IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5381  
Стар 13th May 2012, 08:58
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Онзи ден опитах да пусна линкче,но не го отвори и си премахнах мнението.Става на въпрос за предаване по National Geographic.Предаването се казва:"Табу.Направи ме красива!"Напиши във Vbox и ще излезе.Те са няколко случая.Първия е за жена с огромни силиконови импланти.Ако имаш здрави нерви го изгледай!Аз попаднах на видеото случайно и го гледах малко под напрежение.Хората се подлагат на какво ли не,за да са красиви
А това е толкова относително...
На мен лично жената със силикона ми харесваше много повече с малки гърди,а не с ОГРОМНИ,но тя не мислеше така...
Не ми се гледа, честно, но си представям за какво става въпрос (още повече, че прочетох и мненията надолу) - е, тук наистина става въпрос за лудост според мен. Пък и то какво да се очаква от реалити шоу.
  #5382  
Стар 13th May 2012, 09:04
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Инче, сОпри се бе, цЕл ден пишеш.

Щи взема под внимание думите за морето, горко му на мъжО.
Радвам се, че съм полезна. (нищо, че мъжът ти сега ще иска да ме убие) Ама ти все пак не прекалявай.
  #5383  
Стар 13th May 2012, 09:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Благодаря ви!
А едрия кокал ми е останал от училище, когато се извисявах над всички в клас... После повечето ме задминаха, ама на...
Лил, не е визуален ефект разликата в ареолите. Аз си ги напипвам, че за различно позиционирани. Но това е май защото десния ми имплант идва мааалко по-високо и док гги е намествам според импланта, не според вертикалната симетрия. Което е по-добрия вариант.

И аз го гледах снощи филмчето. Много зле ми стана... Аз съм много "ЗА" пластичната хирургия, но това са някакви екстремности, хора, с псих проблеми. Не е удачно да се дават като извадка за всички клиенти на пласт. хирургия.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #5384  
Стар 13th May 2012, 09:30
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Нелка, чудни са, душата. Много, много ми харесват (а и ми приличат на мойте )! Браво на док! Много да им се радваш!
  #5385  
Стар 13th May 2012, 09:40
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Благодаря ви!
А едрия кокал ми е останал от училище, когато се извисявах над всички в клас... После повечето ме задминаха, ама на...
Лил, не е визуален ефект разликата в ареолите. Аз си ги напипвам, че за различно позиционирани. Но това е май защото десния ми имплант идва мааалко по-високо и док гги е намествам според импланта, не според вертикалната симетрия. Което е по-добрия вариант.

И аз го гледах снощи филмчето. Много зле ми стана... Аз съм много "ЗА" пластичната хирургия, но това са някакви екстремности, хора, с псих проблеми. Не е удачно да се дават като извадка за всички клиенти на пласт. хирургия.
Нелке,ш'а те бия вече
Не бъркай "едрия кокал" с това,че си висока и стройна мадама
А в училище и аз бях висока,ама до 5-ти клас.Сега син ми,който е 6-ти клас е по-висок от мен
А относно клипчето съм съгласна,че всички са луди/меко казано/.Аз визирах единствено мацката,защото за някои съфорумки 400-450 cc били много.За мен са в рамките на нормалното.И дадох пример кое е много.Ако ви си е сторил неуместен,sorry
  #5386  
Стар 13th May 2012, 09:45
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Еееееее, Нелс, нямам думи просто......невероятен резултат!!!
Ильо е надминал себе си, евала, издигна ми се още повече в очите! Заслужава си всяка стотинка и всичкото чакане.
Със здраве да си ги носиш
  #5387  
Стар 13th May 2012, 10:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

И аз ви се изтипосвам - в темата със снимките.
Само не се плашете от първите 2 снимки.
Пък ако мога някой ден да ги докарам да изглеждат така, както бяха с отока (снимките с лепенките) ... ще съм супер щастлива.

Последно редактирано от ina.ina : 13th May 2012 на 10:25
  #5388  
Стар 13th May 2012, 12:04
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
И аз ви се изтипосвам - в темата със снимките.
Само не се плашете от първите 2 снимки.
Пък ако мога някой ден да ги докарам да изглеждат така, както бяха с отока (снимките с лепенките) ... ще съм супер щастлива.
А първите две снимки с ПИП-ките ли си?Защото са ти по-различни в ареолите,по-вирнати ми стоят.Сега ми харесват повече.Поспаднал им е обемът,но имат много хубава форма
Със здраве и без проблем да си ги носиш
P.S.Инче,пак ли си на работа...
  #5389  
Стар 13th May 2012, 12:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
А първите две снимки с ПИП-ките ли си?Защото са ти по-различни в ареолите,по-вирнати ми стоят.Сега ми харесват повече.Поспаднал им е обемът,но имат много хубава форма
Със здраве и без проблем да си ги носиш
P.S.Инче,пак ли си на работа...
Да, първите 2 снимки са с ПИП-ките. Не вирнати, ами много вирнати ми бяха ареолите; пък и основата малка; въобще много кръгли и изпъкнали - кат пАртакали ... то си се вижда.
Благодаря, иначе, здравето е най-важно. Мда, на работа съм пак.
  #5390  
Стар 13th May 2012, 12:59
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Натискам върху мекото на Нелката от снимките-с цел да го уголемя,и автоматично ми изписва "403 FORBIDDEN". Така и нищо не видях. Това нормално ли е? Къде мога да поискам разрешение/виза за посещение на обекта по-отблизо?
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:35.