IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 21st September 2011, 09:33
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз съм се усетила отдавна мЪ!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 21st September 2011, 09:33
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
ЛъкЕ на времето имах една позната която беше метър и 20 на токчета ,но с огромен бюст , мацката редовно ходеше с дълбоки деколтета от които се виждаха чак гащите и .Хората като я видеха я зяпаха в захлас, а приятеля и ходеше гордо изправен до нея и изобщо никога не им дойде на ум защо аджеба ги гледат така
Чуудна работа, мдаа...

Говрехме за женската завист и евалларка, че ти не изпитваш такава към силиконките
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 21st September 2011, 09:45
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ми ЛъкЕ за какво да завиждам ,след като имам достатъчно приличен естествен бюст , от който никой мъж не се е оплакал до сега
Защо да изпитвам завист , като мога да те накарам да ми ги покажеш и да ти ги пипна
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 21st September 2011, 09:57
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Е, ами така де...малко са щастливките с естествен хубав и запазен бюст
Ама ще видим дали пак ще е така като родиш и кърмиш

А моите на пипане си ги харесвам и не се оплаквам. Или поне аз свикнах
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 21st September 2011, 09:58
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

как ме възприемат околните ли? амии както казахте зависи от дрехите, държанието на жената. За мен е важно аз да се възприемам добре , не околните.
естествено има подмятания от мъжете.... Но в БГ силикона е свързван предимно с фолк дивите , комерсиалното, показното.... и както каза един приятел: "Не ми говори за комплекси, самочувствие и мечти... една жена си прави цици за да се продаде по-скъпо!!!! "
друг пък: " то това не е проект, това е цял бизнес"
понякога се ядосвам, засягам се, но в следващия момент си спомням колко много съм го искала, колко ми е хубаво сега , през какво минах .... ами който не му харесва да се спасява!!!
а на жените- просто не обръщам внимание...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 21st September 2011, 10:08
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Е, ами така де...малко са щастливките с естествен хубав и запазен бюст
Ама ще видим дали пак ще е така като родиш и кърмиш

А моите на пипане си ги харесвам и не се оплаквам. Или поне аз свикнах
Ми ако съдя по сестра си която е раждала , кърмила и с която имаме еднакви на форма и големина бюст , няма да имам никакви проблеми
И нека не превръщаме темата в вечния спор- за или против силикона/естествените цици
Всеки решава сам за себе си ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 21st September 2011, 10:40
mocarrela mocarrela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Първо благодаря ви за мненията, някои от тях напълно споделям. А иначе темата ми не е за ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ на мен жените ми завиждат за всичко останало, а в бюста ми търсят кусур, защото съм с мамопластика и то след две раждания. Никога не съм била дъска както казват и звучи ужасно грозно... Просто реших след кърменето да си сложа импланти и не виждам нищо лошо в това. Изглеждам със стегнат и оформен бюст, но незнайно защо, където и да отида в квартала , явно се говори, ми го намекват по един или друг начин, което за мен е просташко ,пък и аз нямам проблем със себе си, разбирате ли? Кажете какво мислите за това заяжданe? Иначе не ходя разголена, винаги съм по-прибрана в облеклото.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 21st September 2011, 11:07
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ти колко кубика сложи?
Мен още баща ми и свекървата не са ме питали нищо.
Никога не са ме питали, дори да си мислят нещо.
А приятелите на моя мъж и техните жени - също, от тактичност
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 21st September 2011, 11:19
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Как разбират, че си със силикон като си по-прибрана в облеклото? Да не би да си им се поФалила?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 21st September 2011, 11:38
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mocarrela Виж мнението
Първо благодаря ви за мненията, някои от тях напълно споделям. А иначе темата ми не е за ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ на мен жените ми завиждат за всичко останало, а в бюста ми търсят кусур, защото съм с мамопластика и то след две раждания. Никога не съм била дъска както казват и звучи ужасно грозно... Просто реших след кърменето да си сложа импланти и не виждам нищо лошо в това. Изглеждам със стегнат и оформен бюст, но незнайно защо, където и да отида в квартала , явно се говори, ми го намекват по един или друг начин, което за мен е просташко ,пък и аз нямам проблем със себе си, разбирате ли? Кажете какво мислите за това заяжданe? Иначе не ходя разголена, винаги съм по-прибрана в облеклото.
Разбирам те напълно. Моята мамопластика, живот и здраве, ми предстои през зимата. Живея в малък град и няма как разликата от липса на какъвто и да е бюст до един едричък бюст да остане незабелязана. Критиките няма как да ме подминат, шепа народ сме в този град и се познаваме много добре. Правя си тази мамопластика, защото липсата ми на бюст в момента ме подтиска и искам чрез нея да се чувствам добре (а не за да предизвиквам завист) Ще има подмятания, ще има заяждания и коментари, ще бъда направо хита на клюките. Но това няма да ми развали щастието от новите придобивки. Скъпа съветвам те бъди над тия неща и не обръщай никакво внимание. Това си е твое решение, което сама си си платила и няма нужда да даваш обяснения на никой.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквивъзприематоколните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:38.