IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th June 2013, 21:03
mmonroe mmonroe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 14
По подразбиране Харесва ли Ви новият нос на Емилия?

Понеже изобщо не разбирам от носове и ринопластики (дори не знам какво е "паднал връх"), а виждам, че Вие тук сте доста напред с материала реших да Ви попитам: "Харесва ли Ви новият нос на Емилия?"
Ето ужасния й нос преди:





А ето й новия: клип
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th June 2013, 21:15
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Малко криви на ляво, при кой се е оперирала, знаете ли?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th June 2013, 21:20
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това е по скоро нос за правене, а не направен нос, никога нямаше да си помисля, че този нос е подобрен. Аз обаче не съм специалист и не знам, кое може да се направи и кое не, дали няма някаква причина да не може да се направи по добре, защото има и такива случаи. Носът и май не е много лесен за правене, макар и в нета са съм виждал уникални трансформации !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th June 2013, 21:27
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Въобще не й е баран носа! Ако вярвате на жълтата преса, по-добре ходете скочете от някъде...

Нито й е бил ужасен, нито има разлика на снимките.

Ако го е правила наистина, то определено резултатът не е показан на горните снимки. Защото всичките са на един и същи нос. На втора, трета и четвърта леко е играл фотошопа. Даже доста нескопосано! С просто око е видимо, че е лаически ретуш!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th June 2013, 21:27
mmonroe mmonroe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 14
По подразбиране

До колкото знам в Турция се е оперирала...

Последно редактирано от mmonroe : 17th June 2013 на 21:37
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th June 2013, 21:29
mmonroe mmonroe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Въобще не й е баран носа! Ако вярвате на жълтата преса, по-добре ходете скочете от някъде...

Нито й е бил ужасен, нито има разлика на снимките.

Ако го е правила наистина, то определено резултатът не е показан на горните снимки. Защото всичките са на един и същи нос. На втората леко е играл фотошопа.
Мила, ти видя ли клипа? Опериран е! Тя дори си призна в едно предаване! След уж претърпяна тежка катастрофа.

Последно редактирано от mmonroe : 17th June 2013 на 21:33
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th June 2013, 21:39
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Оф, току що го видях . (на мют)
Наистина е по-фин в дължина, но е изкривен на ляво. И нещо не ми допада, не знам защо.. Можеше да е по-прибрана колумелата ли.. или да е по-скъсен..

До колкото познавам ПР индустрията в Бг (това съм завършила и работя с ПР в моемнта), катастрофа е нямало. Това е просто официалната версия да се замаже решението за пластична интервенция.

Особено в поп-фолка, където 80% от бюстовете са се развили след 25г. под благотворното влияние на чистия димитровградски въздух..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th June 2013, 21:43
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ами ако беше малко по добре ни обяснила и да напишеш, че всички снимки са от преди, а в клипа е с подобреният си нос. Защото така, както си написала поста - "Ето и новия: Клип", просто хората лесно с объркват и аз не с усетих, но защо ти е клип, гаранция ще има снимки в нета и с новият и нос ! Сега ще потърся !
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th June 2013, 21:44
mmonroe mmonroe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Оф, току що го видях . (на мют)
До колкото познавам ПР индустрията в Бг (това съм завършила и работя с ПР в моемнта), катастрофа е нямало. Това е просто официалната версия да се замаже решението за пластична интервенция.
Точно това имах предвид като казах "след уж претърпяна тежка катастрофа". И според мен не е имало катастрофа, но пък според мен не е хубаво да се лъже и да се прави майтап с такива неща.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th June 2013, 21:46
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mmonroe Виж мнението
Точно това имах предвид като казах "след уж претърпяна тежка катастрофа". И според мен не е имало катастрофа, но пък според мен не е хубаво да се лъже и да се прави майтап с такива неща.
Направо си е дърпане на Дявола за опашката...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХаресвалиВиновиятноснаЕмилия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:47.