IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 28th May 2012, 18:14
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

птозата, за която говори момичето не е лека - както при теб или Нелс ( моята също беше тежка)
Отговори с цитат
  #52  
Стар 28th May 2012, 18:24
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

При Нелс не беше лека..Но по-добре тя да се изкаже.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 28th May 2012, 18:33
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Тук напълно подкрепям Пини

Има разлика между голяма птоза на малка жлеза и голяма птоза на голяма жлеза. При втория случай задължително трябва да се моделира и самата жлеза, не само кожата отгоре, която няма да устои дълго на земното притегляне, ако и жлезата отдолу не е коригирана. Така както е направено при Пини. И когато има толкова много жлеза, имплантите са абсолютно излишни, защото те са си бомба със закъснител (няма какво да се лъжем). Аз не съм убедена, че и Заякова извършва подобно повдигане, както и който и да било друг в България. Говорим за качествен и дълготраен лифтинг.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 28th May 2012, 18:51
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Разбира се, че ще подкрепиш Пини Аз също много я уважавам.

Докато аз бях в болница, видях перфектно намаляване и повдигане на гърди от Тепавичарова, дори белезите не се виждаха. Отделно във фоорума съм комуникирала с 1-2 момичета, които вече не пишат, също с отчайващ старт и перфектна промяна...
__________________
Ordnung muss sein!

Последно редактирано от ЛИСКУ : 28th May 2012 на 21:53
Отговори с цитат
  #55  
Стар 28th May 2012, 21:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Пини, аз по-тежка птоза от моята май не съм виждала..

Ся много ми се иска да се изкажа, но нещо не ми е ясна пак темата на спора?

Също така ми се иска да се изкажа и по моя случай, но мисля това ще е адекватно да се направи след година, защото за сега всичко изглежда перфектно, но не знам колко ще е трайно, както каза Еми. Надявам се промяната да не е голяма..

А в случая в Бейбичка, аз също видах за какво става въпрос - моята птоза беше по-тежка от нейната. Аз й го казах и на нея - в нейния случай, мисля, че коригирането на асиметрията ще е по-големия проблем. И в такъв случай за съжаление, няма как да мине без поставяне на импланти...

Иначе имплант или не, е лично решение. Аз примерно щях да стана плоска като момче без импланти.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 28th May 2012, 22:21
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Нелс, ти май не си виждала тежка птоза!

Ето коментар на пострадала пациентка на доцентката. Това се е случило преди 15 год., през това време със сигурност е задобряла значително, въпросът е дали е достатъчно добра в наистина "тежката" птоза?!


Цитирай:
1) патила 15 Януари, 2010 в 8:44 am
Правилото е- избягвайте всякакви козметични операции, освен ако не са мнооого наложителни ( огромен нос,вроден дефект, последствия от болести). И най-добрият специалист не е гаранция, че ще има добър резултат. Преди 15 год. ми се наложи да се оперирам при прочутата доц. тепавичарова, за която се чакаще с месеци да те приеме само, в клиниката, където е и доц.Евстатиев. Трябваще да ми намали едната гърда заради вродена несиметрия - е, така си "свърши" работата, че ми е запушила всякакви канали, тъканите се врастват където не трябва, правят кистози, няма да мога да кърмя и 15 год. по-късно се наложи да ме режат отново.Лекарката ми не можеше да повярва, че подобно "светило" в средите им така ме е претупала. Проблемът сега е,че в медиите постоянно се тиражират едни и същи клишета за красота и успех и колко е лесно да си уредиш живота-слагаш там един бюст или си опъваш лицето и си уау ! Напоследък ми се набива един пластичен хирург на билборд - нормален професионалист не прави така
А ето един български случай на тежка птоза и последствията от повдигането.
Attached Images
Тип файл: jpg plastic_surgery_gone_wrong_2.jpg (35,0 КБ, 80 views)

Последно редактирано от emiko : 28th May 2012 на 22:25
Отговори с цитат
  #57  
Стар 28th May 2012, 23:31
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Em, на мен и трите случая на снимките ми изглеждат различни жени.

Особено тази с некрозата - личи си, че ареолата на другата й гърда не е барана..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 29th May 2012, 07:05
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Нелка, ето от къде са снимките, под които пише, че са от личния архив на Евстатиев.

http://e-vestnik.bg/8091
Отговори с цитат
  #59  
Стар 29th May 2012, 08:28
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Emiko, това все пак може да индивидуална реакция на организма на пострадалата пациентка с врастналите тъкани...Може да е просто една от малкото грешки на доцентката...преди 15 години. Но в клиниката дори една от сестрите беше с намалени и повдигани гърди при нея, жената беше вече на възраст, но много щастлива от бюста си
Този случай и аз съм го чела, в интерес на истината. Но от цялото ровене в архиви за Тепавичарова, само това беше единственото оплакване, което бях намерила.
Също не е сигурно дали наистина Пини ще може да кърми след нейната намеса..(??)
А птозата на Нелс не беше никак лека... Важното е, че сега е щастлива и резултатът е перфектен. Така че аз не одобрявам мнения, че бг хирурзи не могат да се справят с тези неща. Дори те да са само 1 или 2-ма..
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 29th May 2012, 09:09
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Има противоречия, та така и не разбрах дали птозата на BeiBICHka е лека или тежка и колко жлеза има. Нелката пък пише, че има голяма разлика в големината на гърдите ... както и да е, момичето си знае и нека да си помисли за да не прибързва.
Пини и Емико имат право, в смисъл, че начините по които се извършва повдигането са различни. Това, което е направено при Пини няма кой да го направи в Б-я. Тук може да има лекари, които да постигнат същия резултат видимо, но няма да е същото най-вече като трайност (траен резултат). Поне така го виждам аз.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:09.