IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 23rd August 2017, 10:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

В крайна сметка резултата е най-важен и ако той не е добър, всичко останало просто няма смисъл, дори и да са те хранили със златна лъжичка и червен хайвер. Те в началото може да стоят малко странно, но то си трябва време да се отпуснат и да изглеждат както се очаква.

Дано всичко да е наред при теб
Отговори с цитат
  #52  
Стар 23rd August 2017, 13:48
Kyara Kyara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2017
Мнения: 7
По подразбиране

Абсолютно правилно. Аз затова си казвам, че на този етап съм доволна от резултата. Има още доста време да се променя, но дори на 6-ти ден хич не изглеждат лошо. Височко са, но това е нормално.
Що се отнася за старта, нямах особено, но не беше без нищо, мисля към 90 гръдна обиколка, но аз имам и голяма подгръдна - 85.
Имплантите са анатомични с когел тип гъми беър, висока проекция и умерена височина и не са от гладките.

Последно редактирано от Kyara : 23rd August 2017 на 13:57
Отговори с цитат
  #53  
Стар 26th August 2017, 08:03
marchela marchela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Kyara, как се чувстваш за девети ден. Махна ли превръзката. Сутиените които дават от клиниката какви са (цвят и марка).
На мен ми предстои операция след седмица. Ще ми слага кръгли импланти и ми препоръча висок профил. Точно този висок профил много ме притеснява и не разбирам при кои случаи се препоръчва. С начален старт съм 75 А/Б сутиени и нямам птоза.

Последно редактирано от marchela : 6th September 2017 на 20:15
Отговори с цитат
  #54  
Стар 26th August 2017, 08:58
Kyara Kyara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2017
Мнения: 7
По подразбиране

Здравей, Марчела, аз вече нямам никакви болки или неразположения от операцията. Превръзката ще ми свалят във вторник и тогава ще видя финално как изглежда положението. Единствено все още имам синини, но явно си зависи и от типа кожа и тъкани.
Сутиенът, който са ми бяха сложили е от марката на Лидл, доколкото можах да разпозная и е ментово зелен с предно закопчаване. Аз си бях купила преди това компресионен на Syrokan и си нося него.
След като не си сигурна за имплантите, направи си още една консултация. Все пак ти ще трябва да ги "носиш" известно време.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 26th August 2017, 10:23
marchela marchela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Изследванията там ли си направи? В колко ти почна операцията. Не
знам дали вече не е късно да си сменя имплантите със среден профил. Той на няколко пъти ме уверяваше, че трябва висок. Аз се съгласявах и след като затворя телефона почвам да откачам.

Последно редактирано от marchela : 6th September 2017 на 20:14
Отговори с цитат
  #56  
Стар 26th August 2017, 10:23
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Как изглежда положението финално ще видите след половин година, че и малко повече.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 26th August 2017, 10:45
marchela marchela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Да, но аз искам да не сбъркам преди операцията с този висок профил. А и горен полюс и висок профил различно ли е.

Последно редактирано от marchela : 26th August 2017 на 11:12
Отговори с цитат
  #58  
Стар 26th August 2017, 18:31
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marchela Виж мнението
Да, но аз искам да не сбъркам преди операцията с този висок профил. А и горен полюс и висок профил различно ли е.
Значи при висок профил горния полюс е изразен, демек гърдите седят като сложени в сутиен, има онзи ефект на топка. Средния профил е с плавен горен полюс, а ниския е неизразен горен полюс. Зависи ти какво искаш. Не знам по какви критерии е решил да избере този имплант. По принцип всеки хирург, който избира формата на импланта трябва да обясни защо избира този имплант и какъв би трябвало да е ефекта след това. Има гърди с птоза, които изискват кръгли импланти, висок профил, за да се запълни там птозата. Ако гърдите ти са здрави и с широка основа може да вместиш какъвто имплант искаш - аз бях така. Аз съм с нисък профил, ако искаш ще ти изпратя снимки да видиш какви са. Пиши на имейл - chokolad_1978@abv.bg
Отговори с цитат
  #59  
Стар 26th August 2017, 18:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Размера, който си избрала да не ти малее след това. Все пак си висока. Аз съм с 320 кубика, кръгли, но нисък профил. Не са големи в никакъв случай, аз и не исках големи. В един момент ми малееха и малко ме хвана яд, че не поисках по-големи, но вече си ги харесвам
Отговори с цитат
  #60  
Стар 26th August 2017, 20:03
marchela marchela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 15
По подразбиране

писах ти на имейла
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МилкоКовачев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:22.