IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3131  
Стар 13th March 2009, 20:20
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Когато си на ПЗ пак трябва да на наблягаш на месцето.Зеленчуците са само като допълнение към протеиновата храна
Отговори с цитат
  #3132  
Стар 14th March 2009, 00:15
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Да ви почерпя - днес моето Маце( любимият ми мъж!) има рожден ден!
Черпя ви - но не прекалявайте за да не развалите диетката
Отговори с цитат
  #3133  
Стар 14th March 2009, 07:15
Аватара на NaNsItO_M
NaNsItO_M NaNsItO_M не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 81
По подразбиране

добро утро тиричка да ти живо и здфраво мъжлето много да те слуша да те обсипва с лубов и внимание много целувки от мене за тебе
А сега да се похваля пак -4е имам -0.500 това е засега от мене ставам че днес голям ден ме чака ще правим на малката кръщене много от мене засега
Отговори с цитат
  #3134  
Стар 14th March 2009, 08:11
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Нанси, благодаря сладуранка...
Много се радвам на резултата ти. За 16 дни имаш страхотен резултат. Продължавай в същия дух! Страхотна си.

Аз се хваля - днес за рождения ден на мъжлето, тялотото ми ме черпи с минус 1кг. След близо десетина дни задържане заради МЦ.

Момичетата с оскъдния МЦ. Незнам дали е възможно да се дължи на режима, ако сте още в начални фази. Такова нещо се наблюдава ако режимът пордължава много време. Аз си мисля че е по-скоро от Пролетта, тоест от времето. Винаги смяната на сезоните оказва влияние върху хормоните. Но все пак - май е по-добре да посетите гинеколога си. Нищо не пречи - поне ще се успокоите и ще разберете истината.

Аз заминавам за Пловдив за два дни, да празнуваме. Но като се върна - в Понеделник, както се разбрахме - всички на отчет.
Гледам никой не си пише менюто - дано да не е заради някакви прегрешения или пък защото не си пиете водата.

Сега се зачудих - някой има ли мнение за водата ДЕВИН фреш? Много е приятна с този плодов вкус, но дали е режимна?!?! Какво мислите?
Отговори с цитат
  #3135  
Стар 14th March 2009, 11:10
Аватара на Зори
Зори Зори не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: varna
Мнения: 196
По подразбиране

Благодаря много на неда за рецептичката
но наистина за този цикал за почвам да се плаша никога не ми сее случвало подобно нещо
Сега да ви се похваля разделих се с още 2 кг.
__________________
http://www.mamaibebe.com/text/4a128eed0f3f9.gif
стар 69 кг.
след 4 месеца 52кг
Отговори с цитат
  #3136  
Стар 14th March 2009, 11:20
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Тиричка,честит рожден ден на половинката ти.Много да те радва и слуша Желая ви прекрасен съвместен живот.Много здраве и щастие,да се разбирате и обичате вечно

Отговори с цитат
  #3137  
Стар 14th March 2009, 13:07
desa_poetesa desa_poetesa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 112
По подразбиране

Здравейте на всички, вчера бях извън офиса, но сега съм на работа и пак ви пиша. Бях на лекар и ми изписаха хормони , така че ще ми замине диетата. МЦ то беше много продължително и обилно. Казаха за всички на тази диета да си следим холестерола и пикочната киселина. Колкото до гръбнака имам две дискови хернии, пареза на левия крак, който раздвижих с физиотерапия и много масажи. Много съм си мислила за йога, но не мога да правя никакви усуквания и разтягания. Затова само ходя. При мен е повече от задължително да ги сваля тези килограми. Между другото лицето ми отслабна много и сега имам чувство че съм малко момиченце.
Отговори с цитат
  #3138  
Стар 14th March 2009, 13:16
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Деса, не спирай режима... освен ако не ти е забарнил доктора. Миналата година пих четири месеца хормони и в същото време бях на режима. Голяма мъка беше - за тези месеци свалях и качвах едни четири килограма. Но когато се отказах ... качих десет. Оказа се че хормоните не са позволявали да свалям... но поне не качвах докато бях на режима. Ако не се бях отказала сега нямаше към борбата да кача още 10. Лекарката дори ми каза - Благодари се че си била на диета, иначе само хормони без хранителен режим щеше да си докараш над 15кг ...
Та, ако не ти е изрично забранено, продължи режима за да не качиш килограми поне.
Отговори с цитат
  #3139  
Стар 14th March 2009, 13:17
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Благодаря на всички за поздравите за моя рожденник.
Сега ви оставям - заминаваме при мама, че е сложила вече трапезата( по мои указания Дюкански манджи ) . Ще се проверяваме в Понеделник.
Целувки на всички.
Отговори с цитат
  #3140  
Стар 14th March 2009, 14:42
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Днес обяда ще е от мен






Хайде,да ви е вкусно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:34.