IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 4th July 2012, 09:51
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Без да натрапвам мнението си бих те посъветвала да се ориентираш към повече от 1 на брой операции... точно, за да не стават грешки.

По отношение на Тонев и Динев ще си позволя да изразя мнение. Ако аз бях с толкова изразена птоза като теб нямаше да избера нито един от двамата.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 4th July 2012, 12:41
magimei magimei не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 18
По подразбиране

Благодаря момичета ще видя днес какво ще кажат.Nells изчисти си кутията моля за да ти пратя линк.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 4th July 2012, 15:24
magimei magimei не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 18
По подразбиране

Е върнах се и от последната консултация която бях насрочила при И.Стоянов.И той като Тепавичарова ми предложи две отделни операции на ръце и повдигане на гърди.Сега започва чуденето кой от двамата?lily.ana благодаря за изразеното мнение благодарна съм на всяко.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 4th July 2012, 15:43
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

За Тонев и Динев и аз напълно подкрепям. А да направиш двете операции наведнъж... ще е доста тежко - самите операции и възстановяването след това
Отговори с цитат
  #75  
Стар 4th July 2012, 16:30
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Тепавичарова
Отговори с цитат
  #76  
Стар 4th July 2012, 19:43
magimei magimei не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 18
По подразбиране

Благодаря.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 7th July 2012, 14:27
Alania Alania не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Преди няколко дни мина моята операция за повдигане на бюст, птоза силно изразена плюс поставяне на кръгли импланти 295 г Натрел Софт тач среден профил подмускулно.


Още съм ошашавена от операцията и се възстановявам /страшното мина/

Оперирах се при доктор Заякова във Варна и сега ще трябва да попътувам няколко пъти за прегледи, но това не е важното.

В момента гърдите ми са много подути, но изглеждат перфектно - без да съм видяла разрезите все още. Те са около ареолите и вертикално, като имам и намаляне на самите ареоли, защото и те бяха станали огромни.

Преди операцията гърдите ми бяха ужасно увиснали,спихнали, меки и изпразнени от съдържание.

Знам, че това няма да е окончателната форма, но гърдите ми сега изглеждат кръгли, обемни, няма я тая форма на патладжан, която често се получава. Има лека горна гърбица, но разбрах, че тя ще изчезне.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 7th July 2012, 19:57
sheina sheina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 1
По подразбиране

току що се регистрирах и наистина се надявам, че тук ще намеря отговор на своя въпрос !Не знам дали съм в правилния форум, но моля ви помогнете ми! на 19 години съм и имам средна големина бюст, но проблема е в това, че едната е по голяма от другата и то доста, така че се забелязва Какво мога да направя, без намеса на хирург?
Отговори с цитат
  #79  
Стар 8th July 2012, 08:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Sheina, ако наистина асиметрията между двете гърди е голяма (а не е само в главата ти) няма опции за корекция без намесата на хирург. Бих те посъветвала да изчакаш... много си млада и след раждане един ден можеш да мислиш за това как да оправиш положението
Отговори с цитат
  #80  
Стар 8th July 2012, 08:35
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alania Виж мнението
Здравейте! Преди няколко дни мина моята операция за повдигане на бюст, птоза силно изразена плюс поставяне на кръгли импланти 295 г Натрел Софт тач среден профил подмускулно.
Честито
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:10.