IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd February 2006, 21:33
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
Не знам за вас ама много ми харесва Евгений Плушченко просто еее невероятен от всякаде.Шампион от всякаде с присъствие и всичко просто не надминат на леда
няма какво да се лъжем, ненадминат е, но моите фаворити са Браян Жобер и Стефан Ламбиел
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd February 2006, 22:48
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от estrella
А какво е това за 70 000 евро на съдия? Пропуснала съм го тоя момент...АКо толкова струва отличната оценка, утре ипотекирам къщата и колата и вдругиден ела те ме виже на почетната стълбичка!
Ами Грушина и Гунчаров/двойката, която остана 3-та/ при танцовите двойки е платила за това си класиране по 70 000 долара на съдия!Не е ли измама?! Най-много се ядосах, когато поставиха Татяна и Роман на първо място, защото при 2 от поддръжките им именно Роман се заклати и щеше да падне.За това не им дадоха наказателни точки.А нанашата двойка дадоха цели 2, защото две от техните поддръжки били не по 10 сек, а по 10,2-3 сек.Все една, че те могат да засекат....
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th February 2006, 14:49
Stillness Stillness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: обикновено в собствени въздушни замъци :)
Мнения: 24
По подразбиране

Аз най-много харесах китайците, които останаха на 4-то място. Според мен бяха много по-добри и от руснаците и от българите, но това си е мое мнение Не разбирам толкова много от фигурно парзаляне, за да кажа кои е бил най-добрия. Просто те накараха дъха ми да спре.
Понеже сме във форума на "тялото", а нямаше как стегнатите тела на състезателките без грам целулит да не ми направят впечатление, искам да попитам:
Смятате ли, че на пързалката може да се добие желаното тяло?
Ако нямам на разположение пързалка, ролерите могат ли да заместят кънките?
Ще ми трябва ли треньор за да увеличи натоварването или и обикновено парзаляне е достатъчно, за да се стегна?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th February 2006, 19:52
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Ами то е ясно, че пързалянето е причината в стегнатите тела, но те тренират много.....а за ролерите, ами предполагам, че ще е същото!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd March 2006, 00:47
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз само да се вмъкна тука...значи във фиг. пързаляне има един огромен списък с правила,който непрекъснато се обновява,и спазването им е много,ама много строго!Има такива неща,че например някой се залюлял,обаче не е паднал,щом като се е задържал,не се отчита за грешка.Това от коментарите го знам.Обаче неспазването на продължителността на даден елемент се счита за груба грешка.Освен това като играха нашите,имаха едно повдигане,ханшът на Албена беше зад гърба на момчето някъде на височината на раменете му и чух как една бивша състезателка коментираше,че е на неправилна височина,това не било разрешено.Там всичко се измерва и изчислява много стриктно и ние зрителите не сме наясно с това доколко една грешка е груба или не и въобще кое се брои за нарушение.Иначе и мене наште много ме изкефиха и им стисках палци.А пък и Албена беше най-красива!!!)))))))
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th March 2006, 16:29
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Наистина ги поощитиха малко нашите, ама според мен имаше двойки които бяха подобри от нашите; А и да им бяха дали тези две точки, пак ненu стигаха

А и нека да искаja едно мнение което нее по темата:

ЕБАТИ ГРОЗНИТЕ МЕДАЛИ ДЕТО БЯХА НА ТЕЗИ ОЛИМПИЙСКИ! се едно да си вържа CD на врата! честно ако с нещо ще запомня тези Зимни Олuмпийски игри няма да бъде това с ощетаването на нашите ами с грозните медали/това си е чисто мое мнение/
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Торино2006
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:07.