IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #391  
Стар 11th October 2013, 14:32
escarinae escarinae не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 1
По подразбиране предлагам лида

Здравейте,

Закупих си този продукт, но реших да продължа с отслабването по конвенционален начин - той на мен и ми се удава, така че да има и 0,1 процент вероятност хапчетата да са вредни, при мен няма смисъл да ги вземам. На опаковката съм използвала две капсули - едната изпих, другата отворих, за да видя какво има в нея. Бял, леко жълтеникав прах, никакъв на вкус, може и да не е опасен. Но знам, че другите ми методи със сигурност са стопроцентово здравословни.

Предлагам опаковката за 25 лева. ако има желаещи, нека ми пишат лично.

Последно редактирано от escarinae : 11th October 2013 на 14:36
Отговори с цитат
  #392  
Стар 13th October 2013, 17:19
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Момичета, не всичко, което се продава в аптеките е ефективно и не всичко, което можеш да си купиш от магазин за добавки примерно е боклук и вредно. Все пак има агенция за контрол на храните, която следи всичко, което се вкарва в страната. Все пак ако един продукт има положително влияние върху организма какво значение има от къде го купуваш. Доста хора си взимат мляко, например, от баби, които го продават на улицата в пластмасови бутилки от безалкохолно.
Отговори с цитат
  #393  
Стар 15th October 2013, 17:54
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13675

Погледнете тази тема, мисля, че е доста по-добър избор от тези китайски измишльотини
Отговори с цитат
  #394  
Стар 16th February 2017, 11:23
snn555 snn555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Хапчета за отслабване - https://thermacuts.com Благодарение на тези малки капсулки отслабнах с цели 5 кг в първия месец, а в следващия с общо 9кг.

Последно редактирано от snn555 : 5th May 2019 на 07:46
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SUPERSLIM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:02.