IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 29th November 2008, 21:21
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Правим, ама никой не иска такива увиснали
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #42  
Стар 30th November 2008, 17:55
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Не е все едно, освен ако не работиш нещо, свързано с пишките на мъжете.
А ти какво свързано с женски цици работиш?
Отговори с цитат
  #43  
Стар 30th November 2008, 22:37
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Изготвям режими за отслабване, тренировъчни и хранителни, следя резултатите, хората споделят проблеми и положителни страни, като естествено жените споделят разликата в бюста си преди и след ! Естествено аз им казвам да го следят и естествено има разлика, която забелязват. Други още преди това ме питат - ама ще ми станат ли по-малки циците.

Ето това правя, свързано с женски цици. Другите неща, които правя с женските цици са извън темата
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #44  
Стар 30th November 2008, 23:18
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Изготвянето на режими /тренировъчни и хранителни/ ти дават пълна представа от какво зависи големината на бюста? От това ли правиш такива генерални заключения?
Еми тогава да закрием БАН и ти от твойте наблюдения в залата и от споделеното с теб в залата да дадем отговор на всички въпроси?
Сферата в която работиш съсвем не обхваща всичики аспекти на живота, та да твърдиш че само твоето мнение е правилно - дебелите нямат малки гърди, а слабите нямат големи. Дай научни факти и доказателста , които излизат и извън пределите на залата !

Не желая да отговаряш на поста ми. Благодаря.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 1st December 2008, 00:39
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Но аз ще отговоря Явно в БАН сериозно изучават "защо женските гърди са малки или големи". Даже от БАН измислят една песен "с малкии - и с големии.."

Мен не ме интересува особено "от какво зависи големината на бюста", нито жлезите, въпреки, че и те са ми ясни. Не мога да разбера къв ти е проблема, малки са ти циците ли

ФАКТ е, че при отслабване стават по-малки и обратното. Е? Просто няма място за спор по-натам, това е факт, случва се при 99% при жените и е неоспорим, не е нужно да си професор в БАН, за да го видиш, все пак не сме малоумни или ти такъв ме изкарваш? Когато видиш нещо с очите си и го виждаш пак и пак, и пак, и пак, то се повтаря и повтаря, и повтаря, и повтаря, явно това е закономерност. Трябва да си много кух, в случая аз да съм много кух, за да не разбера тая закономерност.

Ако не си разбрала - не ме интересуват другите фактори, влияещи големината на гърдите, мен ме интересува този Който в случая дава отражение, както написа и ххххх - в много по-голям процент, тъй като жлезите се активизират в други периоди, бременност и т.н. Те не набъбват щото ядеш повече калории и обратното - мастната тъкан се променя. Благодаря за невниманието, от тая тема вече толкова специализирах знанията си, че ще си купя диплома за мамолог.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #46  
Стар 8th December 2008, 14:56
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
въпреки, че и те са ми ясни.
А има ли нещо, което да не ти е ясно в този живот
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
от тая тема вече толкова специализирах знанията си, че ще си купя диплома за мамолог.
Пази Боже!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 8th December 2008, 15:07
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Мацки истината е една без силиконови инпланти няма как да се увеличат гърдите !Ако действително растяха от хапчета жените няма да се подлагат на операции
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 8th December 2008, 17:54
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Май сега открихме топлата вода
Отговори с цитат
  #49  
Стар 8th December 2008, 18:16
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Отговори с цитат
  #50  
Стар 8th December 2008, 23:42
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
ФАКТ е, че при отслабване стават по-малки и обратното. Е? Просто няма място за спор по-натам, това е факт, случва се при 99% при жените и е неоспорим, не е нужно да си професор в БАН, за да го видиш, все пак не сме малоумни или ти такъв ме изкарваш? Когато видиш нещо с очите си и го виждаш пак и пак, и пак, и пак, то се повтаря и повтаря, и повтаря, и повтаря, явно това е закономерност. Трябва да си много кух, в случая аз да съм много кух, за да не разбера тая закономерност.
не разбрах тези ти наблюдения как доведоха до гениалната мисъл
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Както сте забелязали, не се срещат дебели жени с малък бюст, нито супер слаби с особено голям,
какво е обяснението ако съм се родила дебела с малък бюст или слаба с голям бюст?
ето давам ти материал да се направиш пак на най- некухия. мамолог не се става само от изводи и наблюдения в залата - това не е целия свят. има и други места, където нещата се случват.
успех в откриването им.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хапчетазабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:02.