IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th October 2017, 20:54
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране Колко време след рино и/или септопластика продишахте нормално

Знам, че е много индивидуално, но според мен ще е интересно да съществува като статистика и тема. И разбира се понеже ми е наболел проблем, че вече 5 седмици не ми се е възстановило дишането напълно (съответно и обонянието), може би до към 80% дишам. Тези 80% са когато е максимално отпушен (обикновено след промивка с физ разтвор), защото на моменти се запушва доста. Процентите съм ги сметнала малко интуитивно - да се разбира, че дишам през носа само когато спя, когато ям и когато съм в покой и това в най-добрия случай. Ако ходя или извършвам някакво дори и минимално физическо натоварване не ми стига капацитета. Под нормално дишане разбирайте обичайно ежедневно натоварване. При бягане, колоездене и др подобни едва ли има много хора, които успяват да дишат само през носа. Аз поне не успявах с бившия ми нос, който по мое мнение си функционираше перфектно, въпреки бруталните му вътрешни дефекти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колковремеследриноилисептопластикапродишахтенормално
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:42.