IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4141  
Стар 31st July 2017, 15:33
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Колкото и да не ти се вярва, има хора на които това ще им хареса, повече от колкото слабият вариант. Това са най-вече негрите, при тях това е заложено в генотипа при жените, пък и може би за това чрнокожите мъже имат по големи паламрки като цяло

Има логика, защото на другият край са азиатците, при тях мъжете имат най-малки и съответно и жените им са дребнички с малки дупарки и предполагам и по теснички.

За мен всичко което излиза извън естествените пропорции не ми харесва, и мнозинството мислят по същият начин. Но всеки да си прави каквото си иска, ако това ще го накара да се почувства по добре.

Конкретно за тази, като гледам как е почнала да и нацъфка целулита и това е неизбежно, когато подкожните мазнини се покачат толкова много. Вижда се отстрани въпреки, че снимката е зумирана от оригиналната и няма добра резолюция, но пак се вижда целулита, който ще става все повече:



Пък и с тези малки цици на тоя голям дзадник изглежда още по непропорционално !
Отговори с цитат
  #4142  
Стар 1st August 2017, 07:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Колкото и да не ти се вярва, има хора на които това ще им хареса, повече от колкото слабият вариант.
...
За мен всичко което излиза извън естествените пропорции не ми харесва, и мнозинството мислят по същият начин.
...
А, мерси. Реших, че аз може да съм в грешка, т.е. такава да е повсеместната мода и всички да са почнали да одобряват таквизи ми ти работи.
Ама и откъде го изкопа тоз емотикон за азиатците.

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
...
Но всеки да си прави каквото си иска, ако това ще го накара да се почувства по добре.
Е, тука си съвсем прав.
Отговори с цитат
  #4143  
Стар 16th September 2017, 12:54
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Айде да раздвижа малко темата.
Де сте бре, хора, на море? Щото още 4-5 дена ще става, даже и в Б-я, такава жега тоз септември, брех да му се не надяваш. Интересно ми е в С-я има ли още отворени басеини. Щот мисля в Пл-в няма. А е такъв кеф - септември на плаж.
Пък и аз щото хич не я ща тая есен ... искам да си ходя с една роклА и тва си е!
Да ви информирВам - 29.09 ще да има Европейска нощ на учените. Аз обикновено не обичам събитията с много хора, но за да забравя за есента - на всичко съм готова.
Отговори с цитат
  #4144  
Стар 18th September 2017, 09:17
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Начи Инче на тая среща на учените задължително тряа да отидем...
Отговори с цитат
  #4145  
Стар 18th September 2017, 11:43
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Начи Инче на тая среща на учените задължително тряа да отидем...
Бъзикай ме, ти, бъзикай ме. Ама като се захлади и заоблачи (та да не можеш да разбереш сутрин ли е или вечер) и ... ще ходя, та ще тичкам даже по такива срещи.
Отговори с цитат
  #4146  
Стар 24th September 2017, 22:07
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Добър вечер. Не съм влизал от години и реших да разгледам какво е положението в така любимият ми форум.
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #4147  
Стар 25th September 2017, 09:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

МъртФило и тук РадослаФ-е (или както там ти е името с много Ф-та)
Отговори с цитат
  #4148  
Стар 26th September 2017, 08:28
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

За съжаление си е вярно - Лил добре го е описала.
Аз пък да те питам radosfsf(е, не ти се чете името значи; извинявам се за "ти"- то предварително и евентуално), колко познаваше Марио. (има тема за него тук) Щото преди около година и половина му помогнах малко, после познат се ангажира доста сериозно (много сериозно помагаше даже) и в крайна сметка Марио се оказа доста фалшива работа. (със съжаление го казвам) Не че е цъфнал и вързал човекът, но ... имам чувството, че има някаква зависимост и ... Прекъсна и всякакъв контакт с нас (мен и познатия ми), затри ни от Фейс-а и не вдигаше тел тогава. Явно като не му вършиш работа - ти тегли м*йните и до там. Много ми беше тъпо тогава, особено защото аз бях отговорна за познатия ми (т.е. аз го свързах с Марио). Абе, живот и здраве на всички, но това беше гадно.
Отговори с цитат
  #4149  
Стар 31st October 2017, 09:05
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Пак съм аз - редовния ... идиот сигурно. Хора (нямащи ви), стискайте ми палци да издържа. В момента все едно съм във филм (болнични истории). Просто трябваше някъде да го кажа/напиша.
Отговори с цитат
  #4150  
Стар 31st October 2017, 09:55
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Инче
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:33.