IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #571  
Стар 14th May 2013, 14:31
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nose Виж мнението
Днес трябва да е операцията на Катя при др.Дилбер! Стискам палци и да се надяваме Катя да се включи скоро с добри новини!
Аз може и да се видя с нея,тъй като съм на консултация вдругиден!
Ще пиша подробности като се върна!

Питай Дилбер дали Катя е минала, защото нещо се изгуби тук и се съмнявам да не са я приклещили ангажименти и да я е отложила!

Чакаме те и теб да докладваш как е минало!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #572  
Стар 14th May 2013, 16:31
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Днес ми махнаха лепенките.... харесвам се... не - много се харесвам. Само едно ме притесни. Д.р Авшар каза за нищо на света да не вдишвам рязко или да издухвам носа. Върхът ми щял да падне. А аз няколко дни като бях със запушен нос инстинктивно се опитвах да дишам през носа и това беше напрежение. Дали всичко ще отиде по дяволите?
Отговори с цитат
  #573  
Стар 14th May 2013, 16:49
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Честито и на теб
Стига се филмирай, мисли позитивно, сигурен съм, че няма да имаш проблеми ! Те докторите по принцип се презастраховат, но това, за да се случи, повярвай няма как да стане само с някакви опити за вдишване, то си трябва сериозен напън и притискане с пръсти за да стане проблем.
Отговори с цитат
  #574  
Стар 14th May 2013, 17:06
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз като се сетя какво повръщане беше след операциите ми, какъв напън, какво чудо... Върха не ми е паднал.

Да не е имал предвид, че ще "Падне" в смисъл няма да е чип? В което пак няма логика.. Да не сте се изгубили в превода нещо?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #575  
Стар 14th May 2013, 17:23
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Диляна,няма как да падне нещо,което е повдигнато,скъсено итн,няма логика Особено пък от издухване.Така си мисля...
На мен при 1вата операция ми се отвориха конците вътре на носа на септума,след като сестрата грубо и некадърно бръкна да ми изкара тампоните.Тогава носът ми провисна,да,но имаше причина за това! При теб няма да се получи нищо такова,бъди спокойна!

Нелка,миналата седмица като звъняхме пак на Дилбер,той казал на моята близка,че иска да говорят за някакво момиче Катя,но казал ,че като отидем ще говорим.Явно нещо с превода,не знам... Затова предполагам,че днес й е операцията,както беше планувана.
Отговори с цитат
  #576  
Стар 14th May 2013, 17:43
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nose Виж мнението

Нелка,миналата седмица като звъняхме пак на Дилбер,той казал на моята близка,че иска да говорят за някакво момиче Катя,но казал ,че като отидем ще говорим.Явно нещо с превода,не знам... Затова предполагам,че днес й е операцията,както беше планувана.
Няма логика да е за това, защото той си има преводачка там на близо , в лицето на моята позната. С която си станаха дружки вече.
Имам притеснения, че нещо се е оплело там... Ама хаиде , ще казваш като мине консултацията ти. Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #577  
Стар 14th May 2013, 17:48
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

IMAG1612[1].jpg

IMAG1611[1].jpg

Ето снимките ми от днес. А за падането на върха, той имаше предвид провисване. Много ми е трудно да се контролирам да не подсмърчам
Отговори с цитат
  #578  
Стар 14th May 2013, 17:49
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Страхотна си, Диляна! Не знам какъв е бил предния ти нос, но този е идеален! Честито!

Не се тормози за подсмърчането, наистина за пръв път го чувам това..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #579  
Стар 14th May 2013, 17:56
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Благодаря Нелка,
предният ми нос беше... хмм дълъг, с гърбица, много топчест връх и изявено колумнела. Някъде по-напред бях сложила снимка на отливката на носа ми от Авшар. Доволна съм. За обслужването думи нямам. След месец на конролния преглед ще ми направи и устните. Имах филър, който ми беше слаган в БГ и бяха станали ужасни топчета. Д-р Авшар ги изряза с микро разрез и каза, че чак след месец може да сложи нов. По принцип ми предложи липофилинг, но нещо не знам как ще ходя 1 месец с огромна уста... Ще видим, има време до следващия път
Отговори с цитат
  #580  
Стар 14th May 2013, 20:10
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Дилиана какъв филър ще ти сложи Авшар че аз сега на 25 05 отивам на контролен преглед и сега се замислих дали и аз да не се възползвам от тази услуга Имаш ли някаква представа за цена че като се има предвид моята ринопластика колко струваше да не е много скъпо
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:56.