IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th May 2006, 09:30
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Chujdata , белега изобщо не си го наричай така . Той просто не съществува , минава за край на ареолата.
Аз искам да попитам , въпреки че е не е много в темата - има ли някой в форума - подмускулно и пак с разрез през ареолата ?
Малвина , как си с болките-минават ли ? Свикна ли с формата , приемаш ли я вече по-нормално ?
Снощи спах на пресекулки ама с 3-4 течни аналгина прежвиях нощта.Днес съм по-добре, отбягвам да си гледам новите придобивки,че нещо не се възприемам...нямам търпение да слязат надолу по-бързо
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th May 2006, 13:23
Sandi Sandi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 27
По подразбиране

Не прекалявай с течния анялгин защото натоварва бъбреците /до 4 на ден.Мен толкова ме болеше гърба че ми идваше да изпия няколко наведнаж само и само да ми мине,но не ми облекчаваше болката.Около десетия ден ще видиш разликата от смъкването.Аз чак на четвъртия ден реших да надзърна да видя как ще ме погледнат от огледалото и те бяха нависоко и от долната страна ми изглеждаха толкова малки че си викам *толкоз зор за нищо.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Зазърнатанагърдитеследоперация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:47.