IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th January 2009, 22:37
Jonito Jonito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: PLEVEN
Мнения: 29
По подразбиране Възможно ли е?

На 19 съм и си имам приятел от 3 месеца,миналата седмица правихме секс,на мен ми беше эа пръв път,но нямаше капка кръв,имам много нередовен цикъл и затова пия противозачатъчни,решихме че няма нужда от кондом,а и той ме пазеше...Сега се чувствам много странно пишкам през 5 минути има и малки петънца кръв по белъото,а все още пия хапчета,дали е от тях или това са ранни симптоми на бременност?Приятеля ми невярва,че е възможно,эащото ме пазеше,а и ми идва веднъж годишно как е възможно?Навсичкото отгоре и понеже не ми тече кръв и се съмнява,че съм била девствена.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th January 2009, 23:53
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Кои противозачатъчни пиеш?
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th January 2009, 00:09
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Съмнявам се, че си бременна, щом пиеш противозачатъчни. По- скоро кървенето се дължи на разкъсването на девствената ципа, въпреки, че по време на секса не е имало кървене. А най- лесният начин да провериш дали си бременна е с тест от аптеката.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th January 2009, 00:19
Jonito Jonito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: PLEVEN
Мнения: 29
По подразбиране

Diane 35
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th January 2009, 12:34
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

И аз не мисля, че има възможност да е бременно момичето.
Най-сигурното е тест.
Кървенето може да е страничен ефект от хапчетата.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th January 2009, 12:36
Jonito Jonito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: PLEVEN
Мнения: 29
По подразбиране

Бих искала да добавя,че кръвта се появява след уриниране и има леко парене,не е много,но е неприятно.Незнам дали е от хапчетата или от секса...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th January 2009, 13:29
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране Re: Възможно ли е?

Цитирай:
Първоначално написано от Jonito
...а и ми идва веднъж годишно
Ей това като го каже някой винаги ме хвърля в мисъл. Миличка, нали знаеш, че веднъж годишно не е нормално да ти идва. Незнам дали си се консултирала с лекар по този въпрос, но ако не си няма да е лошо да го направиш. Същото важи и за кървенето.
А относно това, дали си бременна - мен лично ме съмнява, пила съм Диане и знам, че пази.
И не е задължително да има кървене при сефтето, аз също нямах. Ако си била с много тънка ципа вероятността да кървиш е малка.

Но моя съвет е - иди на лекар, прегледай се, за да ти е мирна главата. Защото тук само можем да гадаем какво ти е.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th January 2009, 15:18
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: Възможно ли е?

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
И не е задължително да има кървене при сефтето, аз също нямах.
и при мен така. ама втория път имаше потоп
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th January 2009, 18:42
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Искаш да кажеш, че въпреки противозачатъчните, пак ти идва веднъж годишно ли?...
След като кръвта се появява след уриниране и има леко парене, не ми прилича на бременност. За всеки случай направи тест, но ако са минали поне 2 седмици от тогава, иначе едва ли ще ти отчете.
Ама при положение, че пиеш противозачатъчни, а и ти идва веднъж годишно, направо си е невъзможно да сте улучили баш овулация (ако въобще имаш при това положение), че и хаповете да не са подействали.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th January 2009, 19:15
Jonito Jonito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: PLEVEN
Мнения: 29
По подразбиране

диане 35 ми е предписано от гинеколог точно за да се регулира цикъла,но се пие само 6 месеца.След това се оправи за известен период от време,но сега пак ми закъсняваше и реших да ги пия преди да спя с приятеля ми.Преди не съм имала странични ефекти и затова реших,че е инфекция или ранни симтоми на бременност,защото четох че такива са честото уриниране и Имплантационното кървене,което се появява между 3 и 6-тия ден от зачеването, когато оплодената яйцеклетка се опитва да се имплантира в матката.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Възможноли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:04.