеч си познава творението.
  #3699  
Стар 29th July 2010, 14:08
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте!
И според др. Заякова този имплант е по-високо поставен и малко по-подвижен и ако искам ще ми го поправи, но предпочита да изчакам до 6 месец. Така че ще изчакам а след това ще я коригирам защото по нея личи много яко импалнта а лявата е като естествена.
Кака G много успокояващо ми подейства твоя пост.
Благодаря на всички
  #3700  
Стар 29th July 2010, 17:37
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

ето видя ли че всичко ще бъде наред ,дори и да се наложи корекция не трябва да те притеснява ,защото е леко и безболезнено.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:42.