IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 28th January 2011, 11:09
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Може би Димитроф не вярва че една жена може да изглежда добре и на 50
Напротив!

Обаче да се твърди, че това било "просто едно число"...аре няма смисъл да се залъгваме, нали !?
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
Отговори с цитат
  #252  
Стар 28th January 2011, 11:17
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Абе, хич даже не е само число възрастта (се ла ви ), но ано не си от мъжете, които смятат, че само жените остаряват.
Отговори с цитат
  #253  
Стар 28th January 2011, 11:18
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Уфффф... "Дано", не "ано".
Отговори с цитат
  #254  
Стар 28th January 2011, 11:21
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Оооо Моник, такива екземпляри има и от двата пола, които много държат да подчертават годините ми. На мен ми става смешно, защото изглеждам доста добре и годините не ме притесняват и не ги крия. Винаги им казвам - пожелавам ви на тези години и вие да изглеждате така..
Отговори с цитат
  #255  
Стар 28th January 2011, 11:31
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Но не мога да разбера, от друга страна, защо някои дрехи се обявяват за "младежки". Дрехите някак си не са природна част от човешкото тяло, та едни да се смятат за присъщи на млаите хора, а други - на старите.
Не говоря за инфантилни детски роклички, а за дрехи, които се смятат за позволени на 25-годишни жени, но не и на - примерно - 40-годишни. Късите поли са най-популярният пример, но има и други примери.
Не мога да разбера и защо когато жена на възраст се опитва да изглежда секси, доколкото е възможно на нейната възраст, се приема автоматично, че тя цели да скрие възрастта си. Възрастта очевидно не може да се скрие и надали целим това, когато носим къси поли, тесни дънки и прочие "младежки" дрехи. Какво лошо има в това, една лелка на средна възраст да покаже например краката си, или и по тях си личи възрастта? Ами с чорапогащник?
Възрастта впрочем ужасно много си личи и по лицето. Него да го крием ли?
Отговори с цитат
  #256  
Стар 28th January 2011, 11:39
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

просто има различни стилове, комбинации от цветове, които стоято свежо на 20годишни девойки и деплацирано на жени на 40 годишна възраст. На английски има един много хубав израз MUTTON DRESSED AS LAMP ( Susan , thank's) : Погледни тази снимка
[/url]
Отговори с цитат
  #257  
Стар 28th January 2011, 11:39
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

mutton dressed as lamB - SORRY
Отговори с цитат
  #258  
Стар 28th January 2011, 11:57
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
А защо трябва да си въобразяваме, че всички мъже се измъчват от "несъоществения контакт"? Едва ли е така. Доста от тях правят разлика между предизвикателство и карикатура. Една тънка граница, с лекота се преминава. Примери-бол
Говоря за случаи, в които е ставало въпрос именно за опит за контакт и изказвания от типа на "много си гадна че не ми пусна (директно) А колкото това за карикатурата - незнам какво намекваш? Изкарвала съм си прехранта години наред с външният си вид, допреди 6 месеца, преди да започна да бачкам като гримьор.
Така че както и да ме наричаш, фактите са си налице...
И не разбирам какво е това заядливо отношение, дори не те познавам, нито съм говорила с теб, но се почват някакви обидни коментари... чак ми става странно
Отговори с цитат
  #259  
Стар 28th January 2011, 11:58
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Моник, аз не мисля че някой имаше предвид теб с изразът "карикатура"
Ти си млада и красива
Отговори с цитат
  #260  
Стар 28th January 2011, 11:59
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007
Оооо Моник, такива екземпляри има и от двата пола, които много държат да подчертават годините ми. На мен ми става смешно, защото изглеждам доста добре и годините не ме притесняват и не ги крия. Винаги им казвам - пожелавам ви на тези години и вие да изглеждате така..
\
Бих ти препоръчала да се храниш от подобни злостни коментари...мен честно казано са ми забавни
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: комплекси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:19.