IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3661  
Стар 29th March 2009, 18:32
Аватара на katito78
katito78 katito78 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: софия
Мнения: 53
По подразбиране

милички, а с какво да си овкусявам салатките като не може да се ползва зехтин и олио
Отговори с цитат
  #3662  
Стар 29th March 2009, 18:34
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ако отслабнеш ще се свият до някаква степен, но няма да изчезнат. След това няколко солариума да се замажи положението и стават почти невидими, ако не се заглеждаш много.
Гъбите можеш да ги 'изпържеш' на тиган без олио и да им добавиш пресен магданоз и нарязана краставичка за гарнитура.
Отговори с цитат
  #3663  
Стар 29th March 2009, 18:47
greqna greqna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 250
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katito78
милички, а с какво да си овкусявам салатките като не може да се ползва зехтин и олио
аз си слагам оцет и малко парафиново масло или някакво сосче
Engel на теб благодаря за съветите
Отговори с цитат
  #3664  
Стар 29th March 2009, 19:39
nia-66 nia-66 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 49
По подразбиране

хора аз мога ли като ми се дояде сладичко да си взема от тези диетичните вафли или бисквитки?
Отговори с цитат
  #3665  
Стар 29th March 2009, 19:44
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Nia-66,

Въпреки, че са диетични, вафличките и бисквитките съдържат въглехидрати, а те не са разрешени в режима на Дюкан.
Ако ти се хапва сладко направи си някой от многото режимни десерти: http://dukanskirecepti.wordpress.com...%d0%b8-%d0%bf/
Отговори с цитат
  #3666  
Стар 29th March 2009, 19:59
nia-66 nia-66 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 49
По подразбиране

мерси за рецептите.сега ще ги разгледам
Отговори с цитат
  #3667  
Стар 29th March 2009, 20:13
Аватара на NaNsItO_M
NaNsItO_M NaNsItO_M не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 81
По подразбиране

момичета Чували ли сте за тези хапчета за отслабване?!!!Супер - Слим - така се казвам , не съм много запозната с произхода им и със сигурност не са БГ набарах ги ж един форум и 6те цитирам една: "ефекта е че сам с 28 кг по малко с две опаковки,незнам какво ще става но се чуствам страхотно за сега,по наптам незнам ,пих една опаковка и почивах 2 месеца ,после пих още една и сега почивам пак, ще си взема и трета ,но нея ще е пия през ден защото препоръчват да не се спират изведъж." дали 6те мойе да се приемат с диетата на дукан
Отговори с цитат
  #3668  
Стар 29th March 2009, 21:02
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Нансито,

Като човек, опитал какви ли не хапчета за отслабване, мога да ти кажа, че всичко е пари на вятъра!

По мои наблюдения хапчетата за отслабване (или поне тези, които съм опитвала) се делят основно на 3 групи:
1. Такива, които действат на отделителната система (карат те да ходиш до 00 честичко) - най - вредни за организма. Могат да предизвикат подуване, газове, боли в корема. Продължителната употреба може да доведе до лениви черва, диария. Освен това могат да доведат до обезводняване на организма, а честото ходене до WC-то помита със себе си и важни минерали. От този клас са всякакви хапове с ябълков оцет и/или сена, зърнастец , луличка. Най - достъпни от към цена и с нулев ефект.
2. Такива, които абсорбират мазнините поети с храната, като по тозиначин възпрепятстват абсорбирането им от организма.Малко по - скъпи от първите. Ефекта им варира, според зависи какво си хапваме. За хора, прекаляващи с вафлички, кифли и други сладости - почти никакъв. Абсолютно безсмислени за хора, които са на режима на Дюкан, тъй като той не включва мазнини.
3. Подтискащи апетита. Тези според мен са най добри за лакомници като мен Каквото видя ми се прияжда, просто защото ми е вкусно, а не защото съм гладна. Тези са сравнително скъпи, но има един много евтин и ефективен вариант. Лично аз съм ги пробвала и преди да започна режима бях на тях. Казват се Цефамадар и наистин подтискат апетита. Вземах ги първите няколко месеца и наистина ми помогнаха да не се поддам на желанието за пица, сладолед и плодове. - трите ми любими храни
Ако си чела внимателно листовките на всякъде се препоръчва балансирана диета и физическа активност, което само по себе си е достатъчно.
Ако искаш да засилиш ефекта от Дюкан ти препоръчвам спорт (какъвто ти е присърце) + Л-Карнитин, който помага за превръщането на мазнините в енергия.

Надявам се съм ти била полезна. Лично аз - не те съветвам да пиеш хапчета за отслабване. Спазването на режима е достатъчно, дори и без спорт...
Отговори с цитат
  #3669  
Стар 29th March 2009, 21:08
saten saten не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: sofia
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до saten
По подразбиране

tirra ,направих *калкулатора на дюкан* - и ми излезе 65кг. а иначе съм висока 172см и тежа 72кг .........за тези три дни незнам какъв е резултата ,защото сега се прибирам ,но ще се кача утре сутринта на кантара и ще кажа веднага
Отговори с цитат
  #3670  
Стар 29th March 2009, 22:15
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

относно лекарствата за отслабване, мога да ви кажа че точно с тяхна помощ станах 92 кг, пробвам едни няма ефект, оставя ги после започна с други и така пробвах десетина вида и резултата беше + 20 кг, много добър резултат, а конкретно цефамадара мога да кажа че ми разбърка хормоните и оказа влияние на месечия ми цикъл, препоръчвам ви да си карате режима на доктор дюкан и да бъдете малко по сериозни и търпеливи, защото се сваля бавно и ритминчо но сигурно, казвам го от личен опит, резултатите са главозамайващи, изглеждаш хем по слаб хем по-хубав, най- доброто на този режим е че отслабваш красиво, а не кожата да ти увисне като торба и след това само ножа да я оправи както каза едно момиче по нагоре
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:59.