IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd July 2008, 15:52
mimeto1980 mimeto1980 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Chicago
Мнения: 1
По подразбиране Как да сваля 10кг?

Здравейте искам да ви питам за съвет - 10 дена бях на домати с пиле и свалих 4 кг, обаче се нуждая от още 10кг кажете как да го направя, ходя на фитнес 3 пъти в седмицата? Благодаря ви.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd July 2008, 16:36
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd July 2008, 20:32
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Ако продължиш на доматите с пиле - няма ли да стане?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd July 2008, 20:39
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tsvety
Ако продължиш на доматите с пиле - няма ли да стане?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd July 2008, 20:45
retete retete не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 82
По подразбиране

мен на 3-тия доматено-пилен ден ще ми се драйфа...

та - вземи прочети малко кво е писано из сайта и въобще онлайн - не прави глупости и бъди търпелива.

Успех
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th February 2009, 15:19
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

спро доматите, ужасно калорични са. шегувам се!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th February 2009, 09:39
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Девойко, 10кг не са като 1 или 2 и трябва да се свалят постепенно, ако не искаш да ги върнеш след това набързо! А пък това е и стрес за организма. Най-добре някой диетолог да ти изготви режим на хранене, спортувай активно, като е хубаво и във фитнеса да си имаш програма за да има по-голям ефект
Наистина не бързай, имай търпение. Хубавите неща стават бавно!

Успех!
__________________
Не следвай път, върви там, където няма път и остави следи!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th February 2009, 14:35
eafqk eafqk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Здравей от мен. Аз имах преди години като теб 10 кг за сваляне, за справка - бях 62-63кг на височина едва 161 - 2 см. Сега съм 52 кг, свалих ги , но не с диети и лишения, просто съм на разделно хранене. Отне ми 2 години , за да постигна идеалното тегло ,но от сега ти казвам , че ако чакаш бързи резултати няма да стане. Има нещо друго обаче - свалените бавно кг много трудно ги възвръщаш... е освен ако не се тъпчеш . Та така , аз съм все още на разделно хранене и съм го приела това като начин на живот , а е толкова лесно за спазване . От известно време имам и колело и всеки ден по 20 мин тренирам за стягане и оформяне .
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th February 2009, 12:36
lapeto lapeto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Burgas
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eafqk
Здравей от мен. Аз имах преди години като теб 10 кг за сваляне, за справка - бях 62-63кг на височина едва 161 - 2 см. Сега съм 52 кг, свалих ги , но не с диети и лишения, просто съм на разделно хранене. Отне ми 2 години , за да постигна идеалното тегло ,но от сега ти казвам , че ако чакаш бързи резултати няма да стане. Има нещо друго обаче - свалените бавно кг много трудно ги възвръщаш... е освен ако не се тъпчеш . Та така , аз съм все още на разделно хранене и съм го приела това като начин на живот , а е толкова лесно за спазване . От известно време имам и колело и всеки ден по 20 мин тренирам за стягане и оформяне .
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th February 2009, 18:35
Kyko_KykoB Kyko_KykoB не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: вкъщи
Мнения: 5
По подразбиране

Здравей!
Като човек, минал по тоя път (свалих 10 кг и успях да ги задържа), мога да ти дам някои, струва ми се, полезни съвети, въпреки че и хората преди мен са си написали основното - иска се време и много търпение и преди всичко повишено внимание, за здравето, а и не само .
Това, което мога да ти предложа като идеален вариант е мнооого ходене пеш. При мен беше изключително удобно, тъй като живея в Бъкстон и пътят до СУ ми е три дена с камили. Свикнах като първо слизах 2-3 спирки по-рано от транспорта, после по-рано... и вече така съм свикнала с това, че изобщо не ми се вижда много, нито ми представлява тежест - резултатът е почти светкавичен!
И не се мъчи във фитнес залата - скъпо и, според мен, доста излишно удоволствие, при положение че можеш спокойно да тренираш и вкъщи. Разрови се в youtube, примерно - напиши "aerobics", "pilates". "yoga" или "excercise" и веднага ще ти изплюе поне 20-тина програми с упражнения, повечето от които вършат чудесна работа. Избирай, каквото ти душа иска! Само трябва да проявиш малко воля и постоянство, най-добре по малко всеки ден, колкото пъти се сетиш, без да прекаляваш и за месец-два резултатът е налице - видим и траен .
Само че що се отнася до диети, режими и така нататък, мен ако питаш, подхождай много внимателно - не всичко, което се рекламира и предлага е полезно, а дори и да е, няма гаранции, че точно за твоя организъм, това е идеалното. Лично аз по едно време минах на един доста произволен "плодов" режим - не само, но предимно плодове... в съчетание с ходенето и упражненията, за едно лято свалих даже повече от 10 килограма, ама в същото време си и изпатих и още не мога напълно да се оправя . Знам, че е адски нездравословно и рисковано да се сваля толкова много за толкова кратко време, а и се уплаших да не си докарам някое хранително разтройство, затова се опитах (уж) да почна да се храня правилно, без да се лишавам от нищо, ама вместо това, си изградих такъв режим, че 10 дена ям що-годе разумно, после 5 дена съм на плодове и сокчета, а на 6-тия изяждам всичко, което ми се изпречи пред очите . После се чувствам гадно от това и започвам пак с плодовете и сокчетата, след което пак се храня що-годе нормално. Знам, че е супер тъпо, ама просто така свикнах, да му се невиди . Така че, хора, не си прецаквайте организма като мен, гледайте да си се храните правилно, демек от всичко по малко и главно наблягайте на движението. И най-здравословният режим и най-полезната храна, ако не е съчетан с движения (от всякакъв вид) трудно може да даде задоволителни резултати и те да се задържат за дълго.
Това е от мен, успех и поздрави!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдасваля10кг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:55.