IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 11th June 2013, 01:21
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Моята първата беше с местна - при Сердев. Защото няма лиценз за пълна. Той и гърди е правил с местна...

Но в днешно време някой да прави рино с местна... В Есте Клиник и лазерът правят с пълна.
Все пак това не е касапница, а е естетична хирургия. Кой е тоя "майстор", където е имал и много успешни, така и не разбрахме...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #282  
Стар 11th June 2013, 07:38
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
Talking

За това с лиценза нищо не знам...какви рискове поемаме тук не е истина...А иначе да INDRA,моята ще е с пълна разбира се,дори не мога да си помисля че това се прави с местна...на мен и упойка за упойката ми трябва...
Отговори с цитат
  #283  
Стар 11th June 2013, 08:54
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Никой уважаващ себе си хирург няма да допусне ринопластика или направа на гърди с местна упойка.
Съмнявам се доктора допуснал ринопластиките да е име, с главно И естествено

А името Сердев свързвам единствено и само с касапщина и нищо друго
Отговори с цитат
  #284  
Стар 11th June 2013, 09:27
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Лудост или не, важно е да се приберат 2-3 бона, пък дреме и на макарите !
А д-р Билборд кат му гледам ценоразписа - 2500-3500 евро ринопластика, ой нашио шо прайм бре, спъхни малко самочувствието бре, инак според цените трябва да е направо светило в хирургията.
ПуфПаф е точно др Билборд ме опъна мен на най високата тарифа а не можеш да си представиш какво самочувствие има на най добър на носовете в Бг Аз също не мога да си представя рино с местна упойка това практикува ли се изобщо някъде направо пред очите ми преминават ужасни картини
Отговори с цитат
  #285  
Стар 11th June 2013, 12:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
лудост е да се допусне ринопластика с местна упойка
Лудост е меко казано,потресена съм из основи,ужасссс....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #286  
Стар 11th June 2013, 15:45
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Здравейте,
аз съм вече 2 м и половина след 2-рата рино при Джамбазов. След първата нямах миризма в носа, но сегаааааа от няколко седмици се засилва все повече, а конци няма. От дясно имам топче - вероятно гнойно, а разстоянието м/у ноздрите е с диагонална форма. Не дишам напълно, но по-добре, отколкото след първата.
Притснихте ме с тези неща за миризмата, то и аз си мисля, че не е нормално. В събота ще ходя да видим какво ще ми кажата и ако може да се отстрани ще съветвам.
Отговори с цитат
  #287  
Стар 11th June 2013, 15:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nenna Виж мнението
Здравейте,
аз съм вече 2 м и половина след 2-рата рино при Джамбазов. След първата нямах миризма в носа, но сегаааааа от няколко седмици се засилва все повече, а конци няма. От дясно имам топче - вероятно гнойно, а разстоянието м/у ноздрите е с диагонална форма. Не дишам напълно, но по-добре, отколкото след първата.
Притснихте ме с тези неща за миризмата, то и аз си мисля, че не е нормално. В събота ще ходя да видим какво ще ми кажата и ако може да се отстрани ще съветвам.
С риск да ме обвинят в тенденциозност, ще си изкажа мнението - втора неуспешна при Джамбазов, засилваща се миризма на 2ри месец, гнойно топче (не го подлагам на съмнение - и аз имах такова след Джамбазов, мога да ти пратя снимки като ми отвориха носа; и комуникирах с още едно момиче с гной след Джамбазов) ... мисля, че е време да отидеш при друг специалист.
Още повече като знам как никак не поема отговорност доцента за грешките си. Не от мен - аз не съм му виждала очите след риното ми. От други пострадали знам как ги мота.

Намери си друг специалист УНГ да види какво се случва в носа ти! Не е шега работа - на 2ри месец не трябва да има нищо подобно.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #288  
Стар 11th June 2013, 19:46
mili306 mili306 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 10
По подразбиране

Nenna надявам се ,когато имаш време след прегледа да пишеш.Ще съм много благодарна.
Отговори с цитат
  #289  
Стар 11th June 2013, 21:22
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

От скромните ми познания по медицина, знам, че за подобни инфекции, ако твоето е същото е характерна субфебрилна температура от 36,6-38 градуса, лимфните възли често са подути в близост до огнището на инфекцията, честите симптоми са зачервяване на ушите, едното или двете и/или лицето и това може да е променливо през деня, ту да се появява ту да изчезва. Други симптоми са обща отпадналост изпотяване и т.н. и до колкото знам със диференциална кръвна картина, се разбира дали има инфекция и после вече трябва да се открие, къде е тя.

Аз също съм за УНГ специалист, тези хора много добре трябва да знаят, че точно при операции каквито и ще да са най често се получават инфекции и в последствие се образува гной, но в повечето случаи трябва да има и покачване на температурата, направи си контролни измервания сутрин през деня и вечер за информация хем и лекарите да знаят ако питат.

Хора вече съм се уплашил, толкова много некадърни лекари, че просто няма думи. Само аз се сещам за стотици случаи, вече ако се наложи да ходя на лекар толкова се ровя по форумите за отзиви, защото повечето са много ниско ниво. Тука една комшийка лека и пръст ходи на преглед при някъв там лекар, който и викал нищо ти няма Г.. нищо ти няма и по късно след колко време и установяват рак на дебелото черво и тоя същия ей кво стана Г... кво стана, как така. Толкова много некадърници, че нямам думи, а в малките населени места е направо трагедия. Трябва още при кандидатстването да ги пресяват така, че да учат само най силно мотивираните, защото това не детска игра, тука са заложени човешки животи и съдби !
Отговори с цитат
  #290  
Стар 11th June 2013, 21:47
mila_m mila_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
С риск да ме обвинят в тенденциозност, ще си изкажа мнението - втора неуспешна при Джамбазов, засилваща се миризма на 2ри месец, гнойно топче (не го подлагам на съмнение - и аз имах такова след Джамбазов, мога да ти пратя снимки като ми отвориха носа; и комуникирах с още едно момиче с гной след Джамбазов) ... мисля, че е време да отидеш при друг специалист.
Още повече като знам как никак не поема отговорност доцента за грешките си. Не от мен - аз не съм му виждала очите след риното ми. От други пострадали знам как ги мота.

Намери си друг специалист УНГ да види какво се случва в носа ти! Не е шега работа - на 2ри месец не трябва да има нищо подобно.
След по-малко от месец ще направя година от моята операция. След вторият месец ми откриха абсцес в носа бях с опасност за живота. Не съм си правила труда да информирам Джамбазов, тъй като изобщо не съм му виждала очите, дори не съм сигурна дали изобщо ме е оперирал той. Нито преди нито след операцията го видях. През цялото време контактувах с Димитров. Като ми сваля плаките изпитвах адска болка, явно тогава вече съм била с инфекция, споделих, че имам неприятна миризма в носа, но било нормално. Както и да е всичко мина но минах през ад, за това не подценявайте ринопластиката. Това си е операция и крие много рискове, трябва да сте под лекарско наблюдение известно време.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:10.