IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 8th July 2013, 21:57
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lacheto6 Виж мнението
Здравейте отново имам няколко въпроса,моля тези,които са си правили ринопластика да отделят 1-2 минути и да ми отговорят,защото много се притеснявам :/ Операцията ми беше на 5.07,а днес ми махнаха всичко и си видях новия нос.Нормално ли е 4 ден след операцията горната устна и разстоянието от нея до носа,както и върха на носа да не си ги чувствам както преди,даже не мога да се усмихвам широко както преди? Кога ще се оправи това трябва ли да слагам лед под очите и на бузите,за да ми спаднат подутините ? и ще ми спадне ли самият нос,защото въпреки,че формата ми харесва,старият ми нос беше толкова тесен и с малко връхче и ноздрички,само леката гърбица беше проблемът,поради който исках ринопластика,а сега е доста широк и с голям връх.. всички около мен ми повтарят,че това е,защото има отток и подутини,но аз толкова се притеснявам да не остане така..моля ви,кажете ми мнението си !
Спокойно на този етап дискомфорта и всички други насъвършенства са допустими при техниката, която използва професора! Друг е въпроса, че ако не са стеснявани страничните кости при отнемане на гърбицата само с пилете математически, а и оптически на снимка носа ще стои по широк в горната си част, върхът ти ще спадне!

Като гледам тази снимка на Брадджелинката си давам сметка колко неприятен профил има!

Последно редактирано от klarisina : 8th July 2013 на 21:59
Отговори с цитат
  #352  
Стар 9th July 2013, 00:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lacheto6 Виж мнението
Здравейте отново имам няколко въпроса,моля тези,които са си правили ринопластика да отделят 1-2 минути и да ми отговорят,защото много се притеснявам :/ Операцията ми беше на 5.07,а днес ми махнаха всичко и си видях новия нос.Нормално ли е 4 ден след операцията горната устна и разстоянието от нея до носа,както и върха на носа да не си ги чувствам както преди,даже не мога да се усмихвам широко както преди? Кога ще се оправи това трябва ли да слагам лед под очите и на бузите,за да ми спаднат подутините ? и ще ми спадне ли самият нос,защото въпреки,че формата ми харесва,старият ми нос беше толкова тесен и с малко връхче и ноздрички,само леката гърбица беше проблемът,поради който исках ринопластика,а сега е доста широк и с голям връх.. всички около мен ми повтарят,че това е,защото има отток и подутини,но аз толкова се притеснявам да не остане така..моля ви,кажете ми мнението си !

Не се притеснявай! Няма да можеш да си усещаш носът, да си движиш горната устна поне още месец! Знам, че не те стопля, но трябва да знаеш, че е нормално. Никой не може да се усмихва след рино - просто опъва, боли и е неприятно. И доста време отнема докато си дойдат нещата в старото положение. Но идват! Винаги!
В моемнта си на 3 дни , носът ти даже ще се подува още повече! Изобщо не може да се говори от формата в момента да си правиш изводи за окончателния изглед. Ще спадне поне с 1/3.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #353  
Стар 9th July 2013, 12:50
lacheto6 lacheto6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 6
По подразбиране

nelka,не знаеш колко ме успокои,дано всичко да е както казваш :/
Отговори с цитат
  #354  
Стар 9th July 2013, 13:42
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Добре защо на всички носовете се променят, спадат и т.н., само моя не е мръднал..както си беше на 13-я ден така си е и сега, почти 6 месеца след операцията? На какво се дължи?
Отговори с цитат
  #355  
Стар 9th July 2013, 19:09
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Моя нос веднага след операцията какъвто беше, такъв си и остана, не мръдна, същата работа като при теб Дии.
Отговори с цитат
  #356  
Стар 9th July 2013, 23:02
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Не знам, хора.. При мен винаги се е променял. Сега, за пръв път , се променя към по-добро..

Но предните 3 операции, от начало с отока, въпреки, че не ми е харесвал, поне е изглеждал симетричен. Като спадне отока почва да се забелязват проблемите, а с времето никога не е спирал да се променя , и то към по-зле.

Да не би вие, понеже се гледате всеки ден, да не забелязвате?
Аз бях далече от семейството си за 2 седмици, като се видяхме вчера , всеки, независимо един от друг, ми каза, че доста се е променил. Но аз самата не забелязвам.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #357  
Стар 9th July 2013, 23:12
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

При мен носа след махането на лонгетата на 14тия ден беше по-дебел отколкото първоначално, а аз си бях с гамбест нос преди риното. По осезаемо обаче започна да спада чак след 3-4 месец! Не зная на какво се дължи това, но моите снимки на първите дни след риното са, като на човек след битка с Тайсън, това очи, бузи, врат всичко беше подуто и мораво синьо, до сега не съм виждала от постнатите снимки други подобни, за това и не съм слагала да не се стресира някой окончателно. Дори и сега година и 2 месеца след има дни в които върхът ми оттича, но все по рядко се случва това!
Отговори с цитат
  #358  
Стар 10th July 2013, 14:46
mmonroe mmonroe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Този доцент Джамбазов добър ли е във връхчетата и има ли си някакъв отличителен "почерк"... чета за някаква негова "извивчица", ама нещо не разбрах...
Отговори с цитат
  #359  
Стар 10th July 2013, 21:30
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Нели, дори да сме свикнали, е се гледаме всеки ден, нали има снимки? Същия си е и тва е...
Отговори с цитат
  #360  
Стар 11th July 2013, 13:09
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Наистина е много чакането при теб. Спомням си, че преди, когато Джамбазов беше в апогея си и имаше ужасно много хвалебствия, масово се чакаше по около 6 месеца. А ти чакаш от 9 месеца само за консултация. Дано скоро ти се обадят, защото август месец съм почти сигурна, че Джамбазов ще е в отпуск и няма нито да прави консултации, нито да извършва операции.
Ако искаш дай снимка, може и частична да е, но да се вижда добре носът. Тук има доста момичета, които може да ти дадат обективно мнение по въпроса за носа.
В отпуск е, от септември ще почва работа, поне така ми каза на мен като се видяхме за последно, че тази година не мога да се "оплача", че не съм го виждала.....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:07.