IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st February 2009, 15:41
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране Качествени БГ обувки?

Купувате ли си БГ обувки? Кои марки са качествени?
А внос? (и с цени под 150лв. ако може) :P
Единствените обувки които предлагат моя номер (35) и що годе ми допадаха са GiAnni. Не знам русенска или турска фирма са. Но напоследък кича ми идва в повече, трудно си избирам и от там. Ще ми се да имам по богат избор, но не знам какво да търся. Държа на естествени материали, на модерен дизайн и средно високи токове.
Споделете... че аман от маратонки
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st February 2009, 16:57
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

пазарувам обувки от Саламандър и Мандарин най-често, като любимата ми марка е Бронкс (мисля, че са американски) не са ужасно скъпи, не са и евтини... на разпродажба най-добре :P стила им е ежедневен и определено имат най-удобните токове, които съм носила не нося мн високи, защото аз самата не съм ниска

ха...и сайт имали www.bronxshoes.com
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st February 2009, 22:28
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране Re: Качествени БГ обувки?

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Купувате ли си БГ обувки? Кои марки са качествени?
А внос? (и с цени под 150лв. ако може) :P
Единствените обувки които предлагат моя номер (35) и що годе ми допадаха са GiAnni. Не знам русенска или турска фирма са. Но напоследък кича ми идва в повече, трудно си избирам и от там. Ще ми се да имам по богат избор, но не знам какво да търся. Държа на естествени материали, на модерен дизайн и средно високи токове.
Споделете... че аман от маратонки
Бенджи аз също съм с номер 35 и си взимат от GiAnni или от Daris,миналата седмица си взех жестоки лятни обувки но са малко над 150лв..
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st February 2009, 23:14
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Daris добри ли са? Имам чанта от тях, обувки обаче не съм си взимала.
А за Fado какво ще кажете? Попаднах на техен сайт, добре изглеждат, но на живо не съм ги виждала, имат и малки номера.
Thomi, ти какви си взе?
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st February 2009, 23:41
Doky Doky не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 803
По подразбиране

Ами аз нося 47 и също имам голям проблем с обувките.БГ обувки от тези големите номера трудно се намират качествени,само някакви псевдо официални глупости от лоши материали.Доверявам се само на чуждото,колкото и изтъркано да звучи всичко унас ми е на Адидас,а официалните обувки от Италия си ги купувам,в Милано като ходя си правя една две чанти с тях.За Джиани чувам добри отзиви от приятелки,така че мисля да опиташ,пък времето ще покаже.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd February 2009, 13:54
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

много съм доволна от обувките на Daris,хувави модели имат а са много здрави.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd February 2009, 13:55
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

много съм доволна от обувките на Daris,хувави модели имат а са много здрави.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd February 2009, 01:36
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

В Сиси понякога има добри попадения. http://www.sisi-bg.com/
На тази марка лятото си взех много готини сандали: http://www.angelfootwear.com/index-bg.html
Иначе рядко купувам български.Последните бяха на Дарис,хубав модел,но некачествени-тока ми се отчупи на третото обуване,не мисля повече да пазарувам от тях.Най-често си харесвам модели в Carlo Fabiani,Shoe Aquarium,Musette.И в Gianni,ама там пък са ми все малки. И срещу него има един друг магазин в който също има интересни модели,ама забравих как се казваше.
Lilith,ти откъде си купуваш на Бронкс?Имам едни бели сандали техни,много си ги харесвам,бях ги взимала преди от Tendenz,но май скоро не съм виждала нищо.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd February 2009, 08:29
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

И аз все по-рядко купувам бг обувки, за мое съжаление, защото, съм на принципа, първо да търся българското, нали уж да подкрепяме икономиката, но...напоследък моделите са или прекалено кичозни за моят вкус или са по-подходящи за лелки, има от време на време проблясъци в dizi, fado, daris и флавия, а само в Плв има поне 6 фабрики. Незнам дизайнерите им нямат ли креативна мисъл, какъв е проблема.
Ето тук инфо за който го интересува.цък Разглеждах пролетните им колекции, пак нищо не си харесах.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd February 2009, 11:18
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allure_
Lilith,ти откъде си купуваш на Бронкс?Имам едни бели сандали техни,много си ги харесвам,бях ги взимала преди от Tendenz,но май скоро не съм виждала нищо.
Salamander и Мандарин... няма богат избор, но все пак има интересни неща от колекциите им. А на мен и най-обикновените им модели страшно ми харесва как стоят на крака :P

едит: пропуснах да кажа, че единствените токчета, на които не съм сменяла капачета никога са Бронкс а при мен обувки не оцеляват лесно
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КачествениБГобувки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:02.