IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #861  
Стар 24th February 2014, 15:44
ninka37 ninka37 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Вижте на какво попаднах в нета!
http://www.sinumed.net/index.php?opt...1-40&Itemid=71
Отговори с цитат
  #862  
Стар 26th February 2014, 11:37
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ninka37 Виж мнението
Вижте на какво попаднах в нета!
http://www.sinumed.net/index.php?opt...1-40&Itemid=71
Ninka37, много полезна статия. Благодаря, благодаря, благодаря!
Отговори с цитат
  #863  
Стар 28th February 2014, 14:46
Аватара на cvetka1
cvetka1 cvetka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте и от мен , момичета и честити носленца!
Най-после след дълги години на чудене , се реших и аз на ринопластика при д-р Асенов. Имах известни колебания между него и д-р Йорданов, но след консултация с последния, везните ми наклониха към д-р Асенов. Бих искала обаче вашето мнение като негови пациентки и преминали вече през операционната - докторът само чипи нослета ли прави добре или просто повечето му пациенти искат такива. Питам, т.к моят нос е мн далеч от чип и не смятам, че чип нос би стоял добре на лицето ми, пък и ако трябва да съм честна, харесвам повече по-тесни,прави нослета със заострени връхчета (знам, че звучи малко странно... всички момичета, които познавам харесват чипи носове). Всеки доктор си има специфичен почерк и видях от качените снимки, че док е направил много хубави чипи нослета на повечето от вас , но май не попаднах на такъв , какъвто аз бих искала.
За малко повече яснота, ще кача снимки на нос, който много харесвам и бих искала Какво мислите?
Отговори с цитат
  #864  
Стар 1st March 2014, 10:27
ninka37 ninka37 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

И моя нос не е чип.Горещо препоръчвам д-р Асенов за ринопластиката ти!Аз съм 13 ден след ОП .От втория ден дишам нормално,имам още леки синини под очите и оток между веждите,но носът се оформя и много ми харесва!Доволна съм засега много!!!Браво и огромно БЛАГОДАРЯ на доктора!
Отговори с цитат
  #865  
Стар 1st March 2014, 16:24
Аватара на cvetka1
cvetka1 cvetka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Първо Честита Баба Марта, момичета! Много ви благодаря за отговорите! Уговорих се с док да се видим след 03.03 през седмицата и съответно да решим какво да правим с мен. Надявам се да успее да ме оперира през март.
Отговори с цитат
  #866  
Стар 3rd March 2014, 18:21
ir.aleks.3 ir.aleks.3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Моя нос една година след операцията се поразвали, няй-хубав беше около 3-6 месец, сега като спаднаха напълно оттците си личи къде е съединяван върха и сякаш малко поувисна надолу(( Върха на носа много си личи как не е центриран добре, направо май ще се мятам за корекция близко време, много съм разочарована, че така стана, а беше толкова перфектен в началото!!!
Отговори с цитат
  #867  
Стар 6th March 2014, 10:49
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ir.aleks.3 Виж мнението
Моя нос една година след операцията се поразвали, няй-хубав беше около 3-6 месец, сега като спаднаха напълно оттците си личи къде е съединяван върха и сякаш малко поувисна надолу(( Върха на носа много си личи как не е центриран добре, направо май ще се мятам за корекция близко време, много съм разочарована, че така стана, а беше толкова перфектен в началото!!!
Ir.Aleks.3, ти при д-р Асенов ли си оперирана? Ние се интересуваме от работата на доктора, като най- показателно е да видим възможно най- голям брой снимки. Ако може, разбира се, пусни да видим какво се е получило при теб.

Последно редактирано от сисито83 : 6th March 2014 на 11:41
Отговори с цитат
  #868  
Стар 9th March 2014, 21:25
Daenerys.T Daenerys.T не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте. Искам да добавя поредното положително мнение за д-р Асенов.

Оперирах се септември 2013г. Имах сравнително голяма гърбица. Освен нея, докторът ми изпили и самите страни на носа (не знам как се наричат правилно). Освен ринопластиката, имам и септопластика-изправяне на носна преграда. За тези, които са решили да се подготвят психически, ще разкажа моя ИНДИВИДУАЛЕН случай. Убедена съм, че при всеки организъм е различно.

Лично аз не намерих ни една снимка в нета, която да се доближава до моята реалност колко отвратително изглеждах непосредствено след операцията, която траеше 5 часа. Веднага след нея получих снимки от доктора преди да ми сложи лонгетата с цел да знам на какво да се надявам в бъдеще и с право, защото като дойдох в адекватно състояние, не можах да се позная. Бях всички нюанси на синьо и лилаво, бях като топка и се чувствах толкова зле, колкото и изглеждах, но за всичко това съм си виновна аз. След операцията изпаднах в хипотермия и не дадох да ми слагат лед на очите, просто защото умирах от студ, следователно имах отоци под тях като камби и половината ми ирис беше червен. Да заключим: бях живо зомби. В допълнение повръщах кръв, което е нормално, имайки предвид колко много се стича в стомаха, докато те оперират. Първия ден-два не ядох почти нищо. Беше ми ту топло, ту студено – зъзнех, потях се и спях по 3 часа на денонощие. Хърках като дъскорезница, гърлото ми пресъхваше, започна да ме боли. Езикът, дишайки през устата, ми ставаше на треска и пиех вода на 15-20 мин. Отвсякъде течаха слюнки, кръв, лимфа, всичко.. Пиех, мажех се, смуках 100 лекарства и с дните забравих, че имам такъв орган-нос, който някога е служел за нещо въобще.
Но освен дискомфорта, за миг не ме заболя нищо!!
На първата седмица махнаха лонгетата и Не ми сложиха нова.
На третата седмица отстраниха плаките.
На 1-вия месец вече можех да дишам сравнително добре, но мина още време преди напълно да се изчисти дишането.
В момента съм на 5-ия месец и все още имам подутини по гърба и върха най-вече. Докторът ми каза, че трябва да мине поне година за моя конкретен случай и му вярвам, защото все пак получих снимка преди да сложи лонгетата и виждам, че има да отича още доста. При мен остана доста излишна кожа след отстраняването на гърбицата, която явно й трябва време, за да си дойде на мястото. Не съм майка, но си представям, че с кожата е нещо като след раждане. Майките да кажат..
Моят съвет е всеки месец да се снимате, за да правите разлика, защото ще Ви се струва, че нищо не се променя, а не е така.

За доктора мога да кажа само хубави неща. Имах една консултация преди деня на операцията, след което по мое желание ме прати на няколко допълнителни (безплатни) изследвания извън стандартните и на другия ден ме прие. ПРЕДИ да кажа какво искам като промяна, той каза какво според него е добре да се направи. Оказа се, че напълно съвпадат мнението му и желанието ми и според мен това е доказателство за добрата му преценка. Мисля, че няма смисъл да носите снимки на Чарлийз, Холи Бери или Анджелина, защото в крайна сметка той ще Ви каже какво ще Ви отива и какво не и това е, което добрият лекар трябва да направи, защото освен хирург, е и естет. До ден днешен му пращам снимки от време на време с прогреса, въпросите и притесненията си и ако не веднага, до 1-2 дни ми отговаря.

Не съжалявам нито за операцията, нито за избора си на лекар!

Последно редактирано от Daenerys.T : 9th March 2014 на 22:27
Отговори с цитат
  #869  
Стар 10th March 2014, 09:32
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Може ли и ние да видим резултата?
Отговори с цитат
  #870  
Стар 10th March 2014, 14:09
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз след подробното описание на Daenerys.T за състоянието след операция вече май започвам да си харесвам носа
Тая поговорка - "Трай бабо за хубост" я разбирам, но това по горното описание ....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:09.