IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd September 2007, 17:03
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

аз пък съм ходила и мога да кажа, че почти всички деца, с които бях 1 клас бях с тях и в предучилищната...а тези които бяха от градина направо на 1 клас бяха с по-нисък успех. дори си спомням една майка колко съжаляваше, че си е оставила детето в градината и как се жалваше на моята мама.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd September 2007, 17:47
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
...а тези които бяха от градина направо на 1 клас бяха с по-нисък успех
бе къв успех в първи клас, кви пет лева айде кво се вманиачавате толкоз аз като тръгнах на училище на 6 години и вече можех да чета, и то без да ходим на предучилищна, да не съм станала егати гения
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd September 2007, 19:53
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

ами ако става въпрос и аз преди предучилищната можех да чета, но не е работата да се хвалим кой от колко години може да чете ! говоря от личен опит, просто действително имаше деца които на 7 години не можеха да четат, нито да пишат и в 1 клас не им беше лесно. как какъв успех? то и в 1 клас има оценки все пак...
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd September 2007, 20:13
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Beautiful_, това много зависи и от учителката- има такива, дето искат децата да са готово научени и на другите не обръщат внимание. после и с уроците са така- чакат родителя да го преподаде в къщи.
Всеки учител ако сносно си върши работота, няма проблем детето да се научи на всичко, необходимо за първи клас. гледам някои съученици на моите деца- и на предучилищна в у-ще ходиха и пак не могат да четат. това не е гаранция на нещо- важното е детето да е спокойно а ученето става постепенно.
Едно момче в 1-ви клас ревеше със сълзи, че има 5 и родителите му ще го пребият... излишен психологически тормоз е това. Най-успелите хора съвсем не винаги са отличници.
Пак ще иде в първи клас, ама детсвото не се връща!

и все пак има значение и още нещо- момиченцата обикновено по-рано се развиват- биология. после жените и по-рано остаряваме.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd September 2007, 20:45
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
Beautiful_, това много зависи и от учителката- има такива, дето искат децата да са готово научени и на другите не обръщат внимание. после и с уроците са така- чакат родителя да го преподаде в къщи.
Всеки учител ако сносно си върши работота, няма проблем детето да се научи на всичко, необходимо за първи клас. гледам някои съученици на моите деца- и на предучилищна в у-ще ходиха и пак не могат да четат. това не е гаранция на нещо- важното е детето да е спокойно а ученето става постепенно.
Едно момче в 1-ви клас ревеше със сълзи, че има 5 и родителите му ще го пребият... излишен психологически тормоз е това. Най-успелите хора съвсем не винаги са отличници.
Пак ще иде в първи клас, ама детсвото не се връща!

и все пак има значение и още нещо- момиченцата обикновено по-рано се развиват- биология. после жените и по-рано остаряваме.
ми и аз това имах предвид, ама Beautiful_ нещо го взе навътре. най-малко пък съм имала намерение да се хваля както виждаш нямам и самочувствие, че съм гений, за разлика от други потребители.
както и да е
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd September 2007, 21:13
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

въобще не съм го взела на вътре....то човек като каже нещо и кой знае какво станало...
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd September 2007, 07:58
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
....то човек като каже нещо и кой знае какво станало...
тона ти не ми хареса
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd September 2007, 10:42
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Е,тъй де тъй.Бимби е права.И от 4 години да можеш да четеш,не е казано,че ще станеш гений.Всичко зависи от генетичните заложби на детето и желанието му да учи.Едни познати си записаха детето в частно училище уж за по-качествено обучение,ама то пак се справя трудно.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25th September 2007, 10:42
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Моето хлапе вече е предучилищна Бях на родителска и разбрах,че достс сериозно ще ги занимават.Както и в училище щели да имат задължителни занимания всеки ден. Повечко му се играе,като всяко дете.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th September 2007, 12:19
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

и домашни...
ти, в крайна сметка, в градината ли го остави?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Предучилищнадетскаградина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:46.