IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 13th March 2011, 14:29
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Тези които казват, че красиво тяло може да се постигне - ами ако беше толкова лесно, нямаше да има дебели, нали? Вие чували ли сте за пример, някоя жена от 100 кг да стане 50? Защото аз не. Най много да смъкне 10-20 кг и до там, и пак си остава дебела. Колкото за лицето - вече пластичните операции не са чак толкова скъпи, всеки малък недостатък като например нос, устни, бръчки, могат да се коригират, докато тялото много по-трудно се коригира.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 13th March 2011, 14:30
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Да са запознаем тогаз
Отговори с цитат
  #103  
Стар 13th March 2011, 14:37
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Вие чували ли сте за пример, някоя жена от 100 кг да стане 50? .
Аз да. Има такива (макар и не много) и едната от тях е от форума.

От опциите "Лице или тяло" избирам душа, щото другото се променя по един или друг начин, а и всякакви предварително зададени критерии се разбиват на пух и прах при среща с човек (поне за мен е така). Без значение дали ти харесва тялото или лицето или пък не ти харесват пак може да ти е неприятен или да ти е драг. Поне това показва моят опит.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 13th March 2011, 14:55
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Какво значение има дали някой е чувал нещо, това обхваща всички възможности въпросното нещо да се е случило ли Естествено, че е възможно, а в САЩ има и така да се каже фрапиращи случаи с доста повече свалени килограми. Естествено, за да изглеждаш добре при тая разлика, освен ако не си ги свалил на 15 години, след това се налагат редица операции заради самата кожа, но в крайна сметка въпросът е дали е възможно и отговорът е положителен.

Когато говорим дали хората могат да отслабнат или не, изобщо не говорим за въпроса "възможно ли е", а дали имат желание, воля и дали са готови да променят живота си, понеже очевидно сегашния начин на живот води до сегашния резултат в килограми.

И защо поставяш равенство между "може да се постигне" и "това е толкова лесно", при положение, че няма нищо общо между 2-те и нищо не ги обвързва, и никой не твърди второто (освен хората в рекламите, чиято цел е печалба и смятам на всички е ясно, че ще кажат всичко възможно, за да постигнат печалбата си).
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #105  
Стар 13th March 2011, 15:16
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Предполагам има такива случаи, както има случаи чрез пластични операции от уруд в лицето да се превърнат в красавици, всичко е възможно но и двете опции са много трудни и ПОЧТИ непостижими. Според мен по-лесния вариант е да се решат проблемите с лицето - даваш 5000 лв, лягаш под ножа, после 10 дни възстановяване и това е. Говоря за идеалния вариант, без усложнения след операцията, без недоволство.
Докато отслабването е много по-продължително, изисква се много повече упоритост и не само желание, а и старание. В повечето случаи за драстична промяна на теглото трябва и хирургическа намеса.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 13th March 2011, 15:16
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
От опциите "Лице или тяло" избирам душа, щото другото се променя по един или друг начин, а и всякакви предварително зададени критерии се разбиват на пух и прах при среща с човек
Отговори с цитат
  #107  
Стар 13th March 2011, 16:03
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не знам защо ти е такова мнението, но започни да казваш "според мен е невъзможно", а не да го констатираш, защото по тоя начин констатираш, че цялата наука дето се върти около моделирането на тялото, всички спортни центрове, всички хора, занимаващи се с подобни неща, всички форуми (включително половината от тоя форум) и сайтове съществуват безцелно и не служат за нищо.

Първо невъзможни неща няма, второ дори да има, отслабването е много далеч от тая графа, ако ще правим някакво сравнение на трудностите в живота да постигнеш едно или друго нещо. И какво разбираш под "драстична промяна", според теб повечето хора се нуждаят от драстична промяна, тоест тежат над 150 кг ли? Щото аз съм с други впечатления, поне доколкото се впечатлявам от хората, които виждам. Никога не е била нужна хирургическа намеса, за да отслабнеш, никога няма и да бъде нужна, освен ако не говорим за хората по 300 кг, примерно, но те са единици, а не масовото население.

Не съм съгласен и за 5000 лв и лягането под ножа и идеалните резултати относно лицето - има достатъчно хора във форума в раздел "пластична хирургия", които ще ти обяснят, че 5000 лв са смешна сума и е смешно да говорим за "идеалния случай". Може би идеалния случай би бил 100 000 лв. "10 дни възстановяване" също е в сферата на мечтите.

Това е моето мнение, само че подкрепено с реалността, твоето пак казвам не знам от къде си го изградила, но е далеч от нея ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #108  
Стар 13th March 2011, 16:16
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Познавам жена, която отслабна с близо 100 кг за по-малко от година, сега е 56. Само че се наложи да се отстрани от нея толкова кожа, колкото в момента има; колкото всеки средно-статистически с нормално телосложение човек има. ТОВА е драстичен случай за мен - гладуване, спорт, воля... акъла ми се взе... Нейният случай е изключителен не за БГ, а в световен мащаб изобщо...Гледайки нея - убедих се, че невъзможни неща няма.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 13th March 2011, 16:43
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

тегло може да се коригира по-лесно от лице
Отговори с цитат
  #110  
Стар 13th March 2011, 18:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Важното е един мъж да е подържан физически,не некъв слаб и безформен.Лицето приемам да си е нормално,защото в повечето случаи нормалното лице е по-хубаво от красивото,което в първия миг те грабва
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лицеилитяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:16.