IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th December 2013, 21:19
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Mumg,ти при кого беше оперирана?.Сега като махна имплантите не се ли сдоби с птоза
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th December 2013, 21:32
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Др. Заякова. Все още не нямам птоза, но ми се вижда малък размера, от старта, който имах, мисля беше много добър, а гърдите ми бяха доста изкуствени с импалнти ,очаквах по-естествена визия, при условие че тъкан имах. Абе все нещо има колкото и да е малко. Имах постоянна болка в едната гърда сега без импалнти болката е в пъти по-слаба и само около овулация и преди цикъл.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th December 2013, 22:22
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Моят левият също не слезе. Десният се намести около 5 месеца след операцията, но левият си стои около 2 пръста над разреза
Аз пък съм оперирана при доктора с най-много суперлативи. Рових , търсих, четох , проучвах и накрая какво - две различни гърди, забелязва се дори и със сутиен.....
Вече съм на 9 месеца от операцията и честно казано изобщо не съм доволна от резултата, а сигурно и доктора, тъй като досега не ме е снимал на нито един преглед, а като чета всички момичета ги снима на 1-я или 6-тия месец.
Ще ми го смъква оперативно, но все още отлагам да си запазя час. Най-вероятно ще го оставя за след нова година. Изобщо не ми се искаше каквато и да било корекция, защото си е операция.........
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th December 2013, 09:11
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Vili,имаш ли снимки?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th December 2013, 10:19
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Vili, може ли снимки ?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th December 2013, 09:18
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

natali_nat, кой те е оперирал и какво те притеснява след операцията, имаш птоза ли?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th December 2013, 09:30
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

villi77 мен по-високият имплант ме влудяваше, голямо разочарование ми беше и сега след отстраняване на импалнтите, там като че ли са рязали повече, дясната ми гърда беше по-голямата, а сега е леко по-малка. Гадно е да сложиш импалнт и после да го махаш. При мен беше по-лошият вариант, но се полакомих за по-голям и хубав бюст. Сега съм чашка Б, но сякаш няма достатъчно пълнеж гърдата и като съм легнала по-гръб се разлива повече отколкото ми се иска и не държи форма. Може би това преразтягане с импланти 375 ми е било в повече. Това беше и мнението на всички, които са ме виждали, че са прекалили със силикона.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th December 2013, 09:34
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Mumg,може ли снимки от периода в който си била с силикона.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th December 2013, 09:39
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

natali_nat и аз съм така, горния полюс ми е по-празен, имам лека асиметрия в гърдите, дясната ми е по-високо позиционирана, както и преди това импланта / почнах да си мисля, че докторката има проблем със зрението и астигматизъм, 2 поредни пъти дясната гърда е по-високо позиционирана и някак си по-неестетична, в смисъл лявата и се получава по-добре /.
Имах постоянни болки с имплантите и все си мисля, че ако ми бяха поставили по-малък кубик можеше и да е по-добре. Гърдите ми бяха огромни, а аз съм цицоманка. Почнах да ходя само със спортен сутиен, за да не придавам допълнителен обем. Сега като си гледам новия размер се чудя къде бяха завряли всичко това в мен.
Няма угодия, преди бяха огромни сега са малки...успокоява ме само мисълта, че болката почти я няма.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th December 2013, 09:41
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Нямам голи не се снимах, дори и преди операцията, ако те устройват с дрехи....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: имплантитеминеслизат
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:36.