IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th June 2011, 18:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз съм доволна от мтел и не бих ги сменила
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st June 2011, 08:57
galina.gor galina.gor не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 43
По подразбиране

Като гледам всеки е изкярил по някой лев от отстъпката, ще взема и аз да платя поне две фактури наведнъж, че и аз да се наредя в лятната игра.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st June 2011, 10:40
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Е то голямо "изкярване" е падало тогава, чак ме е яд, че съм изпуснала и аз.....
Аз не знам защо трябва толкова да се оплаквате... Това, че фактурите за няколко месеца са ви закъсняли, не знам какво толкова ви се е отразило и ви е изтормозило. Всеки знае каква е текущата му сума и даже, ако не идва фактура, може да си отделя определената сума настрани (ако не иска да си вади от джоба после всичко на куп). Какво сте си мислили като не са ви идвали фактурите ? Че разговорите за няколко месеца са ви подарък от Мтел ли ?? Ясно е, че тези сметки рано или късно ще се платят.
Вече ако фактурите са били с някакви надценки, допълнителни минути, измами и т.н. - това вече е съвсем друг въпрос.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st June 2011, 14:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението
Е то голямо "изкярване" е падало тогава, чак ме е яд, че съм изпуснала и аз.....
Аз не знам защо трябва толкова да се оплаквате... Това, че фактурите за няколко месеца са ви закъсняли, не знам какво толкова ви се е отразило и ви е изтормозило. Всеки знае каква е текущата му сума и даже, ако не идва фактура, може да си отделя определената сума настрани (ако не иска да си вади от джоба после всичко на куп). Какво сте си мислили като не са ви идвали фактурите ? Че разговорите за няколко месеца са ви подарък от Мтел ли ?? Ясно е, че тези сметки рано или късно ще се платят.
Вече ако фактурите са били с някакви надценки, допълнителни минути, измами и т.н. - това вече е съвсем друг въпрос.


__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd June 2011, 10:52
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
Wink

На мен Мтел вече не ми пречат , не съм техен абонат! Не смятам за необходимо и не съм длъжна да обяснявам на оператора ми всеки месец , че нямам мюзик кол , не пращам смс -и , още повече 40 бр и не е възможно да надговоря безплатните си минути с 2000 още такива ! И също че на 12.03 .2011 в 23:30 не е възможно да съм говорила с приятелят ми час и четиридесет минути , тъй като той спеше до мен. Пак се извиняваме пак стисваме ръцете , на другият месец пак пиша жалба.......е ееееее , сега с Вивата се разбираме перфектно
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd June 2011, 15:53
Аватара на guma
guma guma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq Виж мнението
сега с Вивата се разбираме перфектно
Хубаво си го казала това "сега"
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th July 2011, 15:35
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

И аз като вас съвфорумнници получих на куп бая фактурки или по-скро фактурища и ща неща реших, че ще си ги платя накуп ( един дерт по-малко). Та отскочих в обедната почивка до офиса им и улучих "щастливия час" , имало отстъпка ала бала та и на мен ми взеха 15 кинта по малко и не щеш ли участваш в томбула....белкем и аз спечеля я телефонче я телевизорче, малко ли пари съм им оставила на тия - заслужавам!

Последно редактирано от brooklyn : 6th July 2011 на 15:45
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th July 2011, 10:27
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

ГАВРА! И мъртъв, ще си плащаш на Mtel!!!

=> http://frognews.bg/news_36982/Al_Sar..._Mtel_oshte_i/

088 - Код Наглост (Филм за злоупотребите на М-Тел) http://frognews.bg/news_31228/088_-_...bite_na_M-Tel/

Последно редактирано от Мария Василева : 8th July 2011 на 11:18
Отговори с цитат
  #19  
Стар 8th July 2011, 15:24
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Най-интересното е, че интерюто е страшно дълго и в него става въпрос за сумати неща обаче са извели като заглавие точно това.Еее голямо нещо сме ние българите бе, винаги трябва да е нещо негативно и да се плюе щото е по-лесно, не можаха ли да изведат в заглавие нещо позитивно - примерно, че момичето се чувства щастлива!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 8th July 2011, 19:07
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Права си ... явно това не е толкова интересно.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мтелскаодисея
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:54.