IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1271  
Стар 3rd October 2008, 10:49
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Engel каза
Цитирай:
kras4ence: Какъв е този режим?!!!!
Предполагам от тези, които все си налагам според времето, с което разполагам. Има дни, в които на едно хранене изяждам количества храна, които вие изяждате за цял ден. Но такъв е живота (или такъв съм си го направила аз)- работа, работа и пак работа.
Отговори с цитат
  #1272  
Стар 3rd October 2008, 18:13
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

грешка..
Отговори с цитат
  #1273  
Стар 3rd October 2008, 22:56
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Права си, скъпа, грешка си е. Сега се връщам от рожден ден малко съгрешила с алкохол и вкусотийки. Пак се издъних
Но...нов ден, нови сили.
Лека нощ!
Отговори с цитат
  #1274  
Стар 3rd October 2008, 23:10
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Не, Краси, не исках да те критикувам.. И аз съм на моменти.. ту съм много доволна от себе си, ту се чудя как сама да се оправдая..
Някъде Маргарита Илиева беше писала нещо от рода на че хубавото нещо на изкушенията е, че ни карат да се гордеем с моментите, в които не им се поддаваме..
Отговори с цитат
  #1275  
Стар 4th October 2008, 21:45
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Не го приемам като критика, а като самата истина. А това за изкушенията е според мен по-скоро воля и самоконтрол, които в крайна сметка пак ни карат да се чувстваме горди ( и може би силни). Да права е!
Лека нощ от мен! Все пак утре имам лекции
Отговори с цитат
  #1276  
Стар 5th November 2008, 20:56
zlatica zlatica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 45
По подразбиране

Здравеите,
и аз ще се включа в темата , имам нужда от подкрепа Не съм пълна но имам точно 4 кг които ми пречат да съм щастлива и честно казано малко целулит режима които смятам да запо4на , така де започнах го ,но днес изядах един шоколад и го занулявам е следния:разходки , два пъти седмично по 40 мин по усилено (имам физи4еско ) и всяка сутрин по 10 мин упражнения.
без сладко и тестени изделия - плодове , мле4ни продукти , месенце (не мн мазно) яица и краставици и много вода , за жалост други зелен4уци не ям искам да кажа 4е преди от ни6то не съм се ограни4авала ами даже напротив надяжам се да успея да се отърва от изли6ните килограми. Сега съм 160 см 54кг мерките ми са ханш :93 ,талия:71,гръдна обиколка:92 ..трагедия сега се депресирах докато се мерих ,надявам се за около 2 седмици да вляза във форма ;( и дано волята ми стигне
Отговори с цитат
  #1277  
Стар 5th November 2008, 21:34
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

zlatica..
Сега пишем в новата темичка Дневник на отслабващите 3 заповявай при нас )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:01.