IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #921  
Стар 13th April 2014, 13:18
Аватара на cvetka1
cvetka1 cvetka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Първо да благодаря за честитката за празника ми днес. Честит имен ден и на Dii. Нямам плаки в носа си, не се наложи. Единствено съм с една лонгета, която док ще махне в четв. Puf Paf, благодаря за поста, само че при мен половината лигавица док я е изгорил с ток, защото беше хипертрофирала и не можех да дишам и преди, та затова този съвет с вакуума ми се струва доста страховит. Мисля да продължа да се мъча със сребърната вода и евентуално ще мина на физиологичен разтвор, просто се страхувам да не се нараня с тези помпи и вакууми
Отговори с цитат
  #922  
Стар 13th April 2014, 13:53
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Съвсем изключих, че днес е Цветница. Честит празник, момичета!!!
Цвети, аз си почиствам нослето с клечка за уши, напоена със сребърна вода, разбира се внимавам много и определено вече дишам нормално. Първите 2 дни беше кошмарно, дори не можех да пия вода, защото започвах да се давя, а устните са ми целите в рани.
Най-вероятно в четвъртък отново ще се засечем.
Отговори с цитат
  #923  
Стар 13th April 2014, 15:51
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Здравейте момичета.. Честит празник на именниците!!

Искрено ви се радвам за новите нослета и на тези , които предстоят такива им стискам палци и им пожелавам късмет ( дано и аз да съм една от вас скоро)...та искам да питам тези от вас, които скоро са оперирани: как спите??
Аз имам проблем с това да дишам през устата само и си мисля, че това ще е основната ми трудност ...кога ви свалят тампоните и с тях ли спите..??

А и сетих се още нещо: тези, които отидохте с фотошоп- това , което искахте това ли ви направиха??

Последно редактирано от kxiona : 13th April 2014 на 16:03
Отговори с цитат
  #924  
Стар 13th April 2014, 16:27
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Благодаря момичета и момче...за поздравите, само искам да вметна, че нямам имен ден днес..Цвети това с вакума ми се вижда прекалено агресивно за първите дни, сребърната водя няма да ти помогне да ти се отпуши носа, но ще овлажнява лигавицата, ще дезинфектира мястото и няма да позволи секретите да засъхнат. Аз след първата операция също не можех да дишам до около 14-я ден, след втората по-бързо ми се отпуши...знаеш, че при всеки е индивидуално нали? Ксиона тампоните ги свалят на следващия ден и през първата нощ спиш с тях, това, че не можеш да дишаш през устата е твое внушение някакво или необоснован страх, няма такъв човек, който не може да диша през устата, когато боледуваш и носът ти е запушен как дишаш?

П.С. При първата операция доктора два пъти ми обърка името, обеща да ми купи рокля, сега Пуф...за всеки случай да дам ли размера си?
Отговори с цитат
  #925  
Стар 13th April 2014, 17:12
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Е добре де, аз ли ти бъркам името, сигурен съм, че беше Диляна или май вече трябва да пия Гинко билоба
Инак аз на жените купувам най-вече такива дрехи - ЦЪК

Солената вода мисля, че е по добър избор от сребърната, стига да не ви щипе от нея.
Отговори с цитат
  #926  
Стар 13th April 2014, 18:00
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Диана съм..
Отговори с цитат
  #927  
Стар 13th April 2014, 18:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Диана съм..
Да време е да си почна гинко билобата
Но какво са една 1-2 букви, за мен жените са като цветенцата и нека всички се чувстват поздравени
Отговори с цитат
  #928  
Стар 20th April 2014, 12:15
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Светъл празник на всички! Желая ви много здраве, успехи и любов. Христос Воскресе!

Да се похваля, че и моята операция вече мина /17.04/. Всичко беше много добре, лесно излезе упойката, интервенцията е била 4:30ч, но тези тампони ми разказаха играта. Най- неприятното нещо беше напояването и отстраняването им, но се преживява някак си , но след като ми ги извадиха, отока, който се появи веднага след това беше нечовешки. Сега носа ми е още запушен, пия си антибиотика, капвам сребърна вода в ноздрите, почиствам го периодично с клечки за уши напоени със сребърната вода. Вече почти не ми се стича толкова много кръвенист секрет, дори е леко сгъстен. Но от това, че ми е запушен носа ми плачат и очите, но отока вече намаля значително. Аз, освен риното си направих и брадичката, която с страхотна. Много си я харесвам, въпреки отоците, нослето ми също е много сладурско- точно така си го представях Е, това е покрай мен, все весели неща
Ааа, забравих да кажа, че отношението на целия персонал е уникално.
Ако имате идея как по скоро да си отпуша нослето, споделяйте.

Последно редактирано от сисито83 : 20th April 2014 на 16:16
Отговори с цитат
  #929  
Стар 20th April 2014, 15:27
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Честито Сис пожелавам ти бързо възстановяване, а за отпушването на нослето-търпение и сребърна вода :P
Отговори с цитат
  #930  
Стар 20th April 2014, 15:32
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Сисито, радвам се, че всичко е минало. Аз мисля, че те засякох в болницата.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:18.