IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th June 2006, 10:37
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране Когато се намаляват латералните хрушяли на носа, ноздрите св

Задавах въпроси , но всеки доктор отклоняваше темата към- " не се безпокои , ние си знаем работата".
Така и не разбрах редуцира се размера на ноздрите , когато ти намаляват латералните хрушялчета?! Или зависи от мястото и метода по които се намалят. Сашо ми е интересно има ли хора на които при операциятаима е повдигнат върха на носа с 5-6 мм и крайният резултат да е ОК спрямо брадичката и изгледа на устните?
За да добиете представа за моят проблем бих ви казала че на върха си сега имам доста излишна тъкан и хрущяли , които прави носа ми като на буратино.Много чип и много месест, а ноздрите ми се виждат неестествено широки и отворени .Искам да ми се намали този връх.дали мога да разчитам на обещанията на докторите.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th June 2006, 21:40
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Mays, явно проблема ти е сложен...Питала си лекари...какво точно можем ние да помогнем, освен да споделим своя опит с правени операции...каква точно помощ искаш?
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st June 2006, 10:41
Julet Julet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Julet Изпратете съобщение чрез AIM до Julet
По подразбиране

Е, само долната 4аст на носа ли ти е проблемна... не 4е е малко но, мисля, 4е корекцията на връхчето и ноздрите не са чак толкова сложна интервенция (както е гърбичката примерно). Към кои хирурзи си се насо4ила ?
__________________
Не е богат този, който има, а този който дава !!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st June 2006, 11:57
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Според мен проблемът не е толкова малък, защото става дума за реоперация.
От това, което си представям по описанието на Майс, ми се струва, че тя има прекалено нисък гръб на носа (в следствие на първата операция) и затова върхът изглежда високо. Ако наистина е така, интервенцията би трябвало да обхваща както върха, така и гърба на носа.
А премахването на латералните хрущяли (цялостно!) едно че би затруднило дишането, второ че има голяма опасност носната преграда да щръкне и носът да бъде като "папагалски клюн". А извадят ли се веднъж, няма начин да се върнат обратно.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Когатосенамаляватлатералнитехрушялинаносаноздритесв
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:48.